MBAProgramlari.com

Fransa'da Uzaktan Eğitim 2 {mbastudies-part-time:singular}

Yarı zamanlı MBA programları, bir üniversiteye tam gün devam edemeyen öğrenciler içindir. Bu tür bir derece, öğrencilerin işletme yönetimi, teori ve yönetim hakkında çok fazla şey öğrenmesine yardımcı olabilir ve böylece lisans derecesini tamamlayıcı nitelikte olur.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans almak için çalışma yaklaşık iki yıl süren bir lisans derecesidir. nedeniyle gelişmiş yeterlilikleri konusunda iş ve yönetim alanları içinde bu derece kazanç önemli bilgi ve deneyim kazanmak ve hızlı bir şekilde iş bulmak mümkün olabilir Bireyler.

 

Uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere eğitim sunma yöntemidir. Çeşitli çalışmalar uzaktan eğitim programları daha iyi bazen geleneksel sınıf programları kadar verimli ve etkili olduğunu göstermiştir!

Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

Fransa'da En iyi Uzaktan Eğitim 2 {mbastudies-part-time:singular} 2019/2020

2 Sonuçlar MBA, Fransa, Uzaktan Eğitim Filter

MBA uluslararası yönetim

Horizons University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 - 3 yıl Eylül 2020 Fransa Paris + 1 daha

Uluslararası İşletme MBA, çok uluslu şirketlerin (ÇUŞ) tipik iç ve dış liderlik fonksiyonları üzerine odaklanmaktadır.

uluslararası pazarlama MBA

Horizons University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Fransa Paris + 1 daha

Bu program, pazarlama, lojistik ve kültürel fenomen arayüzü adresleri çağdaş bir küresel çevre var.