Yenilik ve Girişimcilikte Tam Zamanlı Mba

Genel

Program açıklaması

Bütün bir yenilik yılı

İstihdam için Meksika ve Latin Amerika'da 1 numaralı, küresel ölçekte 39 numaralı program

QS Global MBA Sıralaması 2020

Yenilikçilik ve Girişimcilikte Tam Zamanlı MBA, özünde yenilikleri olan çok disiplinli bir ortamda olağanüstü beceriler ve belirli bir zihniyet geliştirerek mevcut iş senaryomuzda liderleri daha hızlı ve daha ileriye taşımak için tasarlanmış bir yıllık bir programdır.

Bu ünlü program, endüstri liderlerinin, eşsiz bir akademik yöntemin, kurumsal konsantrasyonların ve çok daha fazlasının yardımıyla girişimciliğin engin dünyasını daha iyi kavramak için dikkate değer bir fırsattır.

Biçim Tam zamanlı
Süre, müddet 1 yıl
yer Meksika şehri
Program alımı Eylül
Dil ingilizce

Hayal ettiğinizden daha hızlı büyütün

En iyi kurslar, metodolojiler, çalıştaylar, konferanslar, ağ oluşturma fırsatları, koçluk oturumları ve daha fazlasıyla çevrili 12 derinlemesine ay deneyimi yaşayın. Bu programın dinamik metodolojisi, inovasyon ve girişimciliği teşvik etmek için işbirlikli öğrenme, meydan okuma tabanlı öğrenme, tasarım düşüncesi, fakülte tarafından geliştirilen vaka çalışmaları, iş simülasyonları ve kurumsal danışmanlığı içerir.

Bir öğrenci olarak başarılı ekipler yetiştirmeyi ve onlara ilham vermeyi, paydaşlarınızla yetkin bir iletişim kurmayı ve inovasyon yoluyla işinizi ilerletmeyi öğreneceksiniz. En iyi yanı, yalnız olmamanız. Bu yıl boyunca sizinkilerle aynı başarıya sahip başarılı bir akran grubuyla çevreleneceksiniz ve bu programı çok disiplinli ve çok kültürlü bir ortamda kapsamlı bir öğrenme deneyimi haline getireceksiniz.

Değişim sağlama sırası sizde

Gündemin altında geliş

EGADE Business School girişimcilik sistemine katılın ve New Venture Challenge, Entrepreneurs Club, I-Corps programı, Innovation Challenge, Venture Capital Pitching, Global Launchpad ve birçok ağ oluşturma etkinliği gibi sayısız girişimci platformuna erişin.

Kendinizi yeniliğe bırakın

İnovasyon Laboratuvarı, öğrencilerin tanınmış bir şirket için gerçek sorunları çözmek için yeni beceri setlerini uygulamak zorunda oldukları zorluklara katıldığı türden bir programdır. Bu süreç boyunca öğrenciler şirketin üst düzey yöneticilerinden mentorluk alırlar.

Dünyaya bir adım daha atın

Büyük inovasyon merkezlerindeki küresel konutlarımız size özel perspektifler, içgörüler ve deneyim sağlayacaktır. Silikon Vadisi ve İsrail'de yenilikleri en iyi şekilde öğrenme şansınızı kaçırmayın.

Güçlü bir küresel ağ oluşturdu

Yenilikçilik ve Girişimcilik Tam Zamanlı MBA ve başarılı EXATEC-EGADE mezunları ile başarılı meslektaşları ile bağlanarak uluslararası ağınızı büyütün. EGADE Business School Global Advanced for Advanced Management üyeliğinden dolayı 29 prestijli uluslararası işletme okulundan MBA öğrencileri ve mezunları ile küresel ağınızı güçlendireceksiniz.

Zaman ve bilginizi yakalayın

Bu yoğun yıl boyunca, İnovasyon Laboratuvarı, özel atölyeler veya küresel konut sakinleri aracılığıyla, program, ister ünlü bir şirkette çalışmak ister kendi şirketiniz için başarılı bir girişim oluşturmak ve büyümek için olsun, her bir inovasyon yeterliliğini kalıcı olarak güçlendirmek için tasarlanmıştır.

Kabul şartları hakkında daha fazla bilgi edinin

Bu yenilikçi MBA'e kabul çok rekabetçi. Kabul komitesi, başvuru sahibinin mesleki ve akademik geçmişinin her bir niceliksel ve niteliksel yönüne bakarak her başvuruyu dikkatlice inceler ve akademik başarı ve mesleki gelişim potansiyelini değerlendirir.

Kabul şartları

Profesyonel deneyim 3 yıl
Yaş aralığı 22-40
Eğitim Lisans derecesi
Minimum / Ortalama test puanları 550/600 PAEP (veya GMAT / GRE / Yönetici Değerlendirmesi eşdeğeri)
Dil İngilizce yeterlilik sınavı (TOEFL, IBT veya muadili)
Ek gereksinimler
  • Başvuru Formu
  • Kabul testi puanı (PAEP veya eşdeğeri)
  • İki profesyonel tavsiye mektubu
  • CV Güncelleme
  • Resmi belgeler
  • İngilizce yeterlilik sertifikası (TOEFL veya eşdeğeri)
  • Amaç ifadesi
  • Program yöneticisi veya öğretim üyesi ile röportaj
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Devamını oku

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Daha Az
Meksika şehri , Monterrey , Guadalajara , Santiago de Querétaro , Lima + 4 Daha fazla Daha az