Keystone logo
Birleşik Arap Emirlikleri

Ders çalışma MBA içinde Birleşik Arap Emirlikleri 2024

Birleşik Arap Emirlikleri yılında eğitim alın

Birleşik Arap Emirlikleri Lisans bir İş derecesi Kazanç, iş ve iş uzmanlık Master ve Doktora dereceleri kamu ve özel üniversitelerde BAE mevcuttur. Akademik Akreditasyon Komisyonu yükseköğretim kurumlarının yanı sıra lisans programlarına uygulanan doğru licensure sağlamak için Yükseköğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığı tarafından kurulmuştur. Üniversitelere ek olarak, BAE uluslararası üniversiteler Akademik Şehir ve Dubai Bilgi Köyü denilen özel bölgelerinde bulunan küresel ortaklıklar çağırdı. Küresel ortaklıklar nedeni ne olursa olsun, yurtdışında eğitim, ancak yurtdışında okuyan benzer bir eğitim deneyimi kazanmak isteyen değil, alan öğrencilere hitap çoklu-üniversite kompleksleri vardır.Ücretler ve Lisans Programları Lisans programı uzunlukları Uzunluğu Sanatlar lisans 3-4 yıl alarak ve Master 'ın başka bir veya iki yıl alarak, Avrupa programı uzunlukları eşdeğerdir. Doktora dereceleri için Tamamlanma süresi öğrenci diğerlerinden daha akademik araştırma gerektiren bazı alanlarda birlikte, takip uzmanlık alanına bağlıdır. Öğrenim ücretleri diğer ülkelere göre daha BAE çok daha yüksektir. Hak öğrenciler için mali yardım olmasına rağmen kişi başına düşen gelir, ortalama ve gaz / enerji fiyatlarının düşük de üstünde olduğu için, çok basit hak yok. Neden BAE İş Derecesi tıklayın? BAE yükseköğretim sistemi genişletti ve son on yılda önemli ölçüde gelişti ve şimdi Uluslararası İşletme veya Pazarlama ve Finans Master 'ın derecede Uygulamalı İşletme ve Küresel Ekonomide bir ba, çok çeşitli iş dereceleri sunmaktadır.İstihdam olanakları var ama rekabet sadece en iyi ve en parlak BAE derece sahiplerine kiralamak isteyen şirketler arasında şiddetli olduğunu.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  673
 • kamu hizmetleri payı

  53
 • internet aboneliği

  91
 • Yerel taşıma

  68

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  7
 • sinema bileti

  11
 • Bir bardak yerel bira

  9

Birleşik Arap Emirlikleri hakkında

Oldukça yeni bir ülke Suudi Arabistan ve Umman ve Pakistan, İran ve Katar, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile deniz sınırları ile sınır olan Paylaşım (est. 1971), bir emir ile yedi emirlikten (beylikleri) her yönetilir oluşan kim, gibi Bir grup, BAE 'ın Federal Yüksek Konseyi içermektedir. Abu Dabi Arapça resmi dildir ve İslam resmi din, BAE başkenti. Nedeniyle büyük petrol ve gaz rezervlerine, BAE, yüksek gelirli ekonomi ve önemli ticaret fazlası sahiptir. Dubai BAE 'ın en kalabalık şehri ve aynı zamanda her yıl üzerinde 370.000.000.000 $ GSYİH ile, Suudi Arabistan'a sadece ikinci bir ekonomi körüklüyor, Afrika ve Batı Asya iş kapısı olarak kabul edilir. Buna ek olarak, UAW düzenleyici çevre ve büyüyen ekonomisine dayalı, birlikte iş yapmak için en iyi 20 en iyi ulusların sıralanır olmuştur.

Vize gereklilikleri

BAE'de okumak isteyen öğrencilerin BAE Öğrenci Vizesine başvurmaları gerekir. Tam zamanlı programlar için öğrenci vizeleri sunulmaktadır. Kısa süreli ve uzun süreli vizeler vardır.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

BAE Öğrenci Vizesi

Fiyat ve para birimi

Öğrenci için oturma izninin maliyeti, sponsora (ebeveyn veya üniversite), sponsorun yargı yetkisine (üniversite olması durumunda), başvuru sahibinin BAE içinde veya dışında olup olmadığına ve başvurunun normal veya normal bir şekilde işlenip işlenmediğine bağlıdır. hızlandırılmış yol.

Vize için kimler başvurabilir?

Birleşik Arap Emirlikleri kanunu, tüm yabancı uyruklu öğrencilerin (GCC vatandaşları hariç) bir 'Öğrenci Giriş İzni' ve ardından eğitimleri süresince bir 'Öğrenci İkamet Vizesi' almalarını gerektirir. GCC (Körfez İşbirliği Konseyi) üye ülkeleri Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'dir.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

BAE üniversiteleri

Uluslararası öğrenciler için BAE Öğrenci Vizesi, BAE üniversitelerinin kendileri tarafından sağlanmaktadır. Öğrenciler belgelerini doğrudan üniversiteye gönderebilirler.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

Üniversite size program için teklif mektubunu gönderdikten ve siz de kabul ettikten sonra vize başvuru sürecini başlatacaktır. BAE öğrenci Vizesi, uluslararası öğrencilerin ayrı bir vize görüşmesine katılmasını gerektirmez.

Dokümantasyon süreci üniversiteden üniversiteye farklılık gösterebilse de BAE Öğrenci Vizesi için yaygın olarak gerekli belgelerden bazıları şunlardır:

 • En az yedi ay geçerli renkli Pasaport sureti.
 • Renkli vesikalık fotoğraf
 • Doldurulmuş Üniversite formları
 • Öğrenim ve Vize ücreti makbuz kopyası
 • Tamamlanmış sağlık sigortası belgeleri

Ne zaman başvurmalısınız?

İdeal olarak, öğrenci vizesi süreci dönem başlangıcından en az 1-2 ay önce başlamalıdır, böylece gidiş kontrol listesinin diğer yönleriyle ilgilenebilirler. Vizenin işlenmesi genellikle yaklaşık 15-20 gün sürer, ancak bu üniversiteden üniversiteye değişir. Uluslararası öğrenciler ayrıca normal işlemeden daha pahalı olan Ekspres işlemeyi seçme seçeneğine de sahiptir. Ekspres işleme kapsamında, öğrenciler 10 gün içinde BAE Öğrenci Vizesi alabilirler.

BAE öğrenci vizeleri 12 aylık bir süre için geçerlidir. Uluslararası öğrenciler, programlarının bu süreden daha uzun olması durumunda, öğrenci vizelerini 12 aylık sürenin sonunda yenilemek zorundadır. Öğrencilerden vize yenileme ve yenileme için sağlık sigortası ücreti alınacaktır. Uluslararası öğrenciler, vize yenileme belgelerini vize bitiş tarihinden en az bir ay önce teslim etmelidir.

İşlem süresi

20 Days

iş fırsatları

BAE'deki uluslararası öğrenciler kampüs içinde ve kampüs dışında çalışabilirler. Ancak bunun için üniversitelerinden izin almaları gerekirdi. Öğrencilerin üniversite sponsorluğu varsa, BAE'de yarı zamanlı işlere girme izni almak için BAE Çalışma Departmanına başvurabilirler.

Bir öğrenci ikamet izninin yaklaşık maliyeti, güvenlik depozitosu (varsa), dosya açılış ücretleri (varsa), belgelerin yasallaştırılması ve çeviri (gerekirse) hariç 2.500 Dh'dir. Öğrenci çalışma izni için 500 Dh ek ücret uygulanacaktır.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

BAE Öğrenci Vizenizin reddedilmesinin genellikle üç nedeni vardır:

 1. Göçmenlik kurumu bunu reddedebilir.
 2. Üniversite kayıt memuru bunu reddedebilir.
 3. Öğrenci tıbbi testi geçemeyebilir (Öğrenci vizesi başvuru süreci kapsamında gereklidir).