Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu İşletme Eğitimleri  (EMBA) programlar içinde Lizbon, Portekiz 2023

1 EMBA programlar içinde Lizbon, Portekiz 2023

genel bakış

Lizbon tüm dünyadan profesyonelleri için işletme yüksek lisans eğitimi için en iyi seçenek olduğunu. Lizbon'da bir EMBA dinamik ve hareketli bir şehir, yüksek kaliteli eğitim için mükemmel bir fırsattır. Kenara birinci sınıf akademik kurumlardan, Lizbon, eğitim çalışması, ya da bu güzel şehirde yaşamayı tercih edenler sunacağı çok şey vardır. Lizbon'da bir EMBA ile, katılımcıların mesleki gelişim ve kişisel gelişim yaşayabilirsiniz.

Lizbon programlarında EMBA üst yönetimi ve yönetici pozisyonlarında yüksek lisans ve kariyer ilerlemek için çaba iş deneyimi olan profesyoneller için yapılandırılmıştır. Lizbon programlarında EMBA liderlik ve stratejik yönetim üzerinde durularak, pazarlama, finans, etik, ekonomi ve iş hukuku gibi temel işletme prensipleri eğitim sağlamak. Programları mezunları güçlü bir profesyonel ağ oluşturmak ve küresel yanı sıra bölgedeki kariyer fırsatları olabilir.

Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki Lizbon programlarında EMBA ilerleyin. Hedeflerinize doğru sonraki adımı bugün atın!

Daha fazla oku

filtreler

  • EMBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları İnşaat
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları