Filter
Yarı Zamanlı
Kuzey Amerika Eğitim türü: Tümü

Top Yarı zamanlı {mbastudies-part-time:plural} içinde Sağlık Hizmetleri Yönetimi 2019 Kuzey Amerika

Yarı zamanlı MBA, yetenekleri arttırmak ve hızla gelişen bir kariyer hayati için önem taşıyan bilgileri edinmek için mükemmel bir yoldur. Bu program hafta sonları veya akşamları ders almak isteyen profesyoneller için mükemmeldir.

Sağlık yönetimi uzmanları, toplumu sağlıklı tutmak için önemli bir rol oynamaktadır. Öğrenciler bir bütün olarak sağlık sistemi ve verimliliği ve hasta bakımını iyileştirmenin yollarını öğrenebilir. Onların daha iyi lider olması için genellikle mali yönetim, karar verme ve istatistiksel ve ekonomik analiz becerileri geliştirirler.

23 ülkeyi kapsayan, Kuzey Amerika eğitim fırsatı ile dolu bir kıtadır. Öğrenciler birden fazla dil öğrenmek ve çok farklı kültürlerin bir anlayış geliştirmek için fırsat var.

{mbastudies-part-time:singular} Yarı zamanlı içinde Sağlık Hizmetleri Yönetimi Kuzey Amerika

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Sağlık Hizmetleri Yönetimi, Kuzey Amerika

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Simmons College, Simmons School of Management

Günümüzün rekabetçi sağlık pazarda öne, bir uzman ileri derecede ihtiyacımız var. Belki bir Master Sağlık İdaresi veya sağlık konsantrasyon ile bile bir geleneksel MBA ka ... [+]

Günümüzün rekabetçi sağlık pazarda öne, bir uzman ileri derecede ihtiyacımız var. Belki bir Master Sağlık İdaresi veya sağlık konsantrasyon ile bile bir geleneksel MBA kabul ettik. Ama ne size yeni Simmons Sağlık MBA olağanüstü derinlik verebilir.

Simmons Sağlık MBA (HCMBA) part-time 54-kredi AACSB ve her iki derece iyi birleştiren CAHME akredite programıdır. Bu stratejik tasarlanmış üç yıllık bir program bizim sağlık fakülte ve kapsamlı bir sağlık müfredatın uzmanlığı ile bizim ulusal olarak tanınan MBA Programı gücünü içermektedir.

Genellikle, sağlık kursları sağlık konsantrasyon ile birçok MBA programları yüzde 20 içerir; Simmons Sağlık MBA, onlar yüzde 67 demektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku