Yarı Zamanlı Executive MBA

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Hult son derece esnek yarı zamanlı 18 ila 24 aylık Ä°Åletme Yüksek Lisans Executive Yüksek Lisans programı, kariyerlerini ilerletmek, becerilerini geleceÄe taÅımak veya kariyer deÄiÅikliÄi yapmak isteyen çalıÅan profesyoneller için tasarlanmıÅtır.

Ayda bir kez dört günlük hafta sonları çalıÅın ve çalıÅmalarınızı ilk yaz boyunca yoÄunlaÅtırmayı seçerek derece ilerlemenizi hızlandırın, yani EMBA'nizi 18 ay gibi kısa bir sürede kazanabilirsiniz.

Müfredat

Hult iÅ ve liderliÄi öÄrenmenin en iyi yolunun yapmak olduÄuna inanıyoruz. Bu yüzden Hult 's Business Executive Yüksek Lisans müfredat programında her adımda pratik uygulama vurguluyor. Teknik iÅletme bilgisi ve teorisini öÄrenirken, yumuÅak becerilerinizi güçlendirecek ve liderlik etme kapasitenizi artıracak Åekilde sürekli olarak uygulayacaksınız.

Hult 's Ä°Åletme Yüksek Lisans Programları, ödüllü Küresel Bir Yıllık Ä°Åletme Yüksek Lisans Programımızla aynı müfredatı izler ve mezunlara ABD ve Ä°ngiltere Ä°Åletme Yüksek Lisans Derecesi verilir.

Küresel Kampüs Rotasyonu

Gerçekten küresel bir bakıŠaçısı kazanmak için birden fazla kampüste çalıÅın. Programınıza Boston, Londra veya Dubai'de baÅlayın, sonra seçmeli derslerinizi Hult global kampüslerinden herhangi ikisine birden alın. Global Yönetici Ä°Åletme Yüksek Lisans programı olarak beklentimiz, farklı bir ülkedeki Hult kampüsünde en az bir kursu kendi kampüsünüzünkinden geçireceÄinizdir. 160'tan fazla milletten gelen öÄrencilerle birlikte çalıÅacak ve küresel bir aÄa sahip olacaksınız.123005_JPEG-Campbell_Hult_Dubai-7596rt3_RT_CMYK.jpg

BüyükÅehir Executive MBA

Hult Metropolitan Ä°Åletme Yönetimi Yüksek Lisansı, yeteneklerini ve kariyerlerini gelecekte kanıtlamak isteyen Kuzey ve Güney Amerika merkezli yoÄun çalıÅan profesyoneller içindir. Bu son derece esnek program, ABD fakültesi tarafından Boston kampüsümüzün dıÅına çıkar ve Amerikaâdaki çeÅitli yerlerdeki öÄrencilere uzaktan eÄitim yoluyla eriÅilebilir. Böylece kariyerinizi dönüÅtürebilir ve iÅ yerinizden ve bulunduÄunuz Åehirden en az zamanda global aÄınızı büyütebilirsiniz.

Akreditasyon

Hult , iÅletme eÄitiminin en prestijli üç uluslararası akreditasyon kurumu tarafından tanınır: Ä°Åletme Yüksek Okullarını GeliÅtirme DerneÄi (AACSB International), MBA (BÄ°B) DerneÄi ve (Avrupa Kalite GeliÅtirme Sistemi). ABD'deki dünya genelindeki iÅletme okullarının sadece% 1'i tarafından düzenlenen bu üçlü akreditasyonu alan ilk iÅletme okulu biziz.

Kabul Åartları

Adayları, kendi profillerinin gücüne göre bireysel olarak deÄerlendiriyoruz. Sizin dürtü ve zihniyetiniz buradaki baÅarınızın önemli bir göstergesidir ve kanıtlanmıŠbaÅarılarınız kadar onlara deÄer veriyoruz.

Uygunluk Åartları:

 • Herhangi bir konuda lisans derecesi veya eÅdeÄeri
 • Ãç veya daha fazla yıllık ilgili iÅ deneyimi

Uygun baÅvuru sahipleri Åunları saÄlamalıdır:

 • Güncel özgeçmiÅ / CV
 • 400-500 kelimelik bir deneme olarak kiÅisel ifade
 • Bir akademik veya profesyonel referans
 • Lisans derecesi veya dengi bir kopyası
 • Katılan tüm üniversitelerin transkriptleri (Ä°ngilizce)
 • Kabul testi puanları *
 • Ä°ngilizce yeterliliÄinin kanıtı *
 • 150 USD baÅvuru ücreti

* Kayıt DanıÅmanınız, bunları göndermeniz gerekip gerekmediÄini size bildirecektir.

Finansman

En güçlü adaylarımız için veya ihtiyaç bazında çeÅitli burs olanakları mevcuttur. Burslar, öÄrencilerin dinamik bir sınıf ortamında gerçekleÅtirme yeteneklerine ve iÅ liderliÄi potansiyeli olanlara dayanarak verilir.

2020-21 dersi

 • Boston: 85.000 dolar
 • Londra: £ 56,000
 • Dubai: 304.000 AED
 • Metropolitan EMBA: 85.000 $ (küresel ücret)

Hult International Business School , sunulan kurslarda, mezuniyet koÅullarında, yerlerinde, program ücretlerinde ve konaklama koÅullarında önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda deÄiÅiklik yapma hakkını saklı tutar. Lütfen baÅvurunuzu gönderirken kabul etmeniz istenecek Åart ve koÅulları okuyup anladıÄınızdan emin olun.

Son Güncelleme Aralık 2019

Okul Hakkında

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world.

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world. Daha Az
Londra , Cambridge , San Francisco , Dubai , Şanghay , Londra , New York + 6 Daha fazla Daha az