Keystone logo

2 EMBA programlar içinde İstanbul, Türkiye için 2024

filtreler

filtreler

  • EMBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)Ekonomi Çalışmaları (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

EMBA programlar içinde İstanbul, Türkiye

İstanbul, EMBA programı arayan birçok kişi için en iyi seçenektir. İstanbul, Avrupa ve Asya'nın kültürel etkilerini barındıran ve programlara yansıtan hızla büyüyen bir pazardır. İstanbul, iş geliştirme ve yaratıcılık anlamında ve Asya ve Avrupa'daki gelişen pazarlarda birçok kariyer fırsatı sağlayacak bir lokasyondur. İstanbul'da EMBA , özgün ve interaktif öğrenme tekniklerini yüksek yöneticilik pozisyonları ve liderlik için çaba sarfeden çalışanların uzmanlık alanlarıyla birlikte kapsar.

EMBA programları deneyimli profesyonellere profesyonel bir yüksek lisans programı ile kariyerlerini ilerletmek için bir fırsat sağlar. Bu programla birçok yeti kazanılır çünkü profesyonel deneyim uygun ders programlarıyla birleştirilir ve akademik kavramların pratik olarak uygulaması yapılır. Diğer EMBA programlarından farklı olarak İstanbul'da EMBA, katılımcılara ciddi bir profesyonel tecrübe sunar. Birçok perspektifin birarada sunulduğu bir takım çalışması yaklaşımı mevcuttur. İstanbul'daki EMBA programları sofistike bir bilgi seviyesini çağdaş yönetim kavramlarıyla harmanlamaktadır. Öte yandan, İstanbul'daki EMBA programları stratejik düşünme ve planlamayla birlikte etkili liderlik ve yönetim yetilerini geliştirme fırsatı sunar.

Aşağıdaki programları göz atarak İstanbul'da EMBA hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Hedeflerinize doğru bugün bir adım atın!