Giriş yapmak veya öğrenci hesabınızı oluşturmak için lütfen şu bağlantıyı izleyin: https://www.studentshub.com/

 

Sitemizde listelenen her bir okulun sayfasında bir iletişim formu yer almaktadır. Bu formları kullanarak ilgili okulla iletişime geçebilir ve başvuru süreci ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Okul veya program aramak istiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak başlayabilirsiniz.

Web sitemiz şu anda öğrenci vizeleri veya seyahat gereksinimleri ile ilgili bilgi içermemektedir.

Seçtiğiniz okullarla iletişime geçmek için web sitelerimizdeki iletişim formlarını kullanabilirsiniz. Böylece seyahat ve vize gereksinimleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak program ve okul aramaya başlayın.

Web sitelerimizde listelenen her bir okul veya program için farklı öğrenim ücretleri söz konusudur. 

Öğrenim ücretleri ve harçlar hakkında bilgi talep etmek üzere farklı programlar ve okullar ile iletişime geçmek için sayfalarımızda yer alan iletişim formlarını kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak aramanızı başlatın.

Web sitelerimizde burs araması yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz okullarla iletişime geçmek için web sitelerimizdeki iletişim formlarını kullanabilirsiniz.  Böylece, öğrencilere sunulan maddi olanaklar ve yüksek öğreniminizi nasıl finanse edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak program ve okul aramaya başlayın.

Lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun; sorunuzu en kısa zamanda yanıtlamaya çalışacağız.

Dünya çapındaki yüksek öğrenim olanakları hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerimizde arama da yapabilirsiniz.  Aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak aramanızı başlatın.

TOEFL veya Test of English as a Foreign Language (Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı), ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce dilindeki yetkinliğinin değerlendirilmesi için tasarlanan, standartlaştırılmış bir testtir.  Dünya genelindeki ülkelerde yer alan akademik kurumlar tarafından uluslararası alanda tanınmakta ve İngilizce yetkinliği konusunda bir ölçü olarak kabul edilmektedir.

TOEFL, Educational Testing Service (ETS) tarafından yönetilmekte ve uygulanmaktadır. 

TOEFL hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bir TOEFL hazırlık programı bulmak için lütfen şu bağlantıyı izleyin: https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/TOEFL-Preparation/

IELTS veya International English Language Testing System (Uluslararası İngiliz Dili Sınav Sistemi), ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce dilindeki yetkinliğinin test edilmesi için tasarlanan, standartlaştırılmış bir testir .  Avustralya, İngiltere, Kanada, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerdeki akademik kurumlar tarafından uluslararası alanda tanınmakta ve İngilizce yetkinliği konusunda bir ölçü olarak kabul edilmektedir.

IELTS hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bir IELTS hazırlık programı bulmak için lütfen şu bağlantıyı izleyin: https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/IELTS-Preparation/

GMAT veya Graduate Management Admission Test (Lisansüstü Yönetime Geçiş Sınavı), lisansüstü yönetim programlarına kabul bekleyen bireylerin uygunluğunun değerlendirilmesi için tasarlanan, standartlaştırılmış bir testtir. Genellikle, MBA derecesi almak isteyen öğrencilerin, seçtikleri programlara başvurabilmek için GMAT testini tamamlamaları gerekir.

GMAT, Graduate Management Admission Council (GMAC) tarafından yönetilir ve dünya genelindeki ülkelerde uygulanır. 

GMAT hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu bağlantıyı izleyin: https://www.studenttests.com/