Yarı Zamanlı MBA

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Stamford imza MBA, çalışan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir Part-Time programıdır. İnteraktif derslik modüllerini, esnek çevrimiçi öğrenme modülleriyle birleştirerek, öğrencilerin ders dışında kendi sınıflarında uygun bir zamanda öğrenmelerini sağlar. Program 1,5 yılda tamamlanabilir.

Ödüllü MBA Programı

Stamford'un Signature MBA Programı, yenilikçi harmanlanmış öğrenme için Blackboard Catalyst Ödülü'nü kazandı.

Uzmanlaşmış Çalışma Seçenekleri

Bağımsız Eğitim planı seçilirse, öğrenciler aşağıdaki seçeneklerden biriyle uzmanlaşabilirler:

  • Girişimcilik
  • Uluslararası iş yönetimi
  • Marka İletişimi

İnteraktif öğrenmek

Etkileşimli, sıklıkla atölye tabanlı etkinlikler ve Blackboard ile çevrimiçi öğrenmede sınıf öğreniminin bir karışımını kullanarak çalışın.

Gerçekten Uluslararası Çevre

Farklı milletlerden ve arka planlardan oluşan farklı bir grup insanla çok çeşitli fikirleri ve deneyimleri paylaşma fırsatı.

Küresel bakış açısı

Asya ve küresel işletmelerin derinlemesine bilgi ve anlayışını kazanın. Rekabet gücünü yakalayın ve gelişmekte olan ASEAN ekonomi topluluğunda ve ötesinde başarılı olun.

süre

Başlangıç ​​tarihi: Yılda 6 giriş: Ocak, Mart, Mayıs, Temmuz, Eylül, Kasım

Süre: 18 ay (Yarı Zamanlı)

Önerilen fiyat: 11.820 USD (yaklaşık toplam program ücreti)

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Stamford has both Thai and international undergraduate and graduate degree programs. It has a campus as well as a learning center in Bangkok and another campus in Hua Hin. The international faculty ma ... Devamını oku

Stamford has both Thai and international undergraduate and graduate degree programs. It has a campus as well as a learning center in Bangkok and another campus in Hua Hin. The international faculty makes Stamford one of the most experienced and diverse faculties in Thailand, coming from countries that include the UK, USA, Germany, France, China, and many more. Daha Az
Bangkok , Hua Hin + 1 Daha fazla Daha az