MBASTUDIES

Yönetim 3 {mbastudies-part-time:plural} Karşılaştır

Bir lisans derecesi elde ettikten sonra, birçok kişi bugünün rekabetçi iş piyasasında onlara bir avantaj sağlamak için İşletme Yüksek Lisansını seçmeyi tercih eder. Bir MBA, işletme yönetimi ve işletmeciliğinde bilgi sağlar ve öğrencilerin çalışmalar sırasında iş tecrübesi kazanmalarına olanak sağlayacak şekilde yarı zamanlı incelenebilir.

Yönetimde yarı zamanlı MBA nedir? Ürünü veya hizmeti ne kadar iyi olursa olsun, bir işletme düzgün bir şekilde yönetilmezse başarılı olamaz. İşletme Yönetimi alanında MBA, öğrencilere pazarlama, finans, ekonomi, strateji ve analitik gibi işletme operasyonunun çeşitli yönlerini anlamalarını ve yönetimin en iyi uygulamalarında ve liderlik becerilerinde güçlü bir temel oluşturmaya özel önem verdiklerini öğretir.

İşletme faaliyetlerinde kazanılan pratik bilgiler, mezunlarının meslek yaşamında birinci günden itibaren başarılı olmalarına yardımcı olur. Bununla birlikte, iletişim ve analiz gibi mezunlara hayatın her alanında başarılı olabilmeleri için öğrendikleri yumuşak beceriler de eşit derecede değerlidir. Bu beceriler aynı zamanda güçlü bir yönetim stratejisinin belkemiğidir.

MBA ücretleri ve ücretleri, hangi üniversite, kolej veya işletme okulunun seçileceğine bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Potansiyel öğrencilerin belirli bir programı seçmeden önce araştırmaları gereken birçok faktörden biridir. Maliyetlerle ilgili daha fazla bilgi için doğrudan kabul bürosuyla iletişime geçmek en iyisidir.

Bu uzmanlık seçerek, Yönetim MBA mezunları kendini mezun olduktan sonra doğrudan bir yönetim pozisyonuna girmek için iyi hazırlanmış bulabilirsiniz. Bu pozisyonlar finans departmanında, pazarlama departmanında, satış / iş geliştirme ya da strateji ve operasyonlarda olabilir. İş başlıkları, pazarlama müdürü, operasyon şefi veya finansal analisti içerebilir. Mezunlar, kendi işlerini başlatmak için gerekli araçlara da sahip olabilirler.

Dünyadaki ülkelerde Yönetimde yarı zamanlı bir MBA eğitimine yönelik seçenekler bulunmaktadır. Online dereceler de popülerdir, zira ek esneklik sağlarlar ve öğrenciler, yerlerinden olmadan uluslararası kurumlarda eğitim alabilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Yönetim Filter

Uluslararası MBA Programı

Cracow School of Business at Cracow University of Economics
Yarı zamanlı MBA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
30 Eyl 2020
Ingilizce
Kampüs

Uluslararası MBA - Avrupa Çok Kültürlü Entegre Yönetim Programı, özellikle uluslararası bir ortamda çalışan yöneticiler için tasarlanmış bir uzman, yönetim programıdır. Ulusla ...

Devamını oku

Mba uluslararası yönetim

Limak - Austrian Business School
Yarı zamanlı MBA
<
Yarı zamanlı
<
18 aylar
Almanca
Kampüs

Yöneticiler ve uzmanlar / kendi uzmanlık yönetim MBA uluslararası deneyim ek toplamak ve yeni umutları tanışmak istiyorum kapalı / s. Size Temyiz? Sonra onun bir haftalık çalı ...

Devamını oku

DeSales University
Yarı zamanlı MBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

En az üç ders ve bir seçmeli ders başarıyla tamamlanması gerekir. MG 501 İnsan Kaynakları Yönetimi MG 502 Örgütsel Analiz ve Tasarım MG 503 Girişimcilik MG 504 Yönetim Karar V ...

Devamını oku