MBAProgramlari.com

Top Yarı zamanlı {mbastudies-part-time:plural} içinde Sağlık Hizmetleri Yönetimi Boston Amerika Birleşik Devletleri 2019

Bir yarı zamanlı MBA, veya İşletme Yüksek Lisans, lisansüstü eğitim fırsatlarından yararlanmak için mükemmel bir yoldur. Çalışan profesyoneller için tasarlanan bu tür programlar genellikle tipik bir dereceye kıyasla daha esnek sınıf programları sunar.

Sağlık yönetimi, sağlık sisteminin daha verimli çalışmasına yardımcı olan ödüllendirici bir kariyer için öğrencileri hazırlayabilir. Sağlık endüstrisinin sorumlu, kaliteli yöneticilere ihtiyacı var. Yöneticilerin, işi ilgi çekici kılmak için çeşitli görevleri vardır. İşler genellikle küçük sağlık kliniklerinde ve büyük sağlık merkezlerinde bulunur.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Massachusetts başkenti olan Boston 6 milyon kişi için son derece metropol ve ev sahipliği yapmaktadır. Bitti 100 kolej ve katılmak için üniversitelerle bir eğitim merkezidir.

Yarı zamanlı {mbastudies-part-time:singular} içinde Sağlık Hizmetleri Yönetimi Boston ABD'nde

1 Sonuçlar Sağlık Hizmetleri Yönetimi, Boston Filter

Sağlık mba

Simmons College, Simmons School of Management
Kampüs Yarı zamanlı 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Boston

Günümüzün rekabetçi sağlık pazarda öne, bir uzman ileri derecede ihtiyacımız var. Belki bir Master Sağlık İdaresi veya sağlık konsantrasyon ile bile bir geleneksel MBA kabul ettik. Ancak