Filter
Yarı Zamanlı
Avrupa Eğitim türü: Tümü

{mbastudies-part-time:plural} içinde Pazarlama Çalışmaları Avrupa 2020

Yarı zamanlı MBA, yetenekleri arttırmak ve hızla gelişen bir kariyer hayati için önem taşıyan bilgileri edinmek için mükemmel bir yoldur. Bu program hafta sonları veya akşamları ders almak isteyen profesyoneller için mükemmeldir.

MBA pazarlama iş hedeflerini takipte pazarlama prensipleri ve iletişim çalışmaları ile yoğunlaşmış üst seviyede bir derecedir. müfredat yöreye geri değişir ancak diğerleri arasında pazar araştırmaları,reklam,sosyal medya prensipleri kurslarını içerebilir.

Önde gelen araştırma kurumları küçük, öğretim odaklı üniversitelere Avrupa'da dört binden fazla yüksek eğitim kurumları vardır. Avrupa kendisini Kuzey Kutup Dairesi gelen Afrika kıyılarına ulaşan, kadar diğer kıtalarda farklı değildir.

{mbastudies-part-time:singular} içinde Pazarlama Çalışmaları Avrupa

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

4 Sonuçlar Pazarlama Çalışmaları, Avrupa

DeSales University

... [+]

MBA Programı , işletmenin temel fonksiyonel alanları arasındaki sofistike doğa ve karşılıklı ilişki anlayışının geliştirilmesine ek olarak, yürütme becerilerinin geliştirilmesini vurgulamaktadır. Birincil alanlar arasında Liderlik, İletişim, Karar Verme, Kendini Farketme, Analiz ve Sentez ve Eleştirel Düşünme bulunmaktadır.

Programa Genel Bakış

Program, örgütsel sorunlarla mücadelede bütünsel ve stratejik bir yaklaşım kullanacaktır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Merkez Vadisi Romanya Bükreş Allentown  + 1 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Horizons University

Bu program, pazarlama, lojistik ve kültürel fenomen arayüzü adresleri çağdaş bir küresel çevre var. ... [+]

MBA Uluslararası Pazarlama

&nbsp

Ufuk Üniversitesi MBA Programı, global organizasyonlarda liderlik pozisyonlarına ve bağımsız danışman, girişimciler ve iş araştırmacılar olarak kariyer için hazırlar.

Bu program, pazarlama, lojistik ve kültürel fenomen arayüzü adresleri çağdaş bir küresel çevre var . Bu uzmanlık tamamlayan öğrenciler, pazarlama yönetimi, araştırma, danışmanlık, kurumsal liderlik kariyer isteyebilir. Zorunlu Dersler

Çağdaş İş Kuruluşları Liderlik Küresel Entegrasyon Süreçleri Mali Kaynak Yönetimi İş Araştırma Uygulama

&nbsp

İhtisas Dersler

Global Market Yaklaşımları Pazarlama Yönetimi Süreçleri Pazarlama Araştırma Yöntemleri Pazarlama Stratejisi Geliştirme Kültürlerarası Iletişim Reklam seminer ... [-]
Fransa Paris
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe

Lüks Pazarlamada EIML Paris 'MBA, lüks sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrenciler ve profesyoneller içindir. Bu eğitim, öğrencilerin teknik, sanatsal ve kültürel ko ... [+]

Lüks Pazarlamada Uzman MBA

Lüks Pazarlamada EIML Paris 'MBA, lüks sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrenciler ve profesyoneller içindir. Bu eğitim, öğrencilerin teknik, sanatsal ve kültürel konularda uzmanlaşırken lüks sektörde yönetim için gereken becerileri edinmelerini sağlar.

Lüks pazarlamada Uzman MBA, öğrencilerin IPE Yönetim Okulu yetkisi altında verilen Fransız Devleti (Etat Niveau 1 BAC 5) tarafından onaylanmış ve tanınan bir derece elde etmelerini sağlar.

ORGANİZASYON

EIML Paris 'Lüks Pazarlamada Uzman MBA, 15 ay (Kasım N - 1 N 1) döneminde gerçekleşir.

Çalışmanın ritmi, her cuma ve iki cumartesiden bir tanesidir. Sınıflar Ağustos ayında ve okul tatillerinde kapalıdır.... [-]

Fransa Paris
Eylül 2020
Ingilizce,Fransızca
Yarı zamanlı
15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Pazarlarında fark yaratan şirketler, pazarlama ve satışın müşterilere hizmet etmek ve onları memnun etmek için güçlerini birleştirmelerine etkili bir şekilde izin vermişt ... [+]

Pazarlama

Pazarlarında fark yaratan şirketler, pazarlama ve satışın müşterilere hizmet etmek ve onları memnun etmek için güçlerini birleştirmelerine etkili bir şekilde izin vermiştir. Modern MBA programımız, katılımcıların pazarlama zorluklarını yönetebilmeleri ve satış mükemmelliği ile faydaları elde etmeleri için bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlar.

Hemen uygulanabilir uzmanlık

Profesyonel MBA Pazarlama

AkreditasyonEQUISAMBAAACSBHedef kitleMBA, bilgisini derinleştirmek ve güncellemek için bir sonraki adım olan pazarlama ve / veya satış yöneticileri.

Geleceklerini pazarlama veya satışta gören ve bu nedenle gerekli uzmanlığı arayan başarılı yöneticiler.... [-]

Avusturya Launceston
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
18 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku