close

Filtreler

Sonuçları Göster

Uluslararası Yönetim 2 {mbastudies-part-time:plural} Karşılaştır

Bir yarı zamanlı MBA, mevcut işinizden çok fazla zaman ödün vermeden, ileri bir derece kazanmanın bir yoludur. Programı tamamlamak için daha uzun sürmüyorsanız, bu sizin zamanınızı ve paranızı yaymak için iyi bir seçenek olabilir. Uluslararası Yönetimde yarı zamanlı MBA nedir? Bu program genellikle, yerel alaka düzeyini korurken işletmelerin kendilerini global bir pazard… Devamını oku

Bir yarı zamanlı MBA, mevcut işinizden çok fazla zaman ödün vermeden, ileri bir derece kazanmanın bir yoludur. Programı tamamlamak için daha uzun sürmüyorsanız, bu sizin zamanınızı ve paranızı yaymak için iyi bir seçenek olabilir.

Uluslararası Yönetimde yarı zamanlı MBA nedir? Bu program genellikle, yerel alaka düzeyini korurken işletmelerin kendilerini global bir pazarda nasıl ele alabileceklerine odaklanmaktadır. Bazı programlar sadece bir lisans diplomasına ihtiyaç duyar, ancak diğerleri bir kaç yıllık iş tecrübesine ihtiyaç duyarlar. Alabileceğiniz kurslar kültürlerarası iletişim, finansal kaynak yönetimi, kurumsal finansman, nicel yöntemler ve inovasyon yönetimi içerir. Ayrıca, Avrupa veya Asya gibi belirli bir uluslararası alana odaklanmayı da tercih edebilirsiniz.

Zaman yönetimi, liderlik ve iletişim de dahil olmak üzere bu lisans programında edinebileceğiniz çok sayıda beceri vardır. Zamanınızı yönetmek, günlük faaliyetlerinizi daha verimli hale getirebilir, iletişim ve liderlik sosyal ortamlarda size güven verebilir.

Bir derece yarı zamanlı olarak çalışmak, daha az kitap satın almak ve daha az sayıda sınıfa kaydolmaktan dolayı her sömestr daha az maliyetli olabilir, ancak her okul farklı maliyetler gerektirir. Ne kadar paraya ihtiyacınız olacağını belirlemek için, çevrimiçi olamayacağınız herhangi bir sınıf için seyahat masraflarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Uluslararası bir yönetim programı sizi çeşitli kariyerlere hazırlayabilir. Aramak için bazı iş başlıkları mali analist, ticaret uzmanı ve yabancı hizmet görevlisi içerir. MBA mezunları kiralayan işletmeler hisse senedi şirketleri, bankalar ve diğer finansal enstitülerdir. Uluslararası odaklanma nedeniyle neredeyse her ülkede iş bulmak mümkün.

Uluslararası bir konu olarak, uluslararası yönetimde MBA programları dünyanın her yerinde bulunabilir. Çevrimiçi seçenekler sunan birçok okulla, yaşam tarzınız için en iyi olanı belirlemek için zaman ayırın. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Horizons University
Paris , Fransa

Uluslararası İşletme MBA, çok uluslu şirketlerin (ÇUŞ) tipik iç ve dış liderlik fonksiyonları üzerine odaklanmaktadır.

Uluslararası İşletme MBA, çok uluslu şirketlerin (ÇUŞ) tipik iç ve dış liderlik fonksiyonları üzerine odaklanmaktadır. -
Yarı zamanlı MBA
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme
 
El Centro de Estudios Económicos y Comerciales
Madrid , İspanya

Eğitim teklif lisans Uluslararası Üniversite Menéndez Pelayo (UIMP) ve ICEX İspanya İhracat ve Yatırım içinde yeni bir boyut işgal etmek amacıyla Resmi Programın yeni sürümü p ... +

Eğitim teklif lisans Uluslararası Üniversite Menéndez Pelayo (UIMP) ve ICEX İspanya İhracat ve Yatırım içinde yeni bir boyut işgal etmek amacıyla Resmi Programın yeni sürümü planladınız (İşletme Fakültesi ICEX-Ceco aracılığıyla) ICEX Burs Programı kapsamında (Uluslararası İşletme Yönetimi eskiden Usta) Uluslararası Yönetim MBA. -
Yarı zamanlı MBA
Yarı zamanlı
12 aylar
Ispanyolca
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın