close

Filtreler

Sonuçları Göster

Liderlik 2 {mbastudies-part-time:plural} Karşılaştır

İşletme Yüksek Lisans (MBA), genellikle bir akreditasyon kurumu lisans derecesinin tamamlanmasını gerektiren bir lisansüstü eğitimdir. Bununla birlikte, bazı durumlarda, okullar bir lisans derecesi yerine kapsamlı iş deneyimini kabul edecektir. Bir MBA, iş dünyası ve yönetim uygulamalarının çok yönlü bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Liderlikte yarı zamanlı MBA nedir?… Devamını oku

İşletme Yüksek Lisans (MBA), genellikle bir akreditasyon kurumu lisans derecesinin tamamlanmasını gerektiren bir lisansüstü eğitimdir. Bununla birlikte, bazı durumlarda, okullar bir lisans derecesi yerine kapsamlı iş deneyimini kabul edecektir. Bir MBA, iş dünyası ve yönetim uygulamalarının çok yönlü bir şekilde anlaşılmasını sağlar.

Liderlikte yarı zamanlı MBA nedir? İyi bir yönetici oluşturan pek çok nitelik vardır, ancak liderlik belki de en önemlisidir. Liderlikte MBA, öğrencilere yalnızca iş dünyasının insilerini ve yanlarını anlamakla kalmayıp, başarılı bir yöneticinin nasıl öğretileceğini öğretir ve ekibini maksimum etkinlik ve verimlilikle sonuçlanacak şekilde yönetir. Yönetim ve liderlik derslerine ek olarak, kurslar pazarlama, işletme etiği, finans, muhasebe, ekonomi, iş stratejisi ve işletme içerebilir.

Başarılı bir lider olmak, sadece bir çalışma ortamında değil, yaşamın her alanında olması gereken en değerli becerilerden biridir. Güçlü iletişim becerileri ve işletme operasyonunun anlaşılmasıyla birlikte liderlik yeteneği, potansiyel işverenlere, Liderlik Programında MBA mezunlarının başarılı olmak için gerekenleri göstermelerine yardımcı olur.

Masraflar okuldan okula geniş bir yelpazede değişebileceğinden, bir MBA programı seçmeden önce birden çok seçeneği araştırmanız önemlidir. Belli bir kurumun ders ücretleri ve ücretleri hakkında kesin bir fikir edinmek için, doğrudan kabul büroları ile iletişime geçmek en iyisidir.

Liderlik programında MBA mezun olduktan sonra yönetim seviyesinde bir rol girmek için yetenek sunuyor gibi aday öğrenciler için caziptir. Uzmanlar kendilerini iş geliştirme yöneticileri, iletişim yöneticileri, finans yöneticileri veya operasyon yöneticileri olarak görebilirler. Bazıları girişimci haline gelmeyi ve kendi işlerini kurmayı seçiyor. Mezunlar çeşitli sektörlerde çalışabilir, bu nedenle iş olanakları çoğunlukla bol miktarda bulunur.

MBA'nın yarı zamanlı çalışılması, araştırmacılara çalışmalarını diğer profesyonel veya kişisel taahhütlerle birleştirme özgürlüğünü sağlar. Birçok okul, program katılımcılarına daha fazla esneklik kazandırarak çevrimiçi olarak Liderlik alanında MBA sunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Cracow School of Business at Cracow University of Economics
Krakov , Polonya

Uluslararası MBA - Avrupa Çok Kültürlü Entegre Yönetim Programı, özellikle uluslararası bir ortamda çalışan yöneticiler için tasarlanmış bir uzman, yönetim programıdır. Ulusla ... +

Uluslararası MBA - Avrupa Çok Kültürlü Entegre Yönetim Programı, özellikle uluslararası bir ortamda çalışan yöneticiler için tasarlanmış bir uzman, yönetim programıdır. Uluslararası MBA Programı St. Gallen Business School (İsviçre) ile işbirliği içinde yürütülmektedir. Programın amacı, küresel yönetim, yatırım ve finans, kontrol, değişim yönetimi, liderlik ve çok kültürlü ekip yönetimi kavramlarının kazanılması ve sürekli değişen bir uluslararası ortamda yönetim becerilerinin sürekli gelişmesine yol açan bilgileri sağlamaktır. küresel organizasyonlar. -
Yarı zamanlı MBA
Tam zamanlı
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
 
Tiffin University
ikindi kahvaltısı , Amerika Birleşik Devletleri

Program geliştirme ve liderlik teşvik eden özelliklere üzerine merkezleri. Liderlik çerçevesinde, programın karar verme ve yönetim becerileri vurgular.

Program geliştirme ve liderlik teşvik eden özelliklere üzerine merkezleri. Liderlik çerçevesinde, programın karar verme ve yönetim becerileri vurgular. -
Yarı zamanlı MBA
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın