Filter
Yarı Zamanlı
Finlandiya Eğitim türü: Tümü

Finlandiya'da Top {mbastudies-part-time:singular} Karşılaştır 2019/2020

Yarı zamanlı MBA, yetenekleri arttırmak ve hızla gelişen bir kariyer hayati için önem taşıyan bilgileri edinmek için mükemmel bir yoldur. Bu program hafta sonları veya akşamları ders almak isteyen profesyoneller için mükemmeldir.

Zaten bir lisans derecesini aldı ve daha da bilgi ve eğitimi artırmak isteyen bireyler İşletme veya MBA Master kazanmak için seçebilirsiniz. Bir MBA iş dünyasında liderlik ve yönetim alanında kariyer için mezun hazırlamak yardımcı olabilir bir iki yıllık bir programdır.

Resmi olarak Finlandiya, Finlandiya Cumhuriyeti, Kuzey Avrupa Fenoskandiyen bölgede bulunan bir İskandinav ülkesidir.

Finlandiya'da En iyi {mbastudies-part-time:plural} ve Bilgi İsteyin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Centria University of Applied Sciences

Program, uluslararası alanda faaliyet gösteren işletmelerde uzman ve yönetim görevlerine yönelik eğitim sağlamayı amaçlamaktadır. Yüksek lisans iki yıllık bir zaman dilim ... [+]

İşletme Yönetimi - Uluslararası İşletme Yönetimi

Yeterlilik: İşletme Yüksek Lisans Derecesi (90 kredi)

Program, uluslararası alanda faaliyet gösteren işletmelerde uzman ve yönetim görevlerine yönelik eğitim sağlamayı amaçlamaktadır. Sunulan derslerden bazıları turizm ve etkinlik yönetimi ile ilgilidir. Yüksek lisans iki yıllık bir zaman dilimi üzerinde uygulanır. Bir uygulamalı bilimler üniversitesinde alınan ikinci aşama (Yüksek Lisans) derecesi, Avrupa yüksek öğretim sisteminde ikinci aşama derecesidir ve bir üniversitede alınan yüksek lisans derecesi olarak belediye ve devlet görevlileri için aynı niteliği verir.

Derecesi Programı Kimdir?... [-]

Finlandiya Kokkola Jakobstad
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku