Filter
Yarı Zamanlı
Eğitim türü: Tümü

En iyi Yarı zamanlı {mbastudies-part-time:plural} içinde Sağlık Hizmetleri Yönetimi 2019

Yarı zamanlı MBA, yetenekleri arttırmak ve hızla gelişen bir kariyer hayati için önem taşıyan bilgileri edinmek için mükemmel bir yoldur. Bu program hafta sonları veya akşamları ders almak isteyen profesyoneller için mükemmeldir.

Sağlık yönetimi geniş bir alanı kapsamaktadır. Öğrencilere, toplum sağlığına önemli katkıda bulunma fırsatı sunulabilir. Yöneticiler kuruluşla birlikte çeşitli düzeylerde çeşitli sağlık kuruluşlarında çalışırlar. Personeli denetleyebilir, sorunları çözebilir ve iş kararları verebilirler.

Yarı zamanlı {mbastudies-part-time:singular} içinde Sağlık Hizmetleri Yönetimi

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Sağlık Hizmetleri Yönetimi

Simmons College, Simmons School of Management

Günümüzün rekabetçi sağlık pazarda öne, bir uzman ileri derecede ihtiyacımız var. Belki bir Master Sağlık İdaresi veya sağlık konsantrasyon ile bile bir geleneksel MBA ka ... [+]

Günümüzün rekabetçi sağlık pazarda öne, bir uzman ileri derecede ihtiyacımız var. Belki bir Master Sağlık İdaresi veya sağlık konsantrasyon ile bile bir geleneksel MBA kabul ettik. Ama ne size yeni Simmons Sağlık MBA olağanüstü derinlik verebilir.

Simmons Sağlık MBA (HCMBA) part-time 54-kredi AACSB ve her iki derece iyi birleştiren CAHME akredite programıdır. Bu stratejik tasarlanmış üç yıllık bir program bizim sağlık fakülte ve kapsamlı bir sağlık müfredatın uzmanlığı ile bizim ulusal olarak tanınan MBA Programı gücünü içermektedir.

Genellikle, sağlık kursları sağlık konsantrasyon ile birçok MBA programları yüzde 20 içerir; Simmons Sağlık MBA, onlar yüzde 67 demektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku