Keystone logo

En İyi Üniversiteler MBA programlar içinde Isle of Man 2024

kurum sayısı: 3
  • Douglas, Isle of Man
  • Douglas, Birleşik Krallık

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Douglas, Isle of Man

  UCM, Ada'da eğitim ve öğretimde mükemmellik konusunda uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. Yıllar boyunca öğrencilerimize, çevrelerindeki dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmak için ilham verdiğimiz, meydan okuduğumuz ve güçlendirdiğimiz için gurur duyuyoruz. Akademik, mesleki ve profesyonel seçenekler ile boş zaman ve rekreasyon içeren geniş bir kurs yelpazesi sunuyoruz. DAHA FAZLA EĞİTİM İleri eğitim kurslarımız, inşaat, işletme, idare ve BT gibi çok çeşitli konu alanlarını kapsamaktadır. sanat, tasarım ve medya; mühendislik ve motorlu taşıt üretimi; kuaförlük ve güzellik terapisi; sağlık hizmeti; çocuk bakımı; misafirperverlik ve ikram; bilgi işlem ve BT; genel çalışmalar ve spor. Daha fazla bilgi için lütfen İleri Eğitim Kılavuzumuza ve İleri Eğitim sayfamıza bakın.

  • Douglas, Isle of Man

  Institute Of Directors (IoD) 1903'te kuruldu ve üç yıl içinde, ülke çapındaki iş liderlerini desteklemek, temsil etmek ve standartları belirlemek için bir Kraliyet Şartı ile ödüllendirildik. Kraliyet Şartımızla gurur duyuyoruz ve bir organizasyon olarak yaptığımız her şeyin ön saflarında yer alıyor.