Keystone logo
Kore Cumhuriyeti

En İyi Üniversiteler MBA programlar içinde Kore Cumhuriyeti 2024

kurum sayısı: 80
  • Seoul, Kore Cumhuriyeti

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Seoul, Kore Cumhuriyeti

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Manchester, Birleşik Krallık
  • Budapest, Macaristan
  • + 62 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Dongdaemun-gu, Kore Cumhuriyeti

  1918'deki kuruluşundan bu yana, University Of Seoul , öğrencilerin eğitim ve öğretimi ve akademik araştırmalar yoluyla Kore toplumunun gelişmesine katkıda bulunmuştur. University Of Seoul Üniversitesi, Kore'deki en iyi devlet üniversitelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu başarı sadece kendi çabalarına değil, aynı zamanda devam eden vatandaş desteğine de dayanmaktadır. Seul Büyükşehir Hükümeti tarafından finanse edilen Seul University Of Seoul , ilk kez 2012'de uygulanan 'yarı ücretli üniversite öğrenimi' politikasını uygulamaya devam ediyor. University Of Seoul Üniversitesi, bu öncü politikayla bir devlet üniversitesi olarak sosyal sorumluluğunu güçlendirdi. Gerçek, Yaratıcılık ve Kamu Hizmeti sloganına dayanan University Of Seoul , öğrencilerimizde aktif vatandaşlık ve hoşgörüyü teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerimizi de edindikleri bilgilerle topluma hizmet sunmaya teşvik ediyoruz. Son olarak, University Of Seoul , hem mevcut hem de öngörülen sosyal ihtiyaçları ele alan politika kararlarına katkıda bulunan yenilikçi araştırmaları desteklemektedir.

  • Dongdaemun-gu, Kore Cumhuriyeti

  Bilgi teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte bilgi miktarı ve paylaşım hızı artmıştır. Toplumun değişimine cevap verebilmek ve rekabette ayakta kalabilmek için sürekli öğrenme zorunlu hale geldi. Buna bağlı olarak Seul Dijital Üniversitesi gibi siber üniversitelerin yükselişini de beraberinde getiren yaşam boyu eğitim anlayışına uygun bir eğitim sistemine talep vardı. Seoul Digital University, Kore'nin önde gelen siber üniversitesi olarak rolüne ve görevine sadık kalmış ve kısa sürede kayda değer bir büyüme göstermiştir. Özellikle Seul Dijital Üniversitesi, yüksek kaliteli eğitim içeriği, mükemmel öğretim üyeleri ve en büyük öğrenci topluluğu ile donanmıştır. Sürekli olarak öğrenci hizmetini geliştirmeye ve müfredatı yeniden düzenleyerek üniversitemizi uzmanlaşmaya çalışıyoruz. Bu çabanın bir sonucu olarak, Seul Dijital Üniversitesi, öğrenci memnuniyeti ve rekabet oranı vb. konularda en iyi performansı gösteren ülkenin en iyi siber üniversitesi haline geldi. SDÜ ayrıca yabancı üniversitelerle işbirliğine dayalı değişim yoluyla küresel bir itibar kazanıyor. Seoul Digital University, Kore'nin en iyi siber üniversitesi olmanın ötesinde gelişmeye devam edecek ve dünyanın en iyisi olmak için adım atacaktır. Ayrıca, yeni teknolojiyi eğitime aşılayarak öğrencilerin potansiyellerini en üst düzeyde geliştirmelerine yardımcı olacağız. Üniversitemizden mezun olduğunuz andan itibaren toplumun arzu ettiği nitelikli bir profesyonel olacağınızdan eminiz.

  • Seongbuk-gu, Kore Cumhuriyeti

  Kore Üniversitesi İşletme Okulu, 1905 yılında plutoloji bölümünde ticari bilimler öğretiminden başlayarak Kore işletme yönetimi eğitimine öncülük etmektedir ve Kore Üniversitesi'nde en uzun geçmişe sahip en önemli bölümlerden biridir. 1910'da 'Ticari Bilimler Bölümü' ve 1922'de 'Ticari İşler Bölümü' olarak yeniden adlandırıldıktan sonra, 1955'te ilk 'İşletme Okulu' ve 1963'te ilk MBA kuruldu. Kore'de batı modern işletme yönetimi eğitimini tanıtan öncü. Ayrıca, Kore Üniversitesi İşletme Okulu, Kore'de tek departmana ayrılmış ilk bina olan İşletme Okulu Ana Salonu da dahil olmak üzere birinci sınıf okul binaları inşa ederek üniversite mimarisi tarihinde bir dönüm noktası oldu. Kore'de ilk kez tamamen bağışla ve üniversite mimarlık tarihinde 3.600 kişi ve kuruluşun en büyük bağışı ile kurulan Hyundai Motor Hall.

  • Dongdaemun-gu, Kore Cumhuriyeti

  Üretim Endüstrisi için Akıllı Ekosistemi Destekleyen Lider Bir Üniversite Siheung ve Ansan Smart Hub'da stratejik bir konumda bulunan Korea Polytechnic University , yurtdışındaki gelişmiş endüstriyel kümelenmelerden sonra modellenen endüstri-üniversite işbirliğinde uzmanlaşmıştır. KPU hala genç bir üniversitedir, ancak kurum, mühendislik alanında diğerlerinden daha fazla profesyonel yetiştirerek ulusun endüstrilerinin gelişimine katkıda bulunmuştur. KPU, endüstrinin ihtiyaçlarını yansıtan özelleştirilmiş bir müfredat uygulayarak, endüstri ve üniversitenin birbirini kucaklayarak bir arada yaşadığı bir kampüs kültürü geliştirmiştir.

  • Ansan-si, Kore Cumhuriyeti

  Şu anda, Seoul Institute Of The Arts , dünya çapında yaratıcı odaklı bir sanat üniversitesi olarak ileri bir adım atmak için şimdiye kadar sanat eğitimi ve yaratım paradigmasını yeniden düşünmek ve yenilemek zorunda olduğu bir noktaya ulaştı. Ayrıca, 4. Sanayi Devrimi ve Corona pandemisi nedeniyle muazzam değişikliklerle karşı karşıya kalan Seoul Institute Of The Arts , mevcut durumunun ötesinde küresel rekabet gücüne sahip özel bir sanat eğitim kurumu olarak gelişmek için karakterizasyonunu ve küreselleşmesini daha da güçlendirmesi gerekiyor. Bu amaçla, bir okul şirketi olan Dongrang Sanat Merkezi, kurucu Dong-rang'ın mirasını devraldı ve onursal başkan Yoo Deok-hyeong'un felsefesini devraldı ve Seoul Institute Of The Arts , geleceğin sanat yönünü belirledi. Eğitim. Ulusal kültür ve sanatın gelişimine ve küreselleşmeye yaratım yoluyla öncülük etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Seoul Institute Of The Arts 'tanıdık bir aile' olma inancı ve gururu ile tek yürek, dünya çapında bir sanat üniversitesi haline gelebilmesi için tüm öğretim üyelerinin, öğrencilerin ve mezunların bir aile olarak birlikte çalışmalarını istiyoruz. Teşekkürler.

  • Wonju-si, Kore Cumhuriyeti

  Sangji University , demokrasinin bir nehir gibi aktığı demokratik bir üniversitedir. Sangji University , öğrenciler tarafından yönlendirilen özel bir üniversitedir. Sangji University bilimin, düşüncenin, yaşamın, gençliğin ve geleceğin bir arada var olduğu bir eğitim topluluğudur. Üniversitelerin şirketlerden farklı olmasının nedeni, ülkenin ve toplumun kamu yararını gözetmeleridir. Üniversitelerin hagwonlardan farklı olmasının nedeni, tek taraflı bilgi aktarımının ötesinde gerçeği keşfetmeleridir. Üniversitelerin devlet bürokrasilerinden farklı olmasının nedeni, kural duvarlarının ötesinde sınırsız özgürlüğün peşinde olmalarıdır. Sangji University kamu yararına, gerçeğe ve özgürlüğe sahiptir. Sangji, hayal edebileceğiniz her şeyi başarabileceğiniz bir üniversitedir. Sangji University , akademik özgürlük ve düşünce özgürlüğü ile dolup taşmaktadır. Sangji University , bireyin ötesinde toplumu düşünen ve ülkenin uzak geleceğini düşünen bir zekaya sahiptir. Sangji University bir hayali var. Her şeyden önce Sangji University , Kore'nin canlı ve canlı olduğu her yerde demokrasinin yaşanabileceği bir demokrasi salonudur. Sangji University , Kore'de eğitim demokrasisinin yaşayan bir alanıdır.

