Keystone logo

3 EMBA programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Satış 2024

filtreler

filtreler

 • EMBA
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Satış
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (3)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  EMBA programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Satış

  EMBA veya Executive MBA derecesi, önceden belirlenmiş bir kariyer yolunda olan ve kariyer fırsatlarını genişletmek için bilgilerini seçtikleri alanlarda ilerletmek isteyenler için tasarlanmıştır. Birçok öğrenci bu derece alırken çalışmaya devam etmektedir.

  Satışlarda EMBA Nedir? Herhangi bir organizasyonun alt çizgisi satışlara dayanır; bu nedenle, satış pozisyonlarındaki kişilerin potansiyel müşteri oluşturmak, müşterileri takip etmek ve fırsatları kapatmak için gerekli olan becerileri, teknik bilgileri ve nitelikleri olması şarttır. Öğrencilerin bunu yapmalarına yardımcı olmak için, bu programdaki kurslar, katılımcıların stratejik düşünme ve eleştirel analiz yeteneklerini geliştirmeye odaklanırken, karmaşık iş problemlerini çözmeye yönelik çeşitli teorileri uygulamak için yollar öğretiyor. İletişim ve liderlik, profesyonel ağlar kurmayı ve kooperatif ekibi ortamlarını sürdürmeyi öğrenmenin yanı sıra, bu derslerin birincil odak noktaları olma eğilimindedir.

  Bu türden bir programın mezunları, üstün iletişim becerilerinin yanı sıra güçlü stratejik düşünme ve analitik kabiliyetlerle donatılmış olma eğilimindedir. Bu özelliklerin her biri yalnızca satış alanında değil aynı zamanda bir lisansüstü hayatının diğer tüm yönlerinde de kullanışlı olabilir.

  Bir EMBA maliyeti büyük ölçüde değişir. Bir eğitimin nihai maliyetini etkileyebilecek faktörler, okulun bulunduğu yer, seçilen program, programın süresi ve toplam yaşam masraflarıdır.

  Satışlarda EMBA derecesi olan kişiler, birçok heyecan verici kariyer fırsatını keşfedebilirler. Emtia ya da menkul kıymetlerle çalışmanın yanı sıra, mezunlar pazarlama müdürü, çevrimiçi satış müdürü, dijital pazarlama müdürü, reklam metin yazarı, kredi görevlisi, satınalma müdürü, gayrimenkul komisyoncusu, finansal hizmetler satış temsilcisi veya toptan satış ve imalat satışları rolünde başarı bulabilirler temsilci.

  Online kurs teklifleri esnek ve önceden kariyer kuranlar için uygundur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.