Yarı Zamanlı MBA, Malezya

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Edinburgh Business School , Heriot-Watt Üniversitesi İşletme Fakültesidir.

EBS, 25 yılı aşkın bir süredir iş profesyonellerinin iş liderleri olmalarına yardımcı olmakta, işlerinde yüksek kalitede ve erişilebilir lisansüstü programlar sunmaktadır. Bizim popüler çevrimiçi MBA , Yüksek Lisans, DBA ve Doktora programları 20.000 'den fazla mezunların kariyerlerini hızlandırdı. Öğrencilerimiz maaşlarında artış gördü, şirketlerinde promosyonlar kazandılar ve çoğu kendi işini kurdular.

tyk

Neden Edinburgh Business School , Malezya?

Malezya'nın modern Putrajaya ilçesindeki ilham verici üniversite kampüsünde yarı zamanlı olarak MBA çalışma fırsatı ve büyüyen EBS mezunları ve iş profesyonelleri ağımıza katılma fırsatınız var. Deneyimli ve saygın bir İngiliz ve yerel tabanlı fakülte tarafından eğitilecek , olağanüstü olanaklara erişebilecek ve Malezya Yeterlilik Kurumu (MQA) tarafından tam olarak akredite edilmiş bir İngiliz Üniversitesinden prestijli bir şekilde mezun olacaksınız.

Edinburgh Business School MBA öğrencisi, Brian Puang ile tanışın ...

Program yapısı

MBA programınızı tamamlamak için toplamda dokuz ders geçmelisiniz; yedi çekirdek kurs ve iki seçmeli . Çekirdek kurslar:

- Muhasebe

- Ekonomi

- Finans

- Pazarlama

- Örgütsel Davranış

- Proje Yönetimi

- Stratejik Planlama .

Programın tamamlanması iki yıl sürecek. Her bir çekirdek kurs için 48 saatlik özel ders etkileşimlerinden faydalanacaksınız ve zamanınızın büyük bir kısmı bağımsız olarak (her kurs için yaklaşık 200 saat) çalışmak üzere harcanacaktır. Yukarıda listelenen yedi temel kursun her biri için 2 günlük iki seminere (Cumartesi ve Pazar günleri) katılacaksınız. Bu seminerler, simülasyonlar, vaka çalışmaları ve sınıf tartışmaları içerecek ve zengin bir öğrenme ortamında bilgi paylaşımı ve değişimi için farklı deneyimlere, geçmişlere ve kültürlere sahip öğrencilerin dinamik bir kombinasyonunu mümkün kılacaktır.

Ilgilenen?

Yarı zamanlı MBA programımıza kabul, her yıl Eylül ve Ocak aylarında alım dönemleri ile, başvuru ve kabul edilir. Normalde sahip olmanız bekleniyor:

- Bir birinci veya ikinci sınıf onur derecesi veya eşdeğer kabul edilen bir yeterlilik veya MBA derslerinden üçü (hangisi çekirdek olmalıdır) geçer.

- İlgili nitelikteki tam zamanlı iş deneyimini kazanan en az iki yıl sonrası

- Akademik IELTS 6.5 veya diğer Heriot-Watt Üniversitesi'nin tanınan niteliği şeklinde İngilizce dil yeterliliğine dair kanıt.

Şimdi başvur

* Başvurunuzu, başlangıç ​​tarihinden en az iki ay önce göndermenizi öneririz. Bu işlem, vize başvuruları ve katılım öncesi çalışmaya zaman tanıyacak. Olası tüm öğrencileri barındırabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken, başlangıç ​​tarihinden en az iki ay önce alınan başvuruların zamanında işlenmeyeceğini garanti edemiyoruz.

Bir sorum var

Bu program hakkında doğrudan bilgi alın.

tyk

Değerlendirmeler

Tüm dersler, her yıl Haziran ve Aralık aylarında yapılan büyük sınav seansları ( diyetler ) ve Mart ve Ağustos aylarında yapılan küçük sınav oturumları ile sınav ile değerlendirilir. Sınavlarınızın her biri için, sizi hazırlamak için iki günlük bir revizyon seansına (Cumartesi ve Pazar) katılacaksınız.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Muafiyetler

İlgili bir konuya önceki bir kalifikasyonunuz varsa, size bir muafiyet verebiliriz. Lütfen bu istisnaların sadece kendi takdirimize bağlı olduğunu unutmayın. Daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz web .

harç

Ücret hesaplayıcımız , programın maliyeti hakkında size bir genel bakış sunacaktır.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Şimdi sor ya da bize ulaşın; sizden duymak isteriz.

Malezya Kampüsü
Edinburgh Business School
Heriot-Watt Üniversitesi Malezya
1 numara Jalan Venna p5 / 2
5 numaralı bölge.
62200 Putrajaya
Malezya


Yarı Zamanlı MBA
603-8894 3888
MalaysiaMBA@ebs.hw.ac.uk

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Devamını oku

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Daha Az
Edinburg , Dubai , Putrajaya + 2 Daha fazla Daha az
Okulun web sitesini ziyaret edin