Keystone logo

2 EMBA programlar içinde Pazarlama Çalışmaları Pazarlama Pazarlama ve Satış 2024

filtreler

filtreler

  • EMBA
  • Pazarlama Çalışmaları
  • Pazarlama
  • Pazarlama ve Satış
Çalışma alanları
  • Pazarlama Çalışmaları (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

EMBA programlar içinde Pazarlama Çalışmaları Pazarlama Pazarlama ve Satış

Bir EMBA, ya da İşletme Yüksek Lisans, işletme alanında çok iş tecrübesi olan kişilere hitap etmek anlamına gelen bir MBA çeşitidir. Kariyer değiştirmek veya mevcut işlerinde ilerlemek isteyen insanlara en uygun olabilir.

Pazarlama ve Satış EMBA nedir? Bu derece, pazarlama ve ürün ve hizmetler satma sanatının derinlemesine bir anlayış kazanmak için yardımcı olabilir. Pazarlama ve satış iş dünyasının hayati bir parçası olabilir ve EMBA'nızı kazanarak gerçek dünyadaki teorileri ve ilkeleri uygulamak için daha donanımlı hale gelmelisiniz. Her ne kadar büyük olasılıkla satış yönlerine odaklansanız da, bir bütün olarak iş hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.

Bu derece kazandıkça günlük yaşamınızda bilinçli kararlar almanıza yardımcı olabilecek satış ve pazarlamanın nasıl çalıştığına dair bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, daha iyi bir lider olabilir ve zamanınızı organize, verimli bir şekilde yönetmek için stratejiler öğrenebilirsiniz.

Bir EMBA'nın ne kadar kazanacağını etkileyebilecek bir çok faktör vardır. Size en uygun olanı görmek için farklı seçeneklere bakmanız yararlı olabilir.

Pazarlama ve Satış alanındaki bir EMBA iş dünyasında sizin için bir sürü kapıyı açabilir. Bu derece ile büyük olasılıkla bir şirkette, muhtemelen yönetici veya diğer üst düzey bir konumda çalışmak isteyeceksiniz. Olası işler, bir marka müdürü veya satış müdürü olmasını içerebilir. Bu pozisyonlardan birinde, şirketin satışları ve geliri artırmasına ve yönetmesine yardımcı olmaktan sorumlu olabilirsiniz. Ayrıca bir pazarlama müdürü veya iş geliştirme müdürü olarak çalışmaya hak kazanabilirsiniz.

EMBA'nızı çevrimiçi veya geleneksel bir okulda kazanmanız için birçok seçenek olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.