We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Tayvan

Ders çalışma MBA içinde Tayvan 2024

Tayvan yılında eğitim alın

Tayvanlı bir kamu veya özel üniversiteye devam eden öğrenciler tarafından kazanılan her dört lisans dereceleri kişiden biri bir mühendislik derecesi olmasına rağmen öğrenciler Tayvan yükseköğretim kurumundan lisans 'ın veya master ' ın iş derecesi isteyen, Tayvan İş Derecesi olacak Kazanç seçim hangi lisans programlarının bir olağanüstü çeşitli bulabilirsiniz. Sunulan iş derece örnekleri International, Yönetim, Asya İş, Pazarlama ve Liderlik MBA bulunur. Global Business Bir Usta 'ın Lisans sadece Asya iş sistemlerinin geniş bilgi değil, aynı zamanda, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu idari uygulamalarla öğrencilere sağlayan benzersiz bir derecesidir. Eğitim Tayvan 'ın Bakanlık canlı istihdam Tayvan ve başka bulmak için elverişli bir yüksek öğrenim alma gerekliliği büyük önem yerleştirmek için ayırt edilir.Akademik, Tayvan, özellikle fen teknoloji ve mühendislik alanlarında son derece rekabetçi olduğunu ve aslında yoğun ve araştırma-ağır üniversite sınıfları öğrencileri hazırlamak için iki ve beş yıllık meslek okulları var. Tayvan Öğrenim Maliyetleri Öğrenim ücreti bir okuldan diğerine farklılık Gözat. Burslar da Tayvan, bir lisans veya yüksek lisans derecesi takip ederken Mandarin Çince öğrenmek isteyen öğrenciler için mevcuttur. Çünkü hükümet yapma eğitimi gibi yüksek bir öncelik herhangi Tayvanlı yükseköğretim kurumunda ödemek için harcamalar "out-of-ülke " ​​hayır aşırı bulunmamaktadır. Neden uygun ders, üstün eğitim sistemi, yüksek mı? Tayvan İş Derecesi tıklayın yaşam ve gelişen bir ekonomi standartları, Tayvan öğrencileri tüm dünyada işverenler tarafından tanınan bir birinci sınıf iş derecesi kazanabilirsiniz ideal bir ortam oluşturmaktadır.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  323
 • kamu hizmetleri payı

  26
 • internet aboneliği

  22
 • Yerel taşıma

  36

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  4
 • sinema bileti

  9
 • Bir bardak yerel bira

  2

Tayvan hakkında

Dünyanın en yoğun nüfuslu bölgelerinden biri, Tayvan Pasifik Okyanusu, Güney ve Doğu Çin Denizi ve Tayvan Boğazı ile sınırlanan bir ada ülkesidir. Sadece Çin 'in güneydoğu bölgelerinde kıyılarında, Tayvan sürekli kamu eğitim ve mükemmel bir sağlık sistemi için hazır erişim sağlayan, (Çin aksine) kendi vatandaşlarının haklarını korumak ülkeleri açıklayan listelerinde üst sıralarda yer. Tayvan yaşayan insanların yaklaşık yüzde 90 Konuşulan, Mandarin Çincesi de Çin'de ağırlıklı konuşulan dildir ada ulus 'ın resmi dilidir. Tayvan, Singapur, Güney Kore ve Hong Kong ile birlikte, üyeleri "Asya Kaplanları ", hızla gelişen bir grup, (yaklaşık sekiz yüzde yıllık) etkileyici bir ekonomik büyüme oranları için önemli serbest piyasa ülkeleri ve sırasında sanayileşme hızlandırılmış 60s, 70s, 80s ve 90s.Şu anda, Tayvan yüksek gelirli bir ekonomiye sahiptir ve bilgi teknolojisi üretiminde bir dünya lideridir.