Yüksek Lisans of Business Administration

Genel

Program açıklaması

Saint Rose MBA adayı olarak, iş her yönüyle ve günümüzün hızlı hareket eden iş ortamında excel yeteneği gelişmiş bir topraklama alırsınız.

öğrencilerin muhasebe, pazarlama, finans, insan kaynakları, ya da teknoloji derinlemesine bir bilgi geliştirmek seçmeli kullanabilirsiniz süre zorunlu ders, yönetim ve liderlik becerilerinin tam bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Profesyonel İş Okulları ve Programları Akreditasyon Kurulu tarafından akredite, bizim MBA programı öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ve çıkarlarını barındırmaktadır. İleri Finansal Planlama Belgeleri, Örgütsel Liderlik ve Bilgisayar Enformasyon Sistemleri olarak çalışmanın ortak MBA / JD ders mevcuttur.

MBA Programı Amaçları

MBA programı bilgi ve becerileri ile öğrencilerin Günümüzün hızla değişen ve rekabetçi iş ortamında etkili yöneticileri haline sağlar. Profesyonel İşletme Eğitimi ve Programları Derneği tarafından akredite program temel iş disiplinlerde sağlam bir temel sağlar. Zorunlu dersler, motive, kurşun iletişim ve müşteriler, çalışanlar ve toplum ile etkili bir şekilde etkileşim hazırlamak, yönetim becerilerinin gelişimini vurgulamaktadır. seçmeli aracılığıyla, muhasebe, pazarlama, finans, insan kaynakları, ya da teknolojinin daha derinlemesine bir anlayış geliştirmek için bir fırsat var.

Bir Yıllık programı somut iş konularına ve sorunlarına sınıfta öğrenme entegre etmek ve önemli mesleki tecrübe kazanmalarını sağlamak için tasarlanmış bir rekabet 3-kredi staj için fırsat içerir.

Saint Rose MBA mezunu Koleji bekleniyor:

 • Kurşun, motive ve etkili iletişim ve çalışanlar, müşteriler ve toplum ile etkileşim;
 • organizasyon ve toplumu etkileyen kararlara etik kaygılar uygulayın;
 • tanımak ve sorunları tanımlayabilme, toplamak ve bilgiyi değerlendirecek ve optimum sonuçları ve çözümlere ulaşmak, durumları analiz;
 • , Personel, organizasyon etkileyen, kontrol ve iş ve örgütsel strateji geliştirme, planlama yetkili olun; ve
 • Yazılı, sözlü ve elektronik iletişim etkili.

MBA Programı

 1. MBA programı 36 yüksek lisans kredisi en az oluşur.
 2. önkoşul kurs gerekiyorsa, kredi sayısı 42 krediye artabilir. MBA ek olarak, sertifika seçeneklerinden birini takip etmek isteyen öğrenciler, genel MBA için gerekli 36-42 kredilik ek olarak (belirli sertifikanın gereksinimlerine bağlı olarak) ek 6-15 kredisi almak için bekleyebilirsiniz
 3. Herhangi bir ders öğrencinin arka plan bağlı feragat edilebilir. En fazla dokuz kredilik yatış öncesi üç yıl içinde akredite bir kurumda "B" veya daha notları ile ilgili lisans derslerini tamamlayan öğrenciler için feragat edilebilir. Bir feragat sınav gerekebilir. Adaylar vazgeçmiş istediğiniz her ders için uygun dokümantasyon ve formu göndermeniz gerekir. Kararlar öğrencinin transkript ve kimlik bilgilerinin tüm inceledikten sonra uygun fakülte ile istişare MBA Programı Koordinatörü tarafından yapılır. feragat kabul edilirse, bir seçmeli ders yerine alınmalıdır.
 4. aktarılır ve feragat derslerin kombinasyonu 12 kredilik toplam geçemez. 24 yüksek lisans kredisi en az ikamet alınmalıdır.
 5. lisans gereksinimleri için alınan tüm Saint Rose ve transfer lisansüstü dersler altı yıl içinde tamamlanması gerekir.
 6. Gerekirse, MBA 511, MBA 508 ve MBA 509 B ya da daha iyisi ile tamamlanması gerekir. Bu önkoşul dersleri 36 kredi derecesi şartı doğru sayılmaz.
 7. MBA 690 "B" ya da daha iyi bir derece ile tamamlanması gerekir.

MBA Programı Seçenekleri

Saint Rose Koleji üç zamanlama seçenekleri sunar:

 • Full-Time MBA
 • Bir Yıllık MBA

Full-Time Seçeneği

Bir öğrencinin herhangi bir yarıyılda beş kursları kadar sürebilir rağmen, öğrenci en az üç ders yükünü korumak gerekir her dönem (dönem başına 9 kredi) Lisansüstü Staj için uygunluğu korumak için alındı.

Bir Yıllık MBA

Bir Yıllık MBA tam zamanlı çalışmanın bir akademik yıl içinde tamamlanmak üzere tasarlanmıştır ve yoğun ders çalışma ile kariyer geliştirme fırsatları birleştirir. Öğrenciler genellikle bu program seçeneği bir parçası olarak staj.

 • Bir Yıllık MBA yaz sonunda başlar ve öğrenciler capstone ders (MBA 690) ve staj erken ertesi Temmuz tamamlayın. derece tarihi bu Ağustos olacak.
 • Dersler gündüz veya akşam sırasında sunulabilir.
 • Lisans Staj: Bir Yıllık programı somut iş konularına ve sorunlarına sınıfta öğrenme entegre etmek ve önemli mesleki tecrübe kazanmalarını sağlamak için tasarlanmış bir rekabet 3-kredi staj için fırsat içerir.

Genel Kabul Bilgiler

genellikle aşağıdaki minimum gereksinimleri üzerine kuruludur Saint Rose lisansüstü programlara Koleji kabul için Uygunluk:

 • tamamlanmış başvurusunun yapılması ve lisansüstü eğitim için başvuranın hedeflerini ayrıntılı yaklaşık 300 kelime Amacı bir Beyanı.
 • katılan tüm lisans ve lisansüstü kurumlarından resmi transkript sunulması yoluyla akredite bir kurumdan bir lisans derecesi sahibi kanıtı
 • tavsiye iki harf ile gösterildiği gibi lisansüstü eğitim için akademik ve mesleki nitelikleri,.
 • (4.0 ölçekte) 3.0 A not ortalamasının, genel ve lisans major.
 • Bu tür görüşmeler veya kabul atölyelerinde özgeçmiş teslim, yazma örnekleri, portföyler, test puanları ve katılım gibi akademik programlar tarafından belirtilen diğer kabul kriterleri.

MBA Başvuru Süreci

Adaylar lisans çalışmalarında başarı için kendi potansiyelini değerlendirilir. Bu öncelikle tüm üniversiteler katıldı at önceki akademik başarı (GPA) tarafından belirlenir. Başvuru sahibi 3.0 veya daha yüksek bir lisans not ortalaması ile mezun olması halinde, bir GMAT (Graduate Management Kabul Testi) puanı sunulması gerekli değildir. Buna ek olarak, GMAT gereklilik lisansüstü derece tutan adaylar için feragat. 3.0 veya daha yüksek bir genel lisans not ortalaması ile Başvuru GMAT göndermeniz gerekmez. lisans GPA 3.0 altında ise, ancak, bir GMAT uygulaması için sunulmalıdır dikkate alınması gereken.

Bu objektif kriterler değerlendirme kabul sürecinin önemli bir yönü olmasına karşın, tüm ilgili faktörler kabul kararda kabul edilir gibi bir başvuru dikkatli ve düşünceli bir uygulama paketi hazırlamak için, aynı derecede önemlidir.

Başvuran montaj ve Lisansüstü başvuru paketinin aşağıdaki unsurları sunulması ve Saint Rose College of Education Kabul ofisi Sürekli sorumludur:

 • Gerekli başvuru ücreti ile doldurulmuş başvuru formu;
 • Tüm okulların resmi mühürlü transkript katıldı;
 • Gerekirse, orijinal GMAT sonuçları Saint Rose College of Lisansüstü Kabul doğrudan (kod numarası: 2091) gönderilmesi gerekmektedir;
 • İki mühürlü akademik ve / veya profesyonel tavsiyeler;
 • Kişisel deneme; ve
 • Bir akım özgeçmiş.
 • İngilizce yeterlilik Gösteri: bize TOEFL, IELTS veya PTE puanları gönderin. test gereksinimi, daha önce Amerika Birleşik Devletleri'nde bir lisans ya da yüksek lisans derecesi kazandık adaylar için feragat. Saint Rose Koleji İkinci Dil (ESL) çalışmaları olarak İngilizce sunan ve tüm diğer kabul gereksinimlerini karşılamak olanlara koşullu kabulleri sunuyor. Şartlı kabul edilen öğrenciler kurs kayıt yaptıran önce İngilizce yeterliliğini göstermek zorundadır.
Son Güncelleme Ağustos 2016

Okul Hakkında

The College of Saint Rose is a progressive community of scholars focused on gaining knowledge and applying what they’ve learned to make the world around them better. Located in the heart of Albany, th ... Devamını oku

The College of Saint Rose is a progressive community of scholars focused on gaining knowledge and applying what they’ve learned to make the world around them better. Located in the heart of Albany, the New York state capital, Saint Rose offers a private, independent, coeducational college experience in a vibrant urban setting. Daha Az