Darden MBA programının Executive MBA formatı, zorlu programları olan profesyoneller için tasarlanmıştır . Darden EMBA ile, beklediğinizden evden ve ofisten uzakta, ortalama olarak ayda bir kez daha az gezi olduğunu göreceksiniz. Zemin kat oturumları arasında kendi programınızda çalışma esnekliği var, ancak Darden'de güçlü bir öğrenme topluluğu ve ağ kurmak için yeterli zamanınız var..

Program, program teslimatının harmanlanmış bir modelini kullanmaktadır:

Aylık Haftasonu İkametleri

Perşembe - Cumartesi günleri gerçekleşen oturumlar için genellikle ayda bir kez Darden'e gideceksiniz. Eylem odaklı sınıflar vaka tartışmaları, simülasyonlar ve bireysel ve grup sunumları içerir. Haftasonu ikametgahları, öğrenme topluluğunuzu güçlendirir ve öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel arasındaki ilişkileri Darden deneyiminde çok önemlidir.

Dört Bir Hafta Haftalık Liderlik Yurdu

21 ay boyunca, dört haftalık liderlik ikametgahına katılacaksınız - bunlardan üçü Darden'da, diğeri de uluslararası bir yerde . Bu yoğun, deneyimli kalışlar, her gün karşılaştığınız yönetim zorlukları konusunda yeni perspektifler sunar. Atölyeler, koçluk ve düşünce ile liderlik becerilerinizi geliştirirsiniz.

Uzaktan Eğitim

Etkileşimin hızını korumak ve ikamet yerleri arasındaki Darden topluluğuyla irtibatta kalmak için, uzaktan eğitim teknolojisini profesörlerle etkileşimde bulunmak, sanal öğrenme ekibi toplantıları düzenlemek, takımın sağladığı materyaller üzerinde çalışmak ve sınav göndermek için kullanacaksınız. Çevrimiçi, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalışabilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

University of Virginia Darden School of Business için 1 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Start Date
Eyl 2019
Duration
21 ay
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019