Filter
Yarı Zamanlı
Kolombiya Eğitim türü: Tümü

Kolombiya'da En iyi {mbastudies-part-time:singular} Bul 2019/2020

Yarı zamanlı MBA, yetenekleri arttırmak ve hızla gelişen bir kariyer hayati için önem taşıyan bilgileri edinmek için mükemmel bir yoldur. Bu program hafta sonları veya akşamları ders almak isteyen profesyoneller için mükemmeldir.

Eğer kurumsal merdiveni tırmanmak ve bir yönetici pozisyonuna kazanmak istiyorsanız, MBA tam size göre. Bu program fonksiyonel, iş alanlarında bir dizi, anlayış açısından, size bilgi ve çok yönlülük kazanmak için becerileri sağlar. Artı yeteneği stratejik planlama katkıda bulunmak, araçlar ve analiz kullanımı, ve karar verme için.

Kolombiya Güney Amerika'nın kuzeybatı köşesinde yer alan gerçekten farklı ve benzersiz bir ülkedir. Dost canlısı insanlar, egzotik manzaralar ve kozmopolit şehirler ile, Kolombiya kesinlikle İspanyolca öğrenmek için bir yerdir.

Kolombiya'da En iyi {mbastudies-part-time:plural} - Bilgi İsteyin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

ISEAD Business School

"Junior" ve / veya mesleki deneyim hitaben, İşletme Business School ISEAD Master operasyonel stratejik yapmak ve örgüt yönetici kapasiteleri uygulamak profesyonel ihtiyac ... [+]

"Junior" ve / veya mesleki deneyim hitaben, İşletme Business School ISEAD Master operasyonel stratejik profesyonel ihtiyacını geliştirir için yapmak ve örgüt yönetici kapasiteleri uygulamak. girişimci Eğer karar sürecinde değişkenleri öncelik yardımcı fikirlerini gerçekleştirmek için daha fazla takdir yetkisine sahiptir program ayrıca içerik, vizyon ve yeteneği verir.

işin kendi yöntemi karar verme eğitim ve yönetim açısından liderlik becerilerini geliştirir.

Programın avantajları dayanmaktadır:

Hızlı kurumsal dağıtım stratejileri sınıfta çalıştı Manastır küresel pazarın işleyişinde yaşanan uluslararası profesyonel katılımcılar profesyonel ilişkilerin konsolidasyonu, Uluslararası Ağı ... [-]
Kolombiya Bogota
Bilgi iste
Yarı zamanlı
13 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku