Filter
Yarı Zamanlı
Eğitim türü: Tümü

Sağlık Hizmeti 4 {mbastudies-part-time:plural} İncele

Bir yarı zamanlı İşletme Yüksek Lisans daha yayılmış çalışmalarla daha yavaş bir hızda tamamlanan gelişmiş bir iş derecesidir. Üniversiteye tam zamanlı devam edemeyen öğrenciler için idealdir.

MBA'ler birçok farklı şekil ve formda gelir. Belirli bir uzmanlık sağlıktır. Sağlık alanında yarı zamanlı MBA nedir? Bu derece sağlık sektöründe bir yönetici için gerekli olan etik liderlik, sistem yönetimi ve sağlık yönetimi özel bir odak noktası vardır. Kurslar, sağlık sektöründe sosyal ve örgütsel konular gibi özel konular ve işletme ve pazarlama ve strateji istatistikleri gibi genel iş yönetimi kurslarını içerebilir.

Sağlık alanında yarı zamanlı bir MBA yapmak isteyen öğrenciler, kendi çalışmaları sırasında birçok beceri kazanabilirler. Bazıları, ekip oluşturma gibi, gerçek dünyada pratiktir ve diğerleri, kurumsal iletişim ve performans analizi gibi harika özgeçmiş üreticileridir.

Sağlık programında yarı zamanlı MBA maliyeti her kurumda farklılık gösterecektir ve öğrenciler bir yer seçmeden önce kapsamlı bir araştırma yapmalıdır. Her programın süresi de değişecektir, bir ila üç yıl arasında herhangi bir yerde ortalama.

Bir MBA, öğrencilerin işyerinde bir yönetici düzeyinde başarılı olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır, ancak Sağlık Hizmetlerinde MBA yapmak mezunların mezun olduktan sonra sadece hastane yöneticisi olma seçeneğine sahip olmaları anlamına gelmez. Bir ilaç ürün müdürü, bir tıbbi uygulama yöneticisi veya bir hastane yöneticisi olarak pozisyonların tümü Sağlık Hizmetlerinde MBA ile mümkündür. MBA, adayların iş başvurusu sürecinde dikkat çekmelerine yardımcı olabilir.

Dünya çapında birçok kurumda Sağlık Hizmeti'nde yarı zamanlı MBA yapmak mümkündür. Birçok sorumluluk alan öğrenciler için daha fazla kolaylık sağlamak amacıyla bir dizi yarı zamanlı MBA bulunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

4 Sonuçlar Sağlık Hizmeti

Simmons College, Simmons School of Management

Günümüzün rekabetçi sağlık pazarda öne, bir uzman ileri derecede ihtiyacımız var. Belki bir Master Sağlık İdaresi veya sağlık konsantrasyon ile bile bir geleneksel MBA ka ... [+]

Günümüzün rekabetçi sağlık pazarda öne, bir uzman ileri derecede ihtiyacımız var. Belki bir Master Sağlık İdaresi veya sağlık konsantrasyon ile bile bir geleneksel MBA kabul ettik. Ama ne size yeni Simmons Sağlık MBA olağanüstü derinlik verebilir.

Simmons Sağlık MBA (HCMBA) part-time 54-kredi AACSB ve her iki derece iyi birleştiren CAHME akredite programıdır. Bu stratejik tasarlanmış üç yıllık bir program bizim sağlık fakülte ve kapsamlı bir sağlık müfredatın uzmanlığı ile bizim ulusal olarak tanınan MBA Programı gücünü içermektedir.

Genellikle, sağlık kursları sağlık konsantrasyon ile birçok MBA programları yüzde 20 içerir; Simmons Sağlık MBA, onlar yüzde 67 demektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
DeSales University

DeSales MBA Programı, başarılı bir kariyer için teori ve araçlardan fazlasını sunar. Öğrendiklerinizi tartışmak ve uygulamak için size fırsatlar sunar. ... [+]

MBA Programı , işletmenin temel fonksiyonel alanları arasındaki sofistike doğa ve karşılıklı ilişki anlayışının geliştirilmesine ek olarak, yürütme becerilerinin geliştirilmesini vurgulamaktadır. Birincil alanlar arasında Liderlik, İletişim, Karar Verme, Kendini Farketme, Analiz ve Sentez ve Eleştirel Düşünme bulunmaktadır.

Programa Genel Bakış

Program, örgütsel sorunlarla mücadelede bütünsel ve stratejik bir yaklaşım kullanacaktır. Böylece, iş dünyasının işlevsel alanları, örgütsel bütünün bağlamında ele alınırken, dış ve uluslararası perspektifi sürdürür ve tek-çıkarlı bir savunma yaklaşımı yerine çok paydaşlı bir yapı sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Merkez Vadisi Romanya Bükreş Allentown  + 1 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
DeSales University

Günümüzün hekim dinamik, son derece bürokratik sağlık ortamının yeni talepler bilir. Bu program yarın sağlık sektöründe başarı için gerekli iş becerilerinizi onları sağla ... [+]

Günümüzün hekim dinamik, son derece bürokratik sağlık ortamının yeni talepler bilir. Bu program yarın sağlık sektöründe başarı için gerekli iş becerilerinizi onları sağlar. Program için doktorlar MBA sanayi sağlık başarı için gerekli iş becerileri inşa ederken ev ve ofis uzak süresini en aza indirmek için tasarlanmıştır. Program keşfetmek liderlik ve iş etik sorunları için benzersiz bir multi-disipliner bir yaklaşım sunuyor. Eğer, iş dilini öğreneceksiniz mali tablolar, tablolar ve veritabanları yönetebilir ve World Wide Web gidin. Size 600'den fazla orta ve üst düzey yöneticileri, doktorların, avukatların, proje liderleri ile etkileşimde bulunacak, mühendisler, danışmanları, girişimcileri, hemşire ve diğer sağlık çalışanlarına müttefik. Tüm fakülte var eller iş tecrübesi ve güçlü akademik kimlik bilgilerini gör. Onlar bir aksiyon-öğrenme yaklaşımı kullandığımız gerçek dünya ve sınıf arasında köprü boşluğu. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Allentown Merkez Vadisi Romanya Bükreş  + 1 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Sağlık liderleri için bu başarılı eğitim, iş bilgisi, sosyal beceri ve yasal bilgileri birleştirir. ... [+]

Profesyonel MBA Sağlık Yönetimi

Sağlık liderleri için bu başarılı eğitim, mesleki bilgi birikimini, sosyal becerileri, hukuki bilgileri ve ulusal ve uluslararası sağlık sistemlerinin derinlemesine bilgisini birleştirir.

Mesleğinde kal Profesyonel MBA Sağlık Hizmetleri özellikle profesyonellerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir: Modüler yapı, katılımcıların profesyonel yaşamlarına ek olarak zorlu bir eğitimi tamamlamalarını sağlar.

Akreditasyon

AACSBEQUISAMBAFIBAA

hedef grup

Sağlık sektöründeki kuruluşların aktif ve gelecek liderleriöncelikler

İş Çekirdeği: Yönetim: TeorilerSağlık Ekonomisisağlık yönetimiYönetim: sosyal boyutYasal dayanakDisiplinler arası proje öğrenimi... [-]
Avusturya Launceston
Bilgi iste
Almanca
Yarı zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku