Yarı Zamanlı Executive MBA

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Hult son derece esnek yarı zamanlı 18 ila 24 aylık İşletme Yüksek Lisans Executive Yüksek Lisans programı, kariyerlerini ilerletmek, becerilerini geleceğe taşımak veya kariyer değişikliği yapmak isteyen çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır.

Ayda bir kez dört günlük hafta sonları çalışın ve çalışmalarınızı ilk yaz boyunca yoğunlaştırmayı seçerek derece ilerlemenizi hızlandırın, yani EMBA'nizi 18 ay gibi kısa bir sürede kazanabilirsiniz.

Müfredat

Hult iş ve liderliği öğrenmenin en iyi yolunun yapmak olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden Hult 's Business Executive Yüksek Lisans müfredat programında her adımda pratik uygulama vurguluyor. Teknik işletme bilgisi ve teorisini öğrenirken, yumuşak becerilerinizi güçlendirecek ve liderlik etme kapasitenizi artıracak şekilde sürekli olarak uygulayacaksınız.

Hult 's İşletme Yüksek Lisans Programları, ödüllü Küresel Bir Yıllık İşletme Yüksek Lisans Programımızla aynı müfredatı izler ve mezunlara ABD ve İngiltere İşletme Yüksek Lisans Derecesi verilir.

Küresel Kampüs Rotasyonu

Gerçekten küresel bir bakış açısı kazanmak için birden fazla kampüste çalışın. Programınıza Boston, Londra veya Dubai'de başlayın, sonra seçmeli derslerinizi Hult global kampüslerinden herhangi ikisine birden alın. Global Yönetici İşletme Yüksek Lisans programı olarak beklentimiz, farklı bir ülkedeki Hult kampüsünde en az bir kursu kendi kampüsünüzünkinden geçireceğinizdir. 160'tan fazla milletten gelen öğrencilerle birlikte çalışacak ve küresel bir ağa sahip olacaksınız.123005_JPEG-Campbell_Hult_Dubai-7596rt3_RT_CMYK.jpg

Büyükşehir Executive MBA

Hult Metropolitan İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı, yeteneklerini ve kariyerlerini gelecekte kanıtlamak isteyen Kuzey ve Güney Amerika merkezli yoğun çalışan profesyoneller içindir. Bu son derece esnek program, ABD fakültesi tarafından Boston kampüsümüzün dışına çıkar ve Amerika’daki çeşitli yerlerdeki öğrencilere uzaktan eğitim yoluyla erişilebilir. Böylece kariyerinizi dönüştürebilir ve iş yerinizden ve bulunduğunuz şehirden en az zamanda global ağınızı büyütebilirsiniz.

Akreditasyon

Hult , işletme eğitiminin en prestijli üç uluslararası akreditasyon kurumu tarafından tanınır: İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği (AACSB International), MBA (BİB) Derneği ve (Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi). ABD'deki dünya genelindeki işletme okullarının sadece% 1'i tarafından düzenlenen bu üçlü akreditasyonu alan ilk işletme okulu biziz.

Kabul şartları

Adayları, kendi profillerinin gücüne göre bireysel olarak değerlendiriyoruz. Sizin dürtü ve zihniyetiniz buradaki başarınızın önemli bir göstergesidir ve kanıtlanmış başarılarınız kadar onlara değer veriyoruz.

Uygunluk şartları:

 • Herhangi bir konuda lisans derecesi veya eşdeğeri
 • Üç veya daha fazla yıllık ilgili iş deneyimi

Uygun başvuru sahipleri şunları sağlamalıdır:

 • Güncel özgeçmiş / CV
 • 400-500 kelimelik bir deneme olarak kişisel ifade
 • Bir akademik veya profesyonel referans
 • Lisans derecesi veya dengi bir kopyası
 • Katılan tüm üniversitelerin transkriptleri (İngilizce)
 • Kabul testi puanları *
 • İngilizce yeterliliğinin kanıtı *
 • 150 USD başvuru ücreti

* Kayıt Danışmanınız, bunları göndermeniz gerekip gerekmediğini size bildirecektir.

Finansman

En güçlü adaylarımız için veya ihtiyaç bazında çeşitli burs olanakları mevcuttur. Burslar, öğrencilerin dinamik bir sınıf ortamında gerçekleştirme yeteneklerine ve iş liderliği potansiyeli olanlara dayanarak verilir.

2020-21 dersi

 • Boston: 85.000 dolar
 • Londra: £ 56,000
 • Dubai: 304.000 AED
 • Metropolitan EMBA: 85.000 $ (küresel ücret)

Hult International Business School , sunulan kurslarda, mezuniyet koşullarında, yerlerinde, program ücretlerinde ve konaklama koşullarında önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Lütfen başvurunuzu gönderirken kabul etmeniz istenecek şart ve koşulları okuyup anladığınızdan emin olun.

Son Güncelleme Eki 2019

Okul Hakkında

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world.

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world. Daha Az
Londra , Cambridge , San Francisco , Dubai , Şanghay , Londra , New York + 6 Daha fazla Daha az