MBASTUDIES

Proje Yönetimi 3 {mbastudies-part-time:plural} Araştır

Yarı zamanlı İşletme Yüksek Lisans derecesi veya MBA, genellikle işletme yönetiminin bir veya daha fazla alanına odaklanan, uluslararası alanda kabul görmüş bir derecedir. Çoğu okul, bu programa başvurmadan önce bazı iş deneyimine sahip olmanızı gerektirir.

Hala merak ediyorsunuz, Proje Yönetimi'nde yarı zamanlı MBA nedir? Herhangi bir ticari yapı içerisinde zamanında ve belirli bir bütçe dahilinde tamamlanması gereken projeler var. Bu ihtiyaçları karşılamak için, çoğu program, yönetim stratejileri ve finans dahil olmak üzere derslerin temel bir seçimini gerektirir. Belirli okul programları içerisinde, finansal raporlama ve bu görevle ilişkili araçlar veya etiğin ve sosyal sorumluluğun önemine odaklanabilirsiniz.

Daha yüksek bir dereceyi tamamlamak, genellikle bir organizasyon ve zaman yönetimi gerektirir, bir MBA çalışırken öğrenmeyi bekleyebileceğiniz iki beceri. Bu beceriler günlük hayatınız için de geçerlidir ve sizi daha verimli hale getirebilir. Kazanabileceğiniz başka bir beceri, özel olmayan amaçlarla diğer ticari olmayan programları kullanmanıza yardımcı olabilecek ileri bilgisayar programlarının bilgisi.

Bir yarı zamanlı MBA maliyeti büyük ölçüde, çalışmalarınızı sürdürmeye bağlıdır. Bütçenizi oluştururken göz önüne almanız gereken bazı maddeler arasında, kayıt ücretleri, kitap masrafları, konaklama ve yemek sayılabilir. Bu derece yarı zamanlı olarak çalışmak, genellikle, bu masrafları daha uzun bir süre boyunca yayabileceğiniz anlamına gelir; bu da, bütçenizi kolaylaştırabilir.

Proje Yönetimi'nde bir MBA ile, standart bir iş yapısı içinde çeşitli pozisyonlar arayabilirsiniz. Proje yöneticisi, proje analisti ve operasyon direktörü, başvurabileceğiniz bazı iş başlıklarıdır. Bu lisans programındaki ilkeler kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, okullar ve tıbbi enstitüler içindeki projelerin yönetilmesi için de uygulanabilir. İşletme yönetiminin etiğine odaklandıysanız, hukuk dünyasında bir sözleşme ve müzakere yöneticisi, portföy yöneticisi ve daha fazlası gibi iş arayabilirsiniz.

Proje yönetiminde MBA programları tüm dünyada bulunabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

3 Sonuçlar Proje Yönetimi Filter

Profesyonel MBA Proje Yönetimi

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Yarı zamanlı MBA
19 Eki 2020
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Yarı zamanlı
<
18 aylar
30 Haz 2020
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Profesyonel MBA Proje Yönetimi, yöneticilere, başlangıçtan başlayarak, başarılı sonuçlara kadar, proje yönetimini optimize etmek için güncel araçlar ve anahtar uzmanlık sunar. ...

Devamını oku

DeSales University
Yarı zamanlı MBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Yüzlerce başka profesyonelle iletişim kurma fırsatı

Devamını oku

MBA Stratejik Proje Yönetimi (SPM MBA)

Hanyang University School of Business
Yarı zamanlı MBA
Mar 2020
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Stratejik Proje Yönetimi MBA (SPM MBA) programı kim stratejik bir iş anlayışı ve küresel perspektifleri yanı sıra gerektiren proje yönetimi, alanında bir iş kariyer planı olan ...

Devamını oku