MBASTUDIES

Teknoloji Çalışmaları 4 {mbastudies-part-time:plural} Karşılaştır

MBA, İşletme Yüksek Lisansı için kısa ve genellikle iş yönetimine odaklanan bir lisansüstü derecesidir. Bu derece yarı zamanlı zaman kazanmak daha uzun sürebilir, ancak genellikle bütçe için daha kolaydır.

Zaten Teknoloji Çalışmaları'nda yarı zamanlı MBA nedir? Bu derece, öğrencilerin mevcut veya istenen kariyer yolunda orta veya üst yönetim seviyesine ilerlemesine yardımcı olabilir. Çalışılan teknoloji genellikle kurulmuş uygulamalar ve yeni bilgisayar programlarının bir karışımıdır. Yazılım yönetimi, tasarımı ve mimarisi, bu düzeyde bazı yaygın dersler olduğundan, bilgisayar bilimlerinde sağlam bir arka plan genellikle tercih edilir.

Bu program sırasında öğrenebileceğiniz bazı beceriler arasında temel sorun giderme, finansal yazılım ve kuruluş nasıl kullanılır. Sorun giderme ve çeşitli yazılım paketlerinin bilgisi, günlük teknolojik faaliyetlerinizde size yardımcı olabilir. Organizasyon, zaman ve kaynaklarınızla daha verimli olmanıza yardımcı olabilir.

Lisans bütçenizi öğrenmek için, öğrenim ücreti ile birlikte satın almanız gereken ne tür kitap ve araçları bulun. Bu, okullar arasında farklılık gösterebilir. Bu nedenle, kayıtlarınızı sonlandırmadan önce mümkün olduğunca fazla bilgi edinmeye çalışın.

Sadece eğitim teknolojisi, bilgisayar donanımı veya yazılımı ile çalışan bir giriş seviyesi pozisyonu kazanabilir, ancak bir MBA, bir yönetim rolüne ilerleyebileceğiniz anlamına gelir. Elleçleme teknolojisi, dijital pazarda büyümek isteyen tüm işletmeler için önemlidir. Aranacak bazı iş başlıkları arasında bilgi sistemleri direktörü, proje yöneticisi ve baş teknoloji sorumlusu bulunmaktadır. MBA ile mevcut işinizde ilerlemeyi sürdürmek de mümkündür.

Tüm dünyadaki okullar genellikle teknoloji çalışmalarında dereceler sunmaktadır. Sizin için uygun olanı bulmak için, başka bir ülkeye gitmek mi yoksa evde eğitim mi yapmak istediğinizi düşünün. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

4 Sonuçlar Teknoloji Çalışmaları Filter

Teknoloji MBA Yönetimi

Simon Fraser University - Beedie School of Business
Yarı zamanlı MBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
24 aylar
03 Tem 2020
Ingilizce
Kampüs

Kanada'da türünün ilk örneği olan SFU Beedie'nin yarı zamanlı, 24 aylık Teknoloji Yönetimi (MOT) MBA teknolojisi için özel olarak tasarlanmış titiz bir iş eğitimidir. Müfredat ...

Devamını oku

Bilgi Teknolojisi MBA

Westford University College
Yarı zamanlı MBA
<
Yarı zamanlı
<
12 aylar
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bilgi Teknolojileri alanında MBA, birçok disiplinde birden fazla örgütsel konunun akışını anlayan bilgi profesyonellerine artan ve benzersiz bir ihtiyacı karşılamak üzere tasa ...

Devamını oku

Bilgisayar bilgi sistemleri (cis) konsantrasyonlu mba

DeSales University
Yarı zamanlı MBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

DeSales MBA Programı, başarılı bir kariyer için teori ve araçlardan fazlasını sunar. Öğrendiklerinizi tartışmak ve uygulamak için size fırsatlar sunar.

Devamını oku

Mba - İş bilişim (bi)

Dhurakij Pundit University's International College
Yarı zamanlı MBA
<
Yarı zamanlı
<
3 dönem
Ingilizce
Kampüs

Program benzersiz ayrıca uzmanlaşmış bir orta veya üst düzey yönetici olarak iş başarılı bir kariyer için gerekli bilgi ve becerileri hem de kazanmak isteyenler için tasarlanm ...

Devamını oku