Executive MBA EASA / IESE

Biz EASA Executive MBA / IESE ilk baskısının 10 yıl tamamladı. giderek zengin deneyim, bize yoğun bir öğrenme ile katılımcılara sunma olanağı sağlıyor,
mesleki ve kişisel gelişimini potansiyelize.

Amaç, herkes için refah girişler kullanabilirsiniz verimli yenilik ve istihbarat koyarak yaratmak olduğunda Yaşam ve ekonomik faaliyet, değer ve çok vardır.
iş bir insani yaklaşım değerlemesi zaman örgütün merkezine insanı yerleştirerek, Executive MBA sadece işlerin nasıl cevap, aynı zamanda yaptıkları ne amaçlamaktadır.

Sürücülerden biri deneyimleri ve bunların olgunluk ve deneyim için seçilen katılımcı gruplar arasında yakın temas halinde elde yeni gerçeklikler, öğrenme takas edilmesidir; derinlik ve doğrulukla ve gerçekçi anlamda ve ihtiyatlı ikna etmek katılımcılara yardım - öğretmek ve oyuncuların gerçeklik iş, araştırmak - başka bir manastır ulusal ve uluslararası öğretmen yönlendirmesidir.

Küresel ekonomiyi, daha ilgili bugün anlaşılması, IESE, Madrid, İş ABD ve Ahmedabad, Hindistan, Hindistan İşletme Enstitüsü öğretmenleriyle iletişim ve Ross Okulu'nda üç hafta uluslararası yoğun tarafından desteklenmektedir önemli iş bağlamları özellikle en yenilikçi ve dinamik, çevrelerindeki dünyanın yakalama özelliklerini yok.

MBA program yapısı zor ve zahmetlidir. İyi kullanımı ile bitirmek Katılımcılar programın her iki kurum EASA / IESE gelen ortak derecesi verilecektir. Executive MBA EASA / IESE uluslararası akreditasyon EPAS layık bir referans eğitim programı olarak kabul edilmektedir.

Eğer bir akredite derecesi ve mesleki deneyim beş yıl var ise bize ulaşın web sitemizi ziyaret ve yapı, yöntem ve olağan seçim prosedürleri yönlerini ele alınacaktır EASA de oturumun Open House ', birine katılmak.

Program dili:
  • Ingilizce
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
2 yıl
Yarı zamanlı
Price
28,500 EUR
+ KDV
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date