Yönetimde İngilizce Mba ve Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

İngilizce MBA ve MIM (Yönetiminde Yüksek Lisans), 40 farklı ulustan birini temsil eden hem profesyonel hem de uluslararası değişim öğrencilerine, uluslararası iş tecrübesi olan pratisyen eğitmenlere ve size yardımcı olacak özel bir yönetim ekibine sahip The NUCB Business School iki önemli İngilizce derecesidir. kayıt ve mezuniyet sonrası kariyer gelişimi.

Yeni Marunouchi Kule Kampüsü'ndeki Nagoya'nın iş ve finans bölgesinde yer alan kampüsümüzü ziyaret etmenizi ve kariyerinizde bir sonraki seviyeye ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri The NUCB Business School nasıl yükseltebileceğinizi öğrenmenizi bekliyoruz!

English Yüksek Lisans’ın programı, gelecekteki istihdam ve liderlik fırsatları konusundaki becerilerini geliştirmek için kalite ve esneklik arayanlar için tasarlanmıştır. Programın amacı, çok yetenekli profesyonelleri küresel bir zihniyet, güçlü bir etik anlayışı ve uluslararası iş dünyasına olumlu katkıda bulunma becerisini geliştirmek.

 • Programın başlangıcı: Eylül / Nisan
 • Süre: 1 yıl tam zamanlı (MBA), 2 yıl (MBA / MIM)
 • Öğretim Dili: İngilizce
 • Gereksinimler: 3 yıllık iş tecrübesi (sadece MBA)
 • Sınıfın büyüklüğü: Ortalama 40
 • Ek programlar: Yurtdışı değişim eğitimi, Çift Diploma Programı
 • Derece: MBA veya MIM

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

İngilizce MBA ve MIM

NUCB Busienss Okulu, kayıt sırasında başvuranın geçmişine bağlı olarak iki çalışma yolu sunar. Üç yıldan fazla mesleki deneyime sahip adaylar, bir yıllık, tam zamanlı İngilizce MBA programına girerler. The NUCB Business School yurtdışı ortak kurumlarından biriyle yurtdışında değişim yapmak veya çift diploma programına katılmak isteyen öğrenciler için Yönetim Bilimleri Bilimi (MIM) için iki yıllık bir seçenek de mevcuttur. İki yıllık parçayı takip eden birçok öğrenci Japonya'da çalışmaya devam ederken Yüksek Lisans derecesini alırken, bu sadece haftasonu dersleri verilen Part-Time MBA'tir. Üç yıldan az iş tecrübesine sahip olan adaylar için okul, bir yıllık Yüksek Lisans kursundan farklı zorunlu zorunlu dersleri olan bir Yüksek Lisans için iki yıllık bir parkur sunar.

Kentsel İşletme Okulu

Nagoya’nın merkezinde yer alan Marunouchi Tower Campus, Asya’nın ticaret merkezi ve Japon kültürüne mükemmel erişim sunmaktadır. Pek çok uluslararası organizasyon ve finans kurumu, merkez ofisini Nagoya'ya, eğlence ve alışveriş bölgelerine yürüme mesafesinde de yerleştirmektedir. The NUCB Business School , güçlü bir küresel etki yaratan fakültenin yanı sıra en iyi iş profesyonellerini çekmek için konumunu güçlendirmeye adanmıştır.

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

Aktif öğrenme

The NUCB Business School , vaka çalışması yöntemini izleyerek% 100 İngilizce dersleri vermektedir. Dünya çapında işletme sınıflarında kanıtlanmış olan bu öğretim metodolojisi, çok farklı geçmişlere ve bakış açılarına sahip öğrenciler arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktadır. Dahası, The NUCB Business School , özellikle Japon ve Asya şirketlerine odaklanan 1.200'den fazla vakanın bulunduğu kendi vaka merkezine sahiptir. Her yıl yönetim yüksek lisans okulu tarafından, fakülte gözetimi altında öğrenciler tarafından araştırılan ve yazılan vakalarla birlikte 100'den fazla yeni vaka yayınlanmaktadır.

NUCB Business School, isteyenler için en uygun

 • En ileri iş vakalarından bilgi edinin
 • Asya ve Japon iş yolları hakkında yeni bilgiler edinin
 • Perspektiflerini genişlet
 • Küresel ağını genişlet
 • İşletmeleri için yenilikçi çözümler benimseyin

Son Başvuru Tarihleri - Nisan 2021 Kaydı

Başvuru Turu İlk tur İkinci tur Üçüncü Tur Final Turu *
Başvuru Açık 29 Temmuz 28 Ekim 16 Aralık 03 Şub *
Son başvuru tarihi 27 Ekim 15 Aralık 02 Şubat 02 Mart *
Görüşme tarihi 31 Ekim 19 Aralık 06 Şub 06 Mart *

* Sadece kayıt sırasında vize başvurusuna ihtiyaç duymayan yerli başvuru sahipleri için.

** Başvurunuzu yaptıktan sonra, erken karar veya son teslim kararına (MEXT gibi burs için) ihtiyaç duyanlar için talep üzerine görüşme talebinde bulunabilirsiniz, lütfen görüşme tarihi talep etmek için okulla irtibata geçiniz.

Click burada çevrimiçi başvuru sürecini gözden geçirmek.

AACSB ve AMBA tarafından akredite edilen sadece Japon Business School

Dünyada 10.000 'den fazla yönetim eğitim programı vardır. AACSB International ve AMBA gibi uluslararası kuruluşlar, eğitim kalitesi için katı standartları karşılayan işletme okullarını onaylarlar. Uluslararası iş dünyasında yalnızca uluslararası akreditasyona sahip olan programlar 'gerçek MBA programları' olarak kabul edilir.

Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Nagoya University of Commerce & Business (NUCB) Business School, Graduate School of Management is a private university located in the heart of the fourth most cosmopolitan area in Japan. It was es ... Devamını oku

The Nagoya University of Commerce & Business (NUCB) Business School, Graduate School of Management is a private university located in the heart of the fourth most cosmopolitan area in Japan. It was established in 1953 and is accredited by AACSB International and The Association of MBAs. The school is also a member of EFMD and received "four palmes" in the Eduniversal Official Selection 2018, as well has strong global rankings for the QS Global MBA & Global EMBA and a #7 ranking for internationalization by THE World University Rankings in Japan. NUCB offers student exchanges, faculty exchanges, joint academic research, and double degree programs with 113 elite global partner institutions in 51 countries. Daha Az

Akreditasyonlar