Keystone logo

20 EMBA programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • EMBA
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İşletme Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (20)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

EMBA programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi

Bir lisans derecesi aldıktan sonra, birçok öğrenci kendi eğitimlerini en sonunda arzulamak isteyen seçtikleri kariyer alanına girmektedir. Bir EMBA programı genellikle öğrencinin iş tecrübesini alır ve üzerine seçtiği kariyer alanındaki bilgileri geliştirmek için üzerine kuruludur.

İşletme Yönetiminde EMBA Nedir? Öğrencileri iş dünyasındaki yönetsel roller için hazırlamak üzere tasarlanan bu program genellikle öğrencilere strateji, yönetim teorisi ve pazarlama teknikleri gibi konularda uzman bilgi verir. Her ders, öğrencilere genel olarak bir işletmenin küresel olarak nasıl işlediği ve başarılı strateji ve uygulama prosedürleri ile kariyer alanına nasıl gidebileceği konusunda öğrencilere daha fazla bilgi verir.

Birçok beceri İşletme Yönetimi programında bir EMBA boyunca yetiştirilebilir. Güçlü iletişim becerileri hem mesleki hem de kişisel olarak ispatlanabilirken, liderlik becerileri öğrencilerin işgören potansiyelleri olarak öne çıkmasına yardımcı olabilir ve sonunda iş ilerlemelerine yol açabilir. Eleştirel düşünme becerileri, iş dünyasında da gerekli olabilir.

Genellikle öğrencilerin bir EMBA programı tamamlamak için iki yıl sürer, ancak fiyatlar okullar arasında farklılık gösterir. Her üniversitenin kendi programları ve ücretleri vardır, bu nedenle maliyetler büyük ölçüde değişebilir.

İşletme Yönetimi'nde EMBA derecesine sahip olmak öğrencileri ilgi çekici birkaç kariyere hak kazanabilir. Birçoğu deneyimlerini ve bilgilerini mevcut şirketlerin işletme yöneticileri veya CEO'ları olarak kullanırken diğerleri kendi şirketlerini kurmayı tercih ederler. Bazıları pazarlama müdürleri, veri analistleri veya işletme danışmanları olarak meslek seçer. Finans bölümünde çalışmayı tercih edenler bazen telafi yöneticileri olarak çalışırlar. Proje yöneticileri, kurumsal işe alma görevlileri veya reklam yöneticileri olan işler de mevcut olabilir.

Teknolojinin hızla genişlemesi ile çevrimiçi sınıflar her zamankinden daha popüler hale geliyor. Sınıfları uzaktan almanız, öğrencilerin okulu kişisel hayatlarıyla dengeleme esnekliğine sahip olmanıza yardımcı olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.