Keystone logo
Bulun Yarı

Yarı Zamanlı MBA'inizi

ne çalışmalı
Nerede çalışmalı

Yarı Zamanlı Programlar

MBA ve EMBA dereceleri, işletme okulları veya üniversitelerdeki işletme fakülteleri tarafından sunulan lisansüstü akademik programlardır. İş programları dünyanın her yerindeki okullarda sunulmaktadır ve çok çeşitli konsantrasyonlara sahiptir. Bir MBA veya EMBA sahibi olmak, öğrencilere yönetim ve liderlik pozisyonlarını tutmak için gerekli olan eleştirel, analitik ve stratejik düşünme becerilerinin yanı sıra sağlam bir iş anlayışı sağlar.

Dünya çapında birçok üniversite, çevrimiçi, yarı zamanlı ve kampüste MBA ve EMBA sunmaktadır. Öğrencilerin Uluslararası İşletme, Pazarlama, Girişimcilik, Proje Yönetimi vb. iş disiplini içindeki bir alanda uzmanlaşması yaygındır.

Farklı İş programlarının çeşitliliği bunaltıcı olabilir - sizi durdurmasına izin vermeyin! En popüler işletme derecelerine ve aşağıda listelenenlere bakarak aramanızı başlatın.

Çift Diploma Yarı Zamanlı

Yarı Zamanlı Çift Diploma, aktif bir yaşam sürerken farklı lisansüstü eğitim programlarını tek bir programda birleştirerek öğrencinin eğitimini özelleştirmesine olanak tanır. Yarı Zamanlı Çift Diploma almak, öğrencilerin aynı anda iki akademik disiplinde uzmanlaşmasını ve başka bir disiplinle iş dünyasında uzmanlaşmasını sağlar.

1 yıl MBA Yarı Zamanlı

Bir yıllık Part Time MBA, öğrencilere değerli iş nitelikleri elde etmek için hızlı izlenen, titiz bir fırsat sunar. Yarı Zamanlı 1 yıllık MBA programları, tam zamanlı çalışan profesyoneller veya aile taahhütleri olanlar için bunu profesyonel kariyerlerinde faydalı bir yatırım haline getirmek için kapılar açar.