Keystone logo
Bulun

MBA'inizi Bulun MBA'inizi

ne çalışmalı
Nerede çalışmalı

MBA Programları

İşletme Yüksek Lisansı (MBA) , işletme eğitiminde uzmanlaşan öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. MBA programları dünyanın en prestijli programları arasında sayılmaktadır. MBA programlarının öğrencileri, işletme ve yönetim ilkelerinin teorisini ve uygulamasını inceler. MBA programları, öğrencileri çeşitli gerçek dünyadaki iş durumlarına uygulanabilecek bilgilerle donatır.

Bir MBA, herhangi bir profesyonel özgeçmişe ekstra bir rekabet avantajı ekleyebilir - ister doğrudan bir lisans derecesinden geliyor olun, ister çalışan bir profesyonel olun. Uluslararası İşletmede MBA programları, İK'da MBA programları, Finansta MBA programları, Yönetimde MBA programları, BT'de MBA programları, Pazarlamada MBA programları ve daha pek çoğu, çeşitli iş alanlarına uygulanabilir. MBA programları, kamuda, kar amacı gütmeyen ve özel sektörde ve hatta işletme sahipliğinde iş arayan profesyonellere fayda sağlayacaktır.

Farklı MBA programlarının çeşitliliği bunaltıcı olabilir - sizi durdurmasına izin vermeyin! Aşağıda listelenen en popüler MBA programlarına bakarak aramaya başlayın.