Filter
Yarı Zamanlı
Eğitim türü: Tümü

Uluslararası Yönetim 2 {mbastudies-part-time:plural} Bak

Bir yarı zamanlı MBA, mevcut işinizden çok fazla zaman ödün vermeden, ileri bir derece kazanmanın bir yoludur. Programı tamamlamak için daha uzun sürmüyorsanız, bu sizin zamanınızı ve paranızı yaymak için iyi bir seçenek olabilir.

Uluslararası Yönetimde yarı zamanlı MBA nedir? Bu program genellikle, yerel alaka düzeyini korurken işletmelerin kendilerini global bir pazarda nasıl ele alabileceklerine odaklanmaktadır. Bazı programlar sadece bir lisans diplomasına ihtiyaç duyar, ancak diğerleri bir kaç yıllık iş tecrübesine ihtiyaç duyarlar. Alabileceğiniz kurslar kültürlerarası iletişim, finansal kaynak yönetimi, kurumsal finansman, nicel yöntemler ve inovasyon yönetimi içerir. Ayrıca, Avrupa veya Asya gibi belirli bir uluslararası alana odaklanmayı da tercih edebilirsiniz.

Zaman yönetimi, liderlik ve iletişim de dahil olmak üzere bu lisans programında edinebileceğiniz çok sayıda beceri vardır. Zamanınızı yönetmek, günlük faaliyetlerinizi daha verimli hale getirebilir, iletişim ve liderlik sosyal ortamlarda size güven verebilir.

Bir derece yarı zamanlı olarak çalışmak, daha az kitap satın almak ve daha az sayıda sınıfa kaydolmaktan dolayı her sömestr daha az maliyetli olabilir, ancak her okul farklı maliyetler gerektirir. Ne kadar paraya ihtiyacınız olacağını belirlemek için, çevrimiçi olamayacağınız herhangi bir sınıf için seyahat masraflarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Uluslararası bir yönetim programı sizi çeşitli kariyerlere hazırlayabilir. Aramak için bazı iş başlıkları mali analist, ticaret uzmanı ve yabancı hizmet görevlisi içerir. MBA mezunları kiralayan işletmeler hisse senedi şirketleri, bankalar ve diğer finansal enstitülerdir. Uluslararası odaklanma nedeniyle neredeyse her ülkede iş bulmak mümkün.

Uluslararası bir konu olarak, uluslararası yönetimde MBA programları dünyanın her yerinde bulunabilir. Çevrimiçi seçenekler sunan birçok okulla, yaşam tarzınız için en iyi olanı belirlemek için zaman ayırın. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Uluslararası Yönetim

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

Eğitim teklif lisans Uluslararası Üniversite Menéndez Pelayo (UIMP) ve ICEX İspanya İhracat ve Yatırım içinde yeni bir boyut işgal etmek amacıyla Resmi Programın yeni sür ... [+]

Eğitim teklif lisans Uluslararası Üniversite Menéndez Pelayo (UIMP) ve ICEX İspanya İhracat ve Yatırım içinde yeni bir boyut işgal etmek amacıyla Resmi Programın yeni sürümü planladınız (İşletme Fakültesi ICEX-Ceco aracılığıyla) arasında (Uluslararası İşletme Yönetimi eskiden Usta) Uluslararası Yönetim MBAICEX Bursu kapsamında.

İspanya Genç profesyoneller yönetiminin uluslararası bir vizyon kazanmalarını ve özellikle ekonomi ve iş alanında, özeldir teknikleri ve araçları ile aşina olmak için bu gerekli kılan hızlandırılmış uluslararasılaşma süreci yer almaktadır. Modern şirket kültürünü ve yönetim küresel bir yönelim uygulamak ve sınırları veya ürün ve hizmetlerini veya üretken girdilerin satın alımı ve arz pazarlama koymak gerekiyor.... [-]

İspanya Madrid
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Horizons University

Uluslararası İşletme MBA, çok uluslu şirketlerin (ÇUŞ) tipik iç ve dış liderlik fonksiyonları üzerine odaklanmaktadır. ... [+]

Uluslararası Yönetim MBA

&nbsp

Uluslararası İşletme MBA, çok uluslu şirketlerin (ÇUŞ) tipik iç ve dış liderlik fonksiyonları üzerine odaklanmaktadır. Her ders, yatırımcılar, çalışanlar, hükümetler, tüketiciler, finansal kurumlar ve özel çıkar grupları da dahil olmak üzere, çeşitli paydaşlar ile bilgi ve ilişkileri yönetimi vurguluyor.

&nbsp

&nbsp

Zorunlu Dersler

Çağdaş İş Kuruluşları Liderlik Küresel Entegrasyon Süreçleri Mali Kaynak Yönetimi İş Araştırma Uygulama

&nbsp

&nbsp

İhtisas Dersler

Çokuluslu Şirketi Yönetmek Uluslararası İşletme Siyasal / Ekonomik Ortamları İnsan Kaynakları Managemen çok uluslu şirketler de T Global Yönetim Sistemleri Kültürlerarası İletişim Uluslararası Pazarlama E-İş ... [-]
Fransa Paris
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku