Keystone logo
Bulun

EMBA'nızı Bulun EMBA'nızı

ne çalışmalı
Nerede çalışmalı

EMBA - Yönetici MBA

EMBA (Executive MBA) , önemli iş tecrübesine sahip profesyoneller için tasarlanmış bir işletme yüksek lisans derecesidir. EMBA programları, öğrencilere kariyerlerinde, genellikle yönetici liderlik ve yönetim pozisyonlarında ilerlemeleri için bilgi ve beceriler sağlar. Çoğu EMBA programı 2 yıldan daha kısa sürede tamamlanabilir ve öğrencilerin çalışmaya devam ederken derecelerini kazanabilmeleri için tasarlanmıştır. Bu, öğrenciler iş başındaki bilgilerini öğrenme ortamına taşıyabilecekleri için EMBA programlarının önemli bir parçasıdır.

EMBA'sını kazanan öğrenciler özel, kar amacı gütmeyen ve devlet sektörlerinden ve çok sayıda endüstriden gelmektedir. EMBA programları sunan birçok üniversite, bu dereceyi uzaktan eğitim yoluyla da sunmaktadır. EMBA derecesi için kurs, finans, pazarlama ve muhasebe gibi işin temellerini içerecek ve farklı iş sektörlerinde liderlik ve yönetime vurgu içerebilir.

Farklı EMBA programlarının çeşitliliği bunaltıcı olabilir - sizi durdurmasına izin vermeyin! Aşağıda listelenen en popüler EMBA programlarına bakarak aramaya başlayın.