Darden'ın Yöneticiler için Global MBA (GEMBA), tam zamanlı çalışmaya devam ederken uluslararası mesleklerini ilerletmeye çalışan deneyimli yöneticiler için tasarlanmıştır.


21 aylık program, diğer Darden lisans programlarında öğretilen aynı üst düzey öğretim üyeleri tarafından öğretilir ve öğrencileri küresel hazır olmaya hazırlanmaya odaklanır - uluslararası bir ortamda bir işletmeyi yönetmeye ve iş yapan bir organizasyona hazır olmaya hazır olur. birden fazla ülkede. Darden bu amacı hem müfredatın küresel içeriği hem de içeriğini sunduğumuz bağlamda başarmıştır.

Darden GEMBA'yı tamamladıktan sonra, küresel çapta dağıtılan firmalarda, piyasalarda, kültürlerde ve gelişmekte olan bölgelerde gelişmeye hazırsınız demektir.

Uluslararası ikamet yerleri

Program boyunca, bir kez bir kez Brezilya, Avrupa, Çin ve Hindistan'a ve altı kez uluslararası arenada (Amerika'ya iki kez) katılacaksınız. Bu ikamet yerlerinde, Darden'in birinci sınıf öğretim üyesiyle birlikte seyahat edeceksiniz ve vaka metodu derslerine gideceksiniz, Global Liderlik Araştırmaları sırasında etkili firmaları ziyaret edeceksiniz, kültürel bilgi ve temaslar edineceksiniz ve uluslararası sınırlar boyunca çalışmayı öğreneceksiniz.

Uzaktan Eğitim

GEMBA ders çalışmalarının yaklaşık üçte biri uzaktan eğitim yoluyla sağlanır. Rezidanslar arasında oldukça ilgi çekici bir öğrenme deneyimi sağlamak için canlı çevrimiçi derslere katılmak, bireysel görevlerde çalışmak, küçük grup projelerine katılmak ve ekip toplantılarını öğrenmek ve fakülte ile bire bir görüşmek zorunda kalacaksınız.

Program dili:
  • Ingilizce

University of Virginia Darden School of Business için 1 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Start Date
Eyl 2019
Duration
21 ay
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019