MBAProgramlari.com

Teknoloji Çalışmaları 3 {mbastudies-part-time:plural} Hepsini İncele

MBA, İşletme Yüksek Lisansı için kısa ve genellikle iş yönetimine odaklanan bir lisansüstü derecesidir. Bu derece yarı zamanlı zaman kazanmak daha uzun sürebilir, ancak genellikle bütçe için daha kolaydır.

Zaten Teknoloji Çalışmaları'nda yarı zamanlı MBA nedir? Bu derece, öğrencilerin mevcut veya istenen kariyer yolunda orta veya üst yönetim seviyesine ilerlemesine yardımcı olabilir. Çalışılan teknoloji genellikle kurulmuş uygulamalar ve yeni bilgisayar programlarının bir karışımıdır. Yazılım yönetimi, tasarımı ve mimarisi, bu düzeyde bazı yaygın dersler olduğundan, bilgisayar bilimlerinde sağlam bir arka plan genellikle tercih edilir.

Bu program sırasında öğrenebileceğiniz bazı beceriler arasında temel sorun giderme, finansal yazılım ve kuruluş nasıl kullanılır. Sorun giderme ve çeşitli yazılım paketlerinin bilgisi, günlük teknolojik faaliyetlerinizde size yardımcı olabilir. Organizasyon, zaman ve kaynaklarınızla daha verimli olmanıza yardımcı olabilir.

Lisans bütçenizi öğrenmek için, öğrenim ücreti ile birlikte satın almanız gereken ne tür kitap ve araçları bulun. Bu, okullar arasında farklılık gösterebilir. Bu nedenle, kayıtlarınızı sonlandırmadan önce mümkün olduğunca fazla bilgi edinmeye çalışın.

Sadece eğitim teknolojisi, bilgisayar donanımı veya yazılımı ile çalışan bir giriş seviyesi pozisyonu kazanabilir, ancak bir MBA, bir yönetim rolüne ilerleyebileceğiniz anlamına gelir. Elleçleme teknolojisi, dijital pazarda büyümek isteyen tüm işletmeler için önemlidir. Aranacak bazı iş başlıkları arasında bilgi sistemleri direktörü, proje yöneticisi ve baş teknoloji sorumlusu bulunmaktadır. MBA ile mevcut işinizde ilerlemeyi sürdürmek de mümkündür.

Tüm dünyadaki okullar genellikle teknoloji çalışmalarında dereceler sunmaktadır. Sizin için uygun olanı bulmak için, başka bir ülkeye gitmek mi yoksa evde eğitim mi yapmak istediğinizi düşünün. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

3 Sonuçlar Teknoloji Çalışmaları Filter

Mba - İş bilişim (bi)

Dhurakij Pundit University's International College
Kampüs Yarı zamanlı 3 dönem Haziran 2020 Tayland Bangkok

Program benzersiz ayrıca uzmanlaşmış bir orta veya üst düzey yönetici olarak iş başarılı bir kariyer için gerekli bilgi ve becerileri hem de kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır

Bilgisayar bilgi sistemleri (cis) konsantrasyonlu mba

DeSales University
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Merkez Vadisi Romanya Bükreş Allentown + 3 daha

DeSales MBA Programı, başarılı bir kariyer için teori ve araçlardan fazlasını sunar. Öğrendiklerinizi tartışmak ve uygulamak için size fırsatlar sunar.

Bilgi Teknolojisi MBA

Westford University College
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı 12 aylar Açık Kayıt Birleşik Arap Emirlikleri Sharjah Nijerya Lagos Birleşik Arap Emirlikleri Çevrimiçi + 4 daha

Bilgi Teknolojileri alanında MBA, birçok disiplinde birden fazla örgütsel konunun akışını anlayan bilgi profesyonellerine artan ve benzersiz bir ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır.