Yönetim ve iş idaresi alanında master derecesi

Genel

Program açıklaması

iş

Tanıtım

UDC tekliflerin İktisat Fakültesi ve İşletme Yönetim ve İşletme Yüksek Lisans (MBA) ağırlıklı olarak iş yönetimi alanında derece pratik eğitim odaklı.

Neden derecesini incelemek

iş yöneticileri, günlük yaşamda karşılaştığımız zorunda bu yüksek lisans derecesi temel itiraz onun öğretim metodolojisi, ağırlıklı olarak nesneye dayalı analiz ve gerçek sorunların çözümü olduğunu.

Nerede bir şirketin gerçek işleyişini yeniden dinamik bir katılımcı grupların gelişim eğitim metodolojisinin kilit özelliğidir. Uygulamaları ve yönetim atölyeleri iş yönetimi dünyasında üst düzey eğitime sahip isteyen bir öğrenciye büyük bir dinamizm ve ilgi eğitim katkılardır.

Ne öğrenmeyi

MBA şöyle hangi genel ve özel beceriler öğrenciler temel yeteneklerin bir dizi geliştirmeyi hedefliyor:

 • genellikle bir araştırma bağlamında, gelişmekte olan ve / veya fikirlerini uygulanmasında özgünlük için bir temel veya fırsat sağlar bilgi ve anlayış sahip.
 • Öğrencilerin çalışma alanlarına ilişkin geniş (ya da disiplinler arası) bağlamlarda yeni veya tanıdık olmayan ortamlarda elde ettikleri bilgi ve problem çözme kapasitesini uygulayabilirsiniz.
 • Öğrenciler bilgileri bütünleştirmek ve eksik ya da sınırlı bilgiye dayanarak yargıda bulunmak karmaşıklığını yüz edebiliyoruz, kendi bilgi ve kararların uygulamasına bağlı sosyal ve etik sorumluluklar yansımaların bulunacağı
 • Öğrenciler sonuçlarını ve bilgi ve açık ve net bir şekilde uzmanlar ve uzman olmayanlar destekleyen nihai nedenlerini iletişim kurabilir.
 • Öğrenciler büyük oranda kendi kendini yöneten ya da özerk olacak şekilde çalışmaya devam etmelerini sağlayacak öğrenme becerilerine sahip olmalıdır.

Yapı Çalışması

İşletme ve Yönetim MBA Yüksek Lisans temel temellerinden biri şirketleri, iş kurumları ve meslek yöneticileri ile sürekli ortak çalışmadır. eğitim tamamen uygulamaya yöneliktir ve bu öğrencilere sunulan vakaları yönlendiren sorumlu profesyonel eğitmenler dayalı proba öğretim yöntemdir.

Temel amaç MBA akademik ve iş arasında bir ara adım hale gelmesidir. Bunu yapmak için, onlar öyle ki piyasada yön değişikliği gibi işgücü piyasasına hem erişim sağlamak işbirliği caddeleri, kurmaya çalışırlar.

kurslar

 • Yönetim atölyeleri
 • İş oyunu
 • Çevre analizi
 • İş Hukuku
 • Pazarlama Yönetimi
 • mali yönetim
 • Genel Yönetim
 • Yerleşimler
 • İnsan kaynakları yönetimi
 • Aile İşletme Yönetimi
 • Bilgi sistemleri. BİT yönetimi

Yüksek Lisans Tezi çalışması

 • Yüksek Lisans Tezi çalışması

mesleki ve akademik çıktılar

yer aldığı profesyonel ortam

Biz onların meslek karmaşık ve dinamik ortamlarda ile karakterize geliştirmek için gereken işletme yönetimi uzmanları eğitim verecek.

Bu anlamda, sağlam bir eğitim pratik bir oryantasyon kursu ile yönetimi (ticari, üretim, organizasyon, finans, lojistik, bilgi sistemleri, vb) klasik alanlarda kombine edilecek diliyorum öğrenciler için cazip bir seçenek yapar şirket için mesleki yaşamını odaklanır.

mesleki ve akademik çıktılar

Bu yüksek lisans USC'nin Ekonomi ve İşletme Fakültesi öğretilen doktora programına erişim sağlar.

Buna ek olarak, MBA mezunları farklı fonksiyonel alanların yönetiminde şirket ve kuruluşların yönetim pozisyonlarında tutmak için ve girişimcilik girişimler yürütmek için yetkili olacaklardır.

Önerilen profil

İşletme (MBA) Yüksek Lisans öğrencisi tercihen İşletme, İşletme Araştırmaları veya Ekonomi Bölümü mezunudur olacaktır. Ayrıca, iş yönetimi dünyasında kariyerini geliştirmek niyetinde herhangi üniversite mezunu hedefleniyor.

Ortak erişim gereksinimleri

resmi Usta çalışmaları erişmek için master derecesi kabul edilmek için kalifikasyon veren ülkeyi hakkı EHEA yüksek öğretim kurumu tarafından verilen bir İspanyol resmi üniversite derecesine veya başka tutmak için gerekli olacaktır.

Onlar da karşılık gelen resmi İspanyolca üniversite dereceye onlar eğitim seviyesine denk bir tasdik olduğunu UDC kontrolünden sonra, başlıklarının onayı olmadan, Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı eğitim sistemleri dışından mezunları erişebilir ve yetkisi verebilir ülkede lisansüstü çalışmalar kabul edilmek için yeterliliğini düzenleyen. Bu yolla Erişim her durumda önceki bir kişinin söz konusu mülkiyetinde başlığı veya master öğretilerini sürdürmeye dışındaki amaçlar için tanıma onay anlamına gelmez.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Devamını oku

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Daha Az
Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Daha fazla Daha az