Filter
Yarı Zamanlı
Vietnam Eğitim türü: Tümü

Vietnam'da Top {mbastudies-part-time:singular} Karşılaştır 2019/2020

Yarı zamanlı MBA programları, bir üniversiteye tam gün devam edemeyen öğrenciler içindir. Bu tür bir derece, öğrencilerin işletme yönetimi, teori ve yönetim hakkında çok fazla şey öğrenmesine yardımcı olabilir ve böylece lisans derecesini tamamlayıcı nitelikte olur.

MBA akademik becerilerini ilerletmek ve gerçek gerçek hayat iş durumlara uygulamak isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Bu gelecekteki kariyer seçimi açısından kendilerini yansıtmak ve yeniden konumlandırmak için öğrencilere rehberlik eder. Öğrenciler iş alanlarında bir dizi anahtar fonksiyonları geniş bir anlayış kazanmak ve bir iş stratejik yönü katkıda bu becerilerini kullanmak.

Resmen Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti, Güneydoğu Asya'da Çinhindi Yarımadası'nın doğu ülkesidir. 2011 yılında Vietnam 163 üniversite (üst düzey yüksekokul ve enstitüleri de dahil olmak üzere) toplam vardı.

Vietnam'da En iyi {mbastudies-part-time:plural} hakkında Bugün Başlayın 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Vietnamese-German University

Eylül (Küçük ve Orta Boy İşletmeler Programı Eğitimi) uluslararası bir program değil, aynı zamanda Leipzig Üniversitesi ve Vietnamca-Alman Üniversitesi'nde bir araştırma ... [+]

Küçük MBA ve Orta Ölçekli İşletme Geliştirme

dünyanın hemen hemen her ülkede, gelir ve istihdam büyük kısmı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere (KOBİ) tarafından oluşturulur. Paradoksal olarak, birçok iş yazarlar ve üniversite programlarının dikkat ağırlıklı büyük şirketler, kendi özel sorunları ve anlayışlar yönelmiştir.

Eylül (Küçük ve Orta Boy İşletmeler Programı Eğitimi) uluslararası bir program değil, aynı zamanda Leipzig Üniversitesi ve Vietnamca-Alman Üniversitesi'nde bir araştırma ve eğitim programı değil sadece. Bu teorik anlayışlar yanı sıra küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) teşvik pratik deneyim sağlamaya adamıştır. Biz başarıyla KOBİ'leri desteklemek için stratejiler kazanan uygulamak için dünyanın her yerinden firmalar ve kurumlara bilgi iletmek deneyin seçkin Alman Mittelstand kalıpları bizim programı temel karar verdik.... [-]

Vietnam Ho Şi Min Şehri
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku