Keystone logo
Bosna ve Hersek

En İyi Üniversiteler MBA programlar içinde Bosna ve Hersek 2024

kurum sayısı: 8
  • Sarajevo, Bosna ve Hersek

  University of Sarajevo öğretim ve araştırma yoluyla Bosna-Hersek'in tüm ilgi alanlarında yetenekli, yaratıcı ve uluslararası düzeyde yetkin personel yetiştirme asil misyonunu yerine getiren büyük ve karmaşık bir kuruluştur. Personelin Avrupa ve küresel siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel bağlamda modern ekonominin zorluklarını ele alması bekleniyor. Üniversite, uluslararası üniversiteye ve akademik topluluğa ve eğilimlere dahil olan öğretmenler, araştırmacılar, sanatçılar ve öğrencilerden oluşan özerk bir akademik topluluk olarak kalmaya kararlıdır.

  • Dvorovi, Bosna ve Hersek

  VİZYON Bugüne kadar elde edilen sonuçlara ve yeni iş hedeflerine dayalı olarak, Üniversite yeni bir vizyon tanımlamıştır: Üniversitenin vizyonu, Sırp Cumhuriyeti ve Bosna-Hersek'te yüksek öğretim alanında liderlerden biri olmaktır. . MİSYON Üniversitenin misyonu, öncelikle Semberija ve çevre bölgelerden, ardından Sırp Cumhuriyeti ve Bosna-Hersek'ten ve diğer ilgili ülkelerden adaylar için yeni bilgi, beceri ve yetkinlikler edinmelerini sağlamaktır.

  • Travnik, Bosna ve Hersek

  University of Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek'te yasal düzenlemeler temelinde ve ilgili Eğitim, Bilim, Kültür ve Spor Bakanlığı SBK/KSB desteğiyle 2007 yılında kurulan ilk özel üniversitedir. Eğitim, Bilim, Kültür ve Spor Bakanlığı SBK/KSB'nin 04.07.2007 tarih ve 03-38-63/07 sayılı Kararı uyarınca yükseköğretim kurumu olarak faaliyet göstermektedir. 2007/08 akademik yılından itibaren Yükseköğretim Kurumları Sicilinde SBK / KSB 00010. sayfada 10 numaraya yazılır. yıllar. Yüksek öğrenim kurumunun tam adı University of Travnik . Üniversite adının İngilizce çevirisi University of Travnik . Üniversitenin kısaltılmış adı UNT'dir.

  • Bijeljina, Bosna ve Hersek

  Sinergija University , 2005 yılında Sırp Cumhuriyeti Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın onayına ve Belgrad'dan Singidunum Üniversitesi'nin desteğine dayalı olarak kurulmuş bir akademik kurumdur. Üniversite, öğrencilerine ünlü üniversite merkezlerine benzer modern müfredat ve öğretim yöntemleri sunan bir yüksek öğretim kurumudur.

  • Banja Luka, Bosna ve Hersek

  Pan-Avrupa Üniversitesi "APEIRON", yüksek öğrenimin ana faaliyeti içinde, bağımsız olarak ve/veya yabancı ortaklarla işbirliği içinde, birinci aşamanın temel akademik çalışmalarını, ikinci aşamanın uzmanlık ve yüksek lisans çalışmalarını yürüten bir eğitim ve bilim kurumudur. ve üçüncü döngünün doktora çalışmaları. yaşam boyu öğrenme ve sürekli mesleki eğitim ve gelişim. Üniversite ayrıca, akredite edilmiş çalışma programlarının ana bilimsel alanlarında temel ve uygulamalı araştırmaların yanı sıra eğitim faaliyetlerinin geliştirilmesi işlevinde olan araştırmalar da yürütür. Pan-Avrupa Üniversitesi "APEIRON", faaliyetlerini Sırp Cumhuriyeti Eğitim ve Kültür Bakanlığı'ndan alınan lisanslar temelinde gerçekleştiren, özel mülkiyette, bilimsel ve kar amacı gütmeyen bir yüksek öğrenim kurumudur. Üniversite 2005 yılında kurulmuştur ve Banja Luka'daki Temel Mahkemenin mahkeme sicilinde U / I 4847/05 numarası ile ve ayrıca Eğitim Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kurumları Sicilinde bir yüksek öğretim kurumu olarak kayıtlıdır. ve Sırp Cumhuriyeti Kültürü, 11-I / 08 numarası altında. Akreditasyon: Akreditasyon No. 24.3.2016 tarihli 01.1.3.74/16. yıl (Sırp Cumhuriyeti Yüksek Öğretim Kurumları Akreditasyon Ajansı). Üniversitenin uzaktan eğitim için lisans numarası vardır. 28.12.2007 tarihli 07.2- 9624-1/07. yıllar. Pan-Avrupa Üniversitesi, yüksek öğrenim faaliyetini, Sırp Cumhuriyeti Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın no. 6 Eylül 2010 tarihli 07.023 / 612-86-2 / 10; Novi Grad'da Sırp Cumhuriyeti Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın no. 6 Aralık 2010 tarihli 07.023 / 612-35-2 / 10; yıllar. Çalışma koşullarının ve izinlerinin yerine getirilmesi ve lisanslı eğitim programlarının yürütülmesine ilişkin karar, Pan-Avrupa Üniversitesi'nin web sitesi aracılığıyla ve diğer uygun yollarla halka sunduğu kamuya açık belgelerdir.

  • Sarajevo, Bosna ve Hersek

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bosnia and Herzegovina Online, Bosna ve Hersek

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sarajevo, Bosna ve Hersek

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...