Yönetimde EMBA ve Girişimcilik

Genel

Program açıklaması

Daha Fazla Test veya Sınav Yok

CIAM İcra Yönetimi

GMAT veya GRE Gerekli Olmadı.

CIAM pratik, işlevsel ve uygulanabilir bilgiye inanıyor - bir kağıda puanları test etmiyorsunuz, bu nedenle GMAT veya GRE'yi bir kabul şartı olarak gerektirmiyoruz.

Hem Online hem de Kampüs içinde mevcut

En yeni online çevrimiçi platformumuz, birden fazla platformda ders materyallerine 24 saat çevrimiçi erişim sağlar ve küçük sınıf boyutlarımız yetenekli öğretim elemanlarıyla zengin etkileşim kurar; hepsi sizin için en iyi öğrenme ortamını sağlamak üzere tasarlanmıştır. 36 kredi saatlik MBA programı, çok çeşitli iş alanlarında çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Birden fazla iz seçeneği, hafta sonu / gece sınıfları, düşük öğretim ücretleri ve özel uzman öğretim üyeleri, CIAM için CIAM en iyi seçim haline getirmektedir.

Sınıfta Gerçek Şirketler için danışın!

Bir CIAM MBA öğrencisi olarak, çalışmalarınız boyunca danışmanlık projelerinde 12'ye kadar gerçek ABD işletme müşterisi ile birlikte çalışarak rakipsiz iş deneyimini elde edersiniz. Öğrencilerimizin kendi iş, kariyer veya başka gelecekteki girişimlerine doğrudan uygulayabilecekleri bir müfredat sahibi olmalarından gurur duyuyoruz. Çeşitli endüstrilerdeki çok çeşitli danışmanlık projeleriyle size başka hiçbir yerde bulunmayan geniş bir yelpazede ve kapsamlı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />Müşteri, Don Kendrick Emlak ile CIAM Öğrenci Danışmanlığı Ekibi/>

Program Ayrıntıları:

MBA programının başarıyla tamamlanması, öğrencilerin on iki ders müfredatını tamamlamasını ve toplam 36 kredi sağlamasını gerektirir. Liderlik ve takım çalışması becerileri, öğrencilerin çalışma boyunca işbirliği içinde çalıştıkça geliştirilir ve etkili yazılı ve sözlü iletişimin geliştirilmesi üzerinde sürekli odaklanır. Haddeleme kabulü ile CIAM , yıl boyunca her dönemin başında birden fazla başlangıç ​​tarihi sunabilmektedir.

MBA programının 3 farklı iz seçeneği vardır:

  • 11 Aylık Tam Gün (7 Hafta Kurslar)
  • 22 Aylık Tam Gün (15 Hafta Kursları)
  • 22 Aylık Yarı Zamanlı (7 Hafta Kurslar)
    • Uluslararası Olmayan (F1 Vize) Öğrenciler

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />CIAM 2015 Mezuniyet Sınıfı./>

Gel CIAM bize katılın!

Eğitiminizi bir sonraki seviyeye taşımakla ilgilendiğiniz için kendinden geçmişiz. Muhteşem Kabul ekibimiz, MBA deneyimimizin size sunduğu şeyi keşfetmenize yardımcı olmak için burada. Merhaba de gel! Dost kabul ekibimiz, MBA kararınızla size yardımcı olmaya hazırdır ve size CIAM deneyiminin değerini gösterir.

Keşfedin CIAM MBA Kariyeri CIAM ve Yaşamınızı Değiştirin - İLETİŞİM BUGÜN.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience.

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience. Daha Az