Keystone logo
Bulun

MBA Programı Bulun

Hangi alanda çalışmak istiyorsunuz?
Nerede çalışmak istiyorsunuz?

İşletme Yüksek Lisansı (MBA), işletme biliminde uzmanlaşan öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. MBA programları dünyanın en prestijli programları arasında sayılmaktadır. MBA programlarının öğrencileri, işletme ve yönetim ilkelerinin teorisini ve uygulamasını inceler. MBA programları, öğrencileri çeşitli gerçek dünya iş durumlarına uygulanabilecek bilgilerle donatır.

İster doğrudan bir lisans derecesinden geliyor olun, ister çalışan bir profesyonel olun, bir MBA herhangi bir profesyonel özgeçmişe ekstra bir rekabet avantajı ekleyebilir. Uluslararası İşletmecilikte MBA programları, İK'da MBA programları, Finansta MBA programları, Yönetimde MBA programları, BT'de MBA programları, Pazarlamada MBA programları ve çok daha fazlası çeşitli iş alanlarına uygulanabilir. MBA programları, kamuda, kar amacı gütmeyen ve özel sektörde istihdam ve hatta işletme sahibi olmak isteyen profesyonellere fayda sağlayacaktır.

Farklı MBA programlarının çeşitliliği bunaltıcı olabilir - bunun sizi durdurmasına izin vermeyin! Aramanıza aşağıda listelenen en popüler MBA programlarına bakarak başlayın.

Yeni eklenen programlar