Yarı Zamanlı Kelley-Manchester Global MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kelley-Manchester Global MBA, çevrimiçi MBA'ların rakipsiz bir sağlayıcısı olan ABD merkezli Kelley School of Business (Indiana Üniversitesi) ve üçlü akredite edilmiş (AMBA, AACSB) İngiltere merkezli Alliance Manchester Business School (Manchester Üniversitesi) tarafından sunulmaktadır. , EQUIS) dünya çapında 6 merkezi olan bir işletme okulu. Okullar birlikte iş ve yönetim eğitiminde 150 yılı aşkın bir yenilikçilik mirası sunmaktadır.

Her Temmuz girişle, bugün bizimle liderlik dönüşümü yolculuğuna çıkın.

Kelley-Manchester Global MBA Avantajı 127936_CopyofUntitled3.png

Program Yapısı

Her Temmuz girişiyle Kelley-Manchester Global MBA yüz yüze dersler, çevrimiçi çalışmalar, grup çalışması, iş projeleri ve kişisel

127937_kelley-manchester-prog-structure.png

Çalıştay programı

  • Dönem 1: Indiana, Bloomington'daki Kelley İşletme Okulu'nda 6 gün
  • 2. Dönem: Herhangi bir İttifak MBS küresel merkezinde 6 gün *
  • Dönem 3: Washington DC'de tüm çevrimiçi veya çevrimiçi 5 günlük resmi bir politika atölyesi konutu
  • Dönem 4: Herhangi bir İttifak MBS küresel merkezi 6 gün *
  • * AMBS, Washington DC'de 3 günlük bir çalıştay içeren seçmeli dersleri de sunmaktadır.

Çevrimiçi öğrenme

Kelley-Manchester Global MBA derslerinin yarısı çevrimiçi öğrenmede bir dünya lideri olan Indiana Kelley School of Business tarafından çevrimiçi teslim edilir. Kelley'nin müthiş müfredatı, meşgul profesyoneller için çalışan esnek, interaktif bir formatta online olarak çevrimiçi olarak gönderilir, böylece hayatınızdaki diğer sorumlulukları yerine getirmeye devam ederken kariyerinizi ilerletebilirsiniz. Okulun konut programlarında öğretmenlik yapan aynı saygın öğretim üyelerinden öğreneceksiniz - ödüllü, erişilebilir öğretmenler, işiniz hakkındaki düşüncenizi yeniden dolduracaktır. Kelley Washington DC'den de bir sınıf sunacak ve kapsamlı bir deneyim kazanacak.

Yüz yüze öğretim

Kelley-Manchester Global MBA derslerinin yarısı İttifak MBS tarafından teslim edilmektedir. Bu kurslar genelde en kıdemli öğretim üyelerimiz tarafından verilen yoğun bir üç günlük atölyeyi içerir; bu da günlük işinizden uzaklaşıp küresel ticaret dünyasına dalma şansınızdır.

1965 yılında İngiltere'nin ilk ticaret okullarından biri olarak kapılarımızı açtığımızdan beri 'yaparak öğrenme' odaklı bir konuma getirdik. Pratik yaklaşımımız, işletme zorluklarını yaşamak, yaratıcı düşünmek ve kanaat önderleri olmak için teoriyi uygulamak için MBA'ları öğretir.

Küresel daldırma

Dubai, Hong Kong, Manchester, São Paulo, Şangay, Tokyo ve Singapur: İttifak MBS seçmeli derslerini 7 atölye arasından seçebilirsiniz. Bu, dünyanın dört bir yanından gelen dinamik zihinlerin yanında çalışma ve değerli bağlantılar kurma fırsatıdır. Yeni perspektifler kazanacak ve iş yapmanın yeni yollarını keşfedeceksiniz. Ayrıca, sadece bu ortak MBA için, Kelley'nin Bloomington, Indiana ve Washington DC'deki kampüslerinde çalışma fırsatına sahip olacaksınız.

Maliyet

GST dahil 69,550 ABD doları

Çeşitli indirim planları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kabul

Güçlü kariyer gelişimi ve tanınmış bir derece ile en az üç yıllık mesleki deneyim veya;

tanınan bir derece yerine sekiz ila on yıllık yönetimsel deneyim

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

A 100% owned subsidiary of The University of Manchester, the Southeast Asia Centre has established its presence in Singapore since 1992, and runs flexible Global MBA for executives from diverse cultur ... Devamını oku

A 100% owned subsidiary of The University of Manchester, the Southeast Asia Centre has established its presence in Singapore since 1992, and runs flexible Global MBA for executives from diverse cultural and professional backgrounds. It now supports nearly 300 students and has graduated more than 1600 students in the Southeast Asia and Oceania region. Daha Az

Akreditasyonlar