Yarı Zamanlı MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Herkes kariyerinde duraklamaya basamaz. SFU Beedie Yarı Zamanlı MBA, Metro Vancouver Bölge Bölgesindeki çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. 24 ay boyunca, masaya farklı bakış açıları getiren küçük, çeşitli meslektaşları ile program boyunca ilerleyeceksiniz.

Kariyer molası vermek yerine, haftada iki gece derslere gidiyor ve ertesi gün öğrendiklerinizi uyguluyorsunuz. Kariyerinizi ilk günden itibaren itmeye başlayan dönüştürücü bir deneyim.

Kimin için

24 aylık SFU Beedie Yarı Zamanlı MBA, kariyerinizin erken ila orta aşamasında tam zamanlı çalışan bir profesyonelseniz idealdir. Kariyer molası vermeden daha fazla bilgi edinmeye ve yeni bilgi ve beceriler geliştirmeye hazırsınız. Ve nefes kesen Surrey kampüsümüzde ve her dönem bir haftasonu seansında akşam eğitimine hazırsınız.

Ne öğreneceksiniz

Yarı Zamanlı MBA programı, yerli perspektiflerden sürdürülebilirliğe kadar her şey yenilikçi ve benzersiz kurslardan oluşmaktadır. Her türden işletmenin karşılaştığı gerçek dünyadaki zorlukları daha iyi anlayabilmenizi sağlayacak vaka çalışmaları yoluyla öğreneceksiniz. Simülasyonlar, karar vericinin varsayımsal rolünü almanıza izin verir, böylece iş zorluklarını farklı açılardan değerlendirme olanağına sahip olursunuz.

Seni nereye götürebilir

Program, çalışmaya devam ederken kariyerinizde ilerlemenizi veya yolları tamamen değiştirme becerilerini geliştirmenizi sağlar. Müfredat, teori ve uygulamayı birleştirerek güveninizi artırmanıza ve etkili yönetim kararları almanıza olanak tanır.

program

Kariyer molası vermeden ders çalışın ve öğrenin. Yarı Zamanlı MBA ders, çalışma ve tekrar bilgi transferini teşvik eder. Gerçek dünyadaki iş zorluklarınızı sınıfa taşıyın ve eğitmenlerinizin ve akranlarınızın ne yapacağını öğrenin.

Akşamlarınızın ve hafta sonlarınızın çoğu iş / çalışma / yaşam dengenizi korumanıza yardımcı olmak için ücretsiz olacaktır.

  • 24 ay, yarı zamanlı
  • Pazartesi ve Perşembe akşamları 18: 00-21: 30
  • Dönem başına bir hafta sonu yoğun
  • Ocak başlangıç tarihi

131330_ScreenShot2020-02-18at1.54.20PM.pngSimon Fraser University - Beedie School of Business izniyle

yer

SFU'nun ödüllü Surrey kampüsü, Metro Vancouver'da merkezi bir konuma sahiptir ve kolayca ulaşılabilir.

Kabul şartları

Kümülatif not ortalaması en az 3.0 / 4.33 (B) veya not ortalaması en az 3.33 / 4.33 (B +) olan dört yıllık bir lisans derecesi.

En az 550 GMAT puanı almamız gerekir. GRE sınavını da kabul ediyoruz (her bölümde en az 155 puan). GMAT istisnaları mevcuttur.

Adaylar, lisans yönetimini tamamladıktan sonra, bazı yönetim sorumlulukları ile birlikte en az dört yıllık mesleki iş deneyimine sahip olmalıdır.

Tüm başvuru sahipleri akıcı İngilizce olmalıdır. Birincil diliniz İngilizce değilse, kabul edilebilir iki sınavdan biriyle İngilizce diline yeterli düzeyde hakimiyet göstermeniz gerekir: TOEFL veya IELTS.

Şu anda çalışmayan veya Vancouver'da veya çevresinde tam zamanlı bir iş teklif edilmemiş olan başvuru sahiplerini dikkate alamıyoruz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Devamını oku

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Daha Az
Vancouver , Surrey + 1 Daha fazla Daha az