Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu İşletme Eğitimleri  (EMBA) programlar içinde Yönetim 2023

1 EMBA programlar içinde Yönetim 2023

genel bakış

Birçok kişi için, lisans derecesi yüksek öğrenime adım atıyor. Bir kariyer geliştirdikten ve iş tecrübesi kazandıktan sonra, birçok kişi kendi eğitimlerini ilerletmek ve seçtikleri kariyer alanlarında uzman bilgi kazanmak için bir EMBA programına kaydolmaya karar verebilir.

Yönetimde EMBA nedir? Bu yüksek lisans programı çoğunlukla öğrencilere işletme idari alanını tam olarak kavrar. Öğrenciler, insan kaynakları uygulamaları veya iş iletişimi gibi bireysel konulara odaklanan dersleri alabilirler. Öğrencilerin iş dünyası liderleri olmasına yardımcı olmak için tasarlanan bu program, yönetim teorisi gibi konularda yoğunlaşarak temel yönetim ilkelerinin anlaşılmasını geliştirir.

Yönetimde bir EMBA programına kayıtlıyken, öğrenciler kariyerlerinde daha fazla yardımcı olabilecek güçlü liderlik becerileri geliştirebilirler. Öğrenci ağına yardımcı olabilecek ve iş ilişkileri kurabilecek mükemmel iletişim becerileri, program süresince sıklıkla yetiştirilir. Problem çözme becerileri hem mesleki hem de kişisel olarak hayatın her alanında yardımcı olabilir.

Bir EMBA derecesi tamamlamak genelde iki yıla yakın sürmektedir. İki okul aynı olmadığından, program için belirlenmiş maliyet yoktur. Programın fiyatıyla ilgili kesin bir tahminde bulunmak için doğrudan üniversitelerle iletişime geçmek en iyisi olabilir.

Yönetimde bir EMBA kazandıkça edindiğimiz geniş bilgi ve beceri ile öğrencilerin kendileri için çok sayıda kariyer olanağı bulması mümkündür. Birçoğu iş yöneticileri olmayı tercih ederken diğerleri kendi şirketlerini başlatır ve CEO olur. Bazıları, finansal yöneticiler olarak kariyer yapmaya karar verir. Yaratıcı işleri tercih edenler pazarlama yöneticisi olmaya karar verebilirken, insanlarla etkileşime girmeyi seven insanlar bazen kurumsal işe alma görevlileri olarak çalışmayı seçerler.

Online ders almak öğrencilere eğitimlerini aileleri ve kariyerleriyle dengede tutma olanağı verir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • EMBA
  • Sosyal Bilimler
  • Siyaset Bilimi
  • Yönetim
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları