Yürütme yarı zamanlı mba

Genel

Program açıklaması

Aston Executive MBA'nın esnekliği ile tam zamanlı bir kariyeri olan çalışmayı birleştirin. Aston Business School'daki çevrimiçi atölyeler ve hafta sonu konutları aracılığıyla daha uzun bir süre boyunca öğreneceksiniz. Bu size yeni becerilerinizi ve teorik bilginizi hemen uygulamak için fırsat verir.

60465_Skjermbilde2017-11-11kl.16.28.48.png

Ders içeriği

Aston MBA kariyerinizdeki bir sonraki bölümdür. Hırsınızın uluslararası örgütlerde liderlik etmek ya da eve yakın bir şeyler başlatmak olsun, kurs sizi stratejik düşünce ve yeteneklerinizi geliştirerek iş dünyasında öncü bir kariyer için hazırlar.

En iyi liderler eleştirel düşünmeye dayalı karar alma ve eylem sanatı üzerinde hakim olduk. Aston MBA size, kendi kariyerinizde nasıl yansıtacağınızı, ortaya çıkan fırsatları algılayacağınızı ve büyüme zihniyetini geliştireceğinizi öğretecektir. Yaptığınız her şeyde müteşebbis olacaksınız.

Aston Executive Yarı Zamanlı MBA, Tam Zamanlı Programımızdan daha uzun bir süre öğrenme esnekliği sunar ve tam zamanlı bir kariyeri çalışma ile birleştirmek isteyen insanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu size, mevcut ticari meseleleri tartışarak öğrenmenizi zenginleştirme ve yeni becerilerinizi ve bilginizi profesyonel uygulamanıza derhal uygulamanıza olanak tanır.

Konu kılavuzu ve modüller

Aston Executive MBA altı temel modülden, bir seçmeli ve bir iş projesinden oluşur ve 30 aylık süre boyunca öğretilir. Daha sonra, son 6 aylık çalışma boyunca önemli bir iş projesi ile sonuçlanır.

Çekirdek Modülleri

Çekirdek modüllerimiz, modern işte ihtiyaç duyulan anahtar işletme ve yönetim konularıyla ilgili kapsamlı bir bilgi sağlayacaktır. Çekirdek modüller şunlardır:

 • Örgütsel Stratejiyi Hazırlama

Stratejik teori ve pratiği, stratejik, yenilikçi ve girişimci bir düşünür ve aktör olarak becerilerinizi geliştirmeye bağlamayı öğreneceksiniz. Ayrıca, stratejik karar verme için finansal analizin nasıl kullanılacağı konusundaki anlayışınızı geliştireceksiniz. Bu modül iki kısma ayrılmıştır, ilk yarısı ikinci yarı görünüme, girişimciliğe ve yeniliğe bakarken stratejileri anlamaya odaklanmaktadır.

 • Önde Gelen Kompleks Kuruluşlar

Bu modül iki kısma ayrılmıştır, birincisi değişimin bireysel ve organizasyonel düzeyde uygulanması ile ilgilidir. Stratejik yönetim ve liderlik yetenekleriniz en yeni simulasyon araçlarını kullanarak honlanmış olacaktır. İkinci bölüm, başarılı bir uluslararası müdür olmak için gereken temel yetkinlikleri geliştireceğiniz karmaşık organizasyonları şekillendirmeye odaklanmaktadır.

 • Müşteri Değer Yaratmak ve Sunmak

Pazarlama stratejisi ve yönetimindeki temel kavramları ve teorileri, müşteri davranışını araştırıp anlama, küresel pazarlar için yenilik yapma ve pazarlama stratejileri geliştirmek için veriyi nasıl yorumlayacağınız da dahil olmak üzere öğreneceksiniz ve uygulamaya geçireceksiniz.

 • Mali performansı ölçme ve geliştirme

Bu modül, bir işletmenin finansal durumunu değerlendirmek konusundaki anlayışınızı geliştirecektir. Sanat simülasyonuyla iş simülasyonu sayesinde, paylaşılan işletmenize finansal kararlar veren takımlar halinde çalışırken diğerlerine karşı rekabet edersiniz. Bu simülasyon teoriyi uygulamaya koymanın çekici bir yoludur.

 • İşlemleri, sistemleri ve süreçleri tasarlamak ve yönetmek

Operasyonel verimliliği sağlamak için size yeni teknikler sunacağız ve bunları Jaguar Land Rover ve Cadbury gibi yerel organizasyonlara yaptığınız ziyaretlerle nasıl uygulamaya koyacağınızı öğreteceğiz.

 • Girişimci Stratejiler
 • Aston Edge

Davranış biliminde yapılan en son araştırmalara dayalı kişisel ve mesleki gelişim programı, size işte başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz temel becerileri kazandırır.

Seçmeli Dersler

Bir anahtar ticaret alanıyla ilgili bilginizi daha da derinleştirmek için bir seçmeli modül seçeceksiniz. Aşağıda seçim yapmanız için kullanılabilecek modül türlerinin listesi verilmektedir:

 • uluslararası iş
 • İŞ FİNANSI
 • Uluslararası Pazarlama Yönetimi
 • Uluslararası İşlemler
 • Global İş Etiği

iş projesi

Kurs, size kendi ilgi alanınızı sığdırmak için kendi öğrenme deneyiminizi tasarlama fırsatı veren önemli bir iş projesi ile sonuçlanır. Bu proje, gelecekteki kariyeriniz için bir sıçrama tahtası görevi görür ve bunu çeşitli şekillerde tamamlayabilirsiniz:

 • Bir müşteri veya kuruluş adına danışmanlık projesi
 • Kendi işiniz için iş planı
 • sanayi / temalı araştırma projesi.

Kullanılabilirlik durumuna bağlı olarak proje türü.

Öğrenme ve değerlendirme

Aston Business School'da Öğrenim

Program, tam zamanlı iş ve kişisel sorumlulukları karşılamak için 30 ay boyunca yayılmıştır. Aston Business School'da birkaç hafta sonu konutunu, etkileşimli bir çevrimiçi öğrenme platformu olan Blackboard'la birleştireceksiniz. Blackboard, modül içeriğiyle meşgul olabileceğiniz, canlı seminerlere katılabileceğiniz ve akranlarınızla iletişim kurabileceğiniz sanal bir öğrenme ortamı yaratıyor. Ayrıca, çalışmalarınızı desteklemek için kapsamlı bir çevrimiçi içerik kütüphanesi de bulunmaktadır.

Aston Executive MBA ile akranları ve önde gelen akademisyenlerle yüz yüze bir ortamda kampüste öğrenmenin zengin deneyimiyle kişisel ve iş taahhütlerini öğrenmenin tüm esnekliğine sahipsiniz.

Yapmak By Öğrenme

Aston Business School'da teoriyi pratiğe dökmek için deneysel öğrenmeye inanırız. Aston MBA, yaparak öğrenmenin temelini temel alır. Size sadece teoriyi öğretmekle kalmaz, size nasıl kullanacağını da gösteririz.

Deneyimsel öğrenme değerlidir, çünkü:

 • temel kavramlar hakkında anında geribildirim için bir fırsat sağlar
 • uzun süreli etki yaratır ve zihniyet değişikliği yapabilir
 • daha hızlı öğrenmenizi sağlayan yansıtıcı beceriler geliştirmenize yardımcı olur
 • kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi
 • pratik öğrenme yaratıcılığı teşvik eder.

Yaparak öğrenmek birçok durumda yararlı olabilir, başta stratejiyi geliştirmek, yaratıcı düşünmek, problemleri çözmek ve takım ve liderlik gelişimi için bunları kullanırız.

Öğrenmenizi sınıftan ve gerçek iş dünyasına sokmaktan hoşlanıyoruz. İş dünyası ile yakın işbirliği sayesinde, MBA'ları Aston Villa Futbol Kulübü, Ford ve Jaguar Land Rover gibi şirketleri ziyarete götürüyoruz.

Aston Business School'da Değerlendirme

Modüller, karmaşık iş problemlerini analiz etme fırsatı bulacağınız bireysel atamalar ve grup çalışmasıyla değerlendirilir.

Kurs, yeni bilgilerinizi uygulamaya koymanızı sağlayan önemli bir iş projesi ile sonuçlanır. Bu, bir işle ilgili canlı bir danışmanlık projesi, temalı bir araştırma projesi, bir başlangıç ​​için bir iş planı hazırlama veya çalıştığınız ya da internete girdiğiniz bir şirket hakkında bir rapor yazmanız da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ele alınabilir.

Aston Edge

Bir MBA'dan fazla

Davranış biliminde profesörler ve uygulayıcılar tarafından tasarlanmış ve teslim edilen kişisel gelişim programıyla düşüncenizi güçlendirin.

Aston Edge, sizi işin daha zor, sosyal ve kişisel yönleri için eğitmenin yoludur. İnsan psikolojisi kaygan, bu yüzden Kenar, karmaşık bir paydaşlar ve iş projeleri ile uğraşırken stratejilerinize yardımcı olmak için tasarlandı.

Gelecekteki

İpleri sana öğreneceğiz, böylece onu üste getirebiliyorsun. Kapsamlı kariyer yönetimi programımız, yeni bir rol, kariyer değişimi ya da bir start-up başlatmak olsun, istihdam edilebilirliğini artırmak ve bir sonraki adıma atmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Aston MBA Mezunları

Yatırım bankacılığı ve yönetim danışmanlığı uzun süredir tipik MBA kariyeri olarak kabul edilmekle birlikte, şimdi MBA mezunlarını işe alan şirketlerin listesi geniş. Son MBA mezunlarımızın gittiği roller şunlardır:

 • Bir imalat şirketi ile Uluslararası Pazarlama Müdürü
 • Sağlık üreticisi olan ürün yöneticisi
 • Danışmanlık ile stratejik finans alanında Kıdemli Danışman
 • Bir bankayla Mali Müşavir
 • Elektronik üreticisi ile Strateji ve Planlama Başkanı
 • BT şirketi ile İş Süreçleri Danışmanı
 • Bir çelik üreticisi olan Baş Finans Direktörü

Profesyonel akreditasyon

İngiltere, ABD ve Avrupa'daki işletme okullarının önde gelen akreditasyon kurumları olan AMBA, AACSB ve EQUIS'in üçlü akreditasyonuyla dünyanın her yerindeki işletme okullarının en iyi% 1'indeyiz.

Ücretler, burslar ve fonlar

Aston Executive Yarı Zamanlı MBA ücretleri - Eylül 2018 alımı

 • İngiltere ve AB ülkelerinden öğrenciler: £ 20,100
 • AB üyesi olmayan ülkelerden öğrenciler: £ 20,100

İşveren finansmanı

İşvereniniz için Executive MBA'nızı finanse etmeyi planlıyorsanız, Executive Apprenticeship MBA'sına daha uygun olabilirsiniz. İşvereniniz Çıraklık Levy Allowance'ı kullanarak MBA'nızı finanse edecektir.

Öğrenim ücretlerinin ödenmesi

Ücretlerinizi program başında ödeyebilir veya üç taksitte% 50 (dönem 1), yüzde 25 (dönem 2) ve yüzde 25 (dönem 3) ödemeyi seçebilirsiniz. Lütfen ücretlerinizin hangi burslara ödüllendirildiğine bağlı olarak değişiklik göstereceğini unutmayın.

MBA depozito ödemeleri

Aston MBA üzerine yerinizi kabul ettiğinizde 1.000 £ depozito ödemeniz gerekecek. Bu toplam, kayıt sırasında toplam öğrenim ücreti tutarınızdan düşülecektir.

Burslar

Bir dizi bursla uygun adaya fon desteği sunuyoruz. Bunlar, başvuru sırasında veya bir yer için yapılan teklif bizim tarafımızdan yapılmış ve sizin tarafınızdan kabul edildiğinde uygulanabilir.

Fonlama

Ev ve AB öğrencileri, kurs ücretlerine en fazla £ 10.000 kazandıran Lisansüstü Kredi almaya hak kazanırlar.

Giriş koşulları

Başlangıç ​​tarihi: Eylül 2018

Program süresi: 30 ay

Eğitim Şekli: Yarı Zamanlı Çalışma

Ücret: £ 20,100

Finansman: Burslar mevcut

Başvuru süreci: Başvuru hakkında bilgi

Giriş koşulları:

Aston MBA programına doğrudan kayıt yaptırmak için aşağıdakilerden birine * ihtiyacınız olacaktır:

 • İyi bir İngiltere şeref derecesi veya
 • Aston Üniversitesi tarafından tanınan eşdeğer bir deniz aşırı derecesi veya
 • Bir derece düzeyinde mesleki yeterlilik.

Artı

 • Programınızı başlattığınızda, mezuniyet sonrası iş tecrübesi en az üç yıl
 • Notlarınızın resmi bir akademik not belgesi (İngilizce)
 • İki referans - tercihen akademik hakemlerden biri, diğeri mevcut veya önceki işverenden (İki mesleki referans, iş tecrübesi yüksek başvuranlardan kabul edilebilir).

İngilizce Dil Koşulları burada bulunabilir.

* Kapsamlı iş deneyimi olan adaylar

Yüksek lisans tecrübesine sahip olmayan, mezuniyet belgesi almayan adayların başvurularını kabul ediyoruz.

Uygulamaları değerlendirmede bütüncül bir yaklaşım benimsiyoruz. Başvurmadan önce daha iyi bir fikir edinmek isterseniz, gayri resmi bir tartışma için MBA danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, en çok sunulan nitelikler için bu dersin tipik giriş koşullarını detaylandırmaktadır. Alternatif niteliklere sahip adaylar, niteliklerinin kabul edilebilir olup olmadığına bakılmaksızın, başvurmadan önce ilgili kabul ekipleri ile araştırma yapmak isteyebilirler. Daha az sıklıkla karşılaşılan nitelikler için, bu, akademik kabul eğitmeni ile yapılan istişarede durum bazında değerlendirilecektir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

At Aston business School it’s our ambition to help you make the most of yours. Our MSc and MBA portfolio has been designed in close partnership with business and industry in the UK and internationally ... Devamını oku

At Aston business School it’s our ambition to help you make the most of yours. Our MSc and MBA portfolio has been designed in close partnership with business and industry in the UK and internationally, giving you an ideal platform on which to build you future career. Impressive accreditation, a worldwide reputation and staff who can pass on the benefit of genuine commercial experience will enhance your prospects and progression. Our course structures enable you to gain the skillsets needed to succeed in today’s competitive workplace, such as negotiation, communication, leadership, teamwork and innovative thinking. It is skills such as these that keep our graduates highly sought after by some of the world’s leading organisations. Innovative, grounded and relevant, the breadth of courses and diversity of the student community will give you a rounded, international perspective, making you ready for life at the forefront of business. For full details visit www.aston.ac.uk/abs. Daha Az
Birmingham , Lyon , Münih + 2 Daha fazla Daha az