Keystone logo
Bulun

EMBA Programı Bulun

Hangi alanda çalışmak istiyorsunuz?
Nerede çalışmak istiyorsunuz?

EMBA (Executive MBA), önemli iş deneyimine sahip profesyoneller için tasarlanmış bir işletme yüksek lisans derecesidir. EMBA programları, öğrencilere kariyerlerinde, genellikle yönetici liderliği ve yönetim pozisyonlarında ilerlemek için gereken bilgi ve becerileri sağlar. Çoğu EMBA programı 2 yıldan daha kısa sürede tamamlanabilir ve öğrencilerin çalışmaya devam ederken derecelerini kazanabilmeleri için tasarlanmıştır. Bu, öğrencilerin iş başında edindikleri bilgileri öğrenme ortamına taşıyabilmeleri nedeniyle EMBA programlarının önemli bir parçasıdır.

EMBA'larını kazanan öğrenciler özel, kar amacı gütmeyen ve devlet sektörlerinden ve çok sayıda sektörden gelmektedir. EMBA programları sunan birçok üniversite, bu dereceyi uzaktan eğitim yoluyla da sunmaktadır. EMBA derecesi için kurs, finans, pazarlama ve muhasebe gibi iş temellerini içerecek ve farklı iş sektörlerinde liderlik ve yönetime vurgu içerebilir.

Farklı EMBA programlarının çeşitliliği bunaltıcı olabilir - sizi durdurmasına izin vermeyin! Aramanıza aşağıda listelenen en popüler EMBA programlarına bakarak başlayın.