  • Busanjin-gu, Kore Cumhuriyeti

  Dong-Eui Eğitim Kuruluşu (DEI), 1966 yılında merhum Dr. Kim Im-Sik tarafından "eğitim yoluyla ulusal refahı teşvik etmek" için kuruldu. O zamandan beri, Dong-eui University , Dong-Eui Teknoloji Enstitüsü, Dong-Eui Teknik Lisesi ve Dong-Eui Ortaokulu'nu içeren DEI, çok sayıda yetenekli insanı eğiterek ulusun ve bölgenin gelişimine katkıda bulunmuştur. ; ve Dong-Eui Tıp Merkezi'nin açılması, topluma canı gönülden hizmet ederek topluma katkısına katkıda bulunmuştur. Dong-eui University , şimdi bölgenin ötesinde bir küresel lider eğitim merkezi olarak rolünü ileriye taşıyor. Yeni bir tarih açmak için güçlü irademizle, 18.000 öğrencimizin sınırsız rekabet çağının gerektirdiği yetkinlik ve rekabet gücü ile donatılması için en iyi eğitim ortamını yaratacağız. Dong-eui University kurucu ruhu olan "Dong-Eui-Ji-Chun", öğrencilerin akademik eğitim ve kişilik geliştirme yoluyla dünyayı kavrayışlı bir anlayışa sahip olmaları için eğitmeyi savunur. Bu ruhu göz önünde bulundurarak, hızla değişen yerel ve uluslararası ortamlarda değişim dalgalarıyla başarılı bir şekilde başa çıkabilecek geleceğin liderlerini yetiştirmeye devam edeceğiz. Sevgili öğrenciler! 21. yüzyılda ulusun ve bölgenin ilerlemesinin arkasındaki itici güç olarak, yaratıcı düşünceyi ve yeni zorlukların üstesinden gelmek için cesareti geliştirmeye devam edeceğinizi umuyorum. Dong-eui University , cesaret ve umut hayalinize yardım etmeye hazır, yetenekli ve isteklidir. Lütfen kendinizi akademik keşfe ve kariyer gelişimine adayın, böylece daha iyi, daha umut verici bir gelecek açan siz olabilirsiniz.

  • Pocheon-si, Kore Cumhuriyeti

  Daejin University kuruluş ruhu, hiçbir kırgınlık olmadan uyum içinde yaşama ilkesi üzerine kurulmuş, milletin ve insan toplumunun gelişmesine katkıda bulunacak, sadakat, dindarlık ve inanç temelli, yetenekli insanlar yetiştirmektir. ve doğruluk. 1. Sadakat (Seongsil, 誠實) “Seong (誠)”, “gerçek” ve “samimiyet” anlamına gelir. Kişinin kendi iç zihninde fark ettiğini herhangi bir yalan olmadan yapmak demektir. 2. Dindarlık (Gyeonggeon, 敬虔) “Gyeong (敬)”, beden ve ruhun âdetlere uygun hareketini takip ederek ilerlemeyi ifade eder; “dindarlık” ve “dikkat” anlamına gelir. 3. Mahkumiyet (Sinnyeom, 信念) “Günah (信)”, “inanç” ve belirli bir karar verildikten sonra değişmeyen kalp anlamına gelir. Kişisel açgözlülükle belirlenmiş zihni değiştirmemek ve zihni ayakta tutarak beklenen amaçlara ulaşmak için çabalamak anlamına gelir.

  • Yuseong-gu, Kore Cumhuriyeti

  İnsanlığın mutluluğu ve refahı için eğitmeye, araştırmaya ve yenilik yapmaya devam ediyoruz. KAIST, bilimsel ve teknolojik yetenekleri derinlemesine teori ve uygulama ile besler ve bilimsel ve teknolojik yenilik için temel araştırma ve yakınsama araştırmaları yürütür. Sanayi-üniversite-araştırma işbirliği ile yeni değerlerin oluşmasına katkı sağlamış ve ulusal ekonomik kalkınmaya öncülük etmiştir. Eğitimimiz, araştırmamız ve yenilikçiliğimiz Kore'nin ekonomik gelişimini ve bilim camiasını dünyaya daha da genişletecektir.

  • Dongdaemun-gu, Kore Cumhuriyeti

  Kore Eğitim Bakanlığı Tarafından Yürütülen Siber Üniversitelerin Kapsamlı Değerlendirmesinde en üst sırada yer alan Kyung Hee Cyber ​​​​Üniversitesi (KHCU), kurulduğu 2001 yılından bu yana, birçoğu lisansüstü okullara devam eden yaklaşık 8.189 mezun üretti. yüksek lisans veya doktora derecesi alma hayali. Şu anda, 61 yıllık güçlü Kyung Hee Üniversite Sistemi altında 19 bölüm ve 50 anadal ile altı okulda yaklaşık 10.000 öğrenci bu hayal için çabalıyor. Altı büyük stüdyoda bütünüyle tasarlanmış ve üretilmiş, ünlü profesörlerin ve çevrimiçi eğitim uzmanlarının çevrimiçi video dersleri, siber eğitimin en yüksek standartlarını temsil eder. Ayrıca 3D animasyon ve karakterler, video içerik üretimimizi rakiplerimizden farklılaştırıyor. Kütüphane, PC laboratuvarı ve Yerel Öğrenim Merkezleri çevrim dışı öğrenmeyi mümkün kılar ve çeşitli burslarımız birçok kişinin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olur. KHCU, ileri teknolojiler, makul akademik ilişkiler ve bir yönetim sistemi ile son teknoloji içerik için prestijli bir küresel standart belirler.

  • Buyeo-gun, Kore Cumhuriyeti

  Korea National University Of Cultural Heritage , 2000 yılında 'Ulusal Bağımsızlık, Kültürel Gelişim' kuruluş felsefesi altında özel amaçlar için kurulmuştur. Bu özel amaçlar, geleneksel kültürü devralmak ve geliştirmek ve Kore'nin kültürel mirasını korumak, yönetmek ve kullanmak için uzmanlar geliştirmektir. Kore'de geleneksel kültür ve kültürel mirası öğreten tek ulusal üniversite olan KNUCH, çeşitli alanlarda hem pratik teorik bilgi ve deneyim kazanmış önde gelen öğretim üyeleri hem de pratik eğitim için mükemmel bir eğitim altyapısı ile öğrencilere optimize edilmiş eğitim programları sunmaktadır. uygulamalar. İki lisans kolejinde yedi bölüm bulunmaktadır: Kültürel Miras Yönetimi, Geleneksel Peyzaj Mimarlığı, Geleneksel Yapı, Kültürel Miras Koruma Bilimi, Yakınsama Arkeolojisi, Geleneksel Sanatlar ve El Sanatları ve Somut Olmayan Kültürel Miras. Yüksek lisans ve doktora programları genel yüksek lisans okulunda açılır ve profesyonel lisansüstü okul, akademik ve pratik teoriler üzerine derinlemesine Ar-Ge sunar. KNUCH, öğrencilerin geleneksel kültür ve kültürel mirasın gerekliliğini kendi başlarına fark etmelerini, çözümler tasarlamalarını ve 21. yüzyıla öncülük edebilecek profesyoneller yetiştirmek için yaratıcı yaklaşımlar bulmalarını sağlamak için öğretim üyeleri tarafından öğretmek yerine öğrenciler tarafından yönlendirilen ilerici öğrenmeyi vurgular. . KNUCH aynı zamanda üniversite eğitiminin doğasına uygun olarak öğrencilerin hayatlarını eksiksiz ve sağlıklı bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olmak ve her öğrenciye kuruluş amaçları doğrultusunda profesyonel olma yolunda rehberlik etmek için çaba göstermektedir.

  • Gyeongsan-si, Kore Cumhuriyeti

  Son 20 yılda Daegu University , hayallerini gerçekleştirmeye hazırlanan 20.000'e yakın lisans ve lisansüstü öğrencisiyle bir öğrenim beşiği haline geldi. Genç bir üniversite, açık fikirli bir üniversite, büyük bir üniversite, Daegu'nun Gururu sloganı ve vizyonu altındaki sürekli niteliksel ve niceliksel büyümesi, üniversite eğitimi inovasyonunun lideri olmasını sağladı ve bir tanesinde belirtildiği gibi, “Öğrencilerin Mutlu Olduğu Üniversite” sloganıyla yola çıktık. Daegu University , Haziran 2018'den itibaren tüm kaynaklarını ve yeteneklerini her konuda en bilinen üniversite ve eğitim hizmet memnuniyetinde en başarılı üniversite olma hedefine odaklayacaktır. Daegu University binlerce profesör ve personel, öğrencilerin ve velilerin, eğitim hizmetinden yararlananlar memnun olabilir.