Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 110 İşletme Eğitimleri  (EMBA) programlar içinde Yönetim Çalışmaları 2024

110 EMBA programlar içinde Yönetim Çalışmaları 2024

genel bakış

Birçok kişi lisanslarını tamamladıktan sonra eğitimlerini artırmak ister; uzmanlaşmak isteyenler ise EMBA programına kayıt yaptırmayı düşünebilirler. Bu tür bir program, çeşitli iş tecrübesine sahip büyük öğrencilerin kariyerine yardımcı olmak için uzmanlık kazanmalarına yardımcı olabilir.

Yönetim Etütlerinde EMBA Nedir? Bu tür program genellikle öğrencilerin iş dünyası hakkında daha derin bir anlayış geliştirmelerine yardımcı olur. Kurslar, finans, yönetim ve pazarlama gibi geniş konuları kapsayabilir. Öğrenciler, işlerin nasıl yürüdüğü konusunda daha iyi bilgi edinmek için tedarik zincirleri gibi konuları inceleyebilirler. Programın amacı genelde öğrencilere yönetim rolleri için onları hazırlamak için işin çeşitli yönleri hakkında uzman bilgi vermektir.

Herhangi bir işletme derecesinde olduğu gibi, Yönetim Araştırmaları bölümünde bir EMBA'ya kayıtlı öğrenciler genellikle hem kariyerlerinde hem de kişisel hayatlarında kendilerine yardımcı olan beceriler geliştirirler. İstisnai iletişim ve analitik beceriler iş ilerlemelerine ve maaş artışlarına neden olabilir ve örgütsel beceriler hayatın her alanında faydalıdır.

EMBA programını tamamlamak genelde yaklaşık iki yıl sürer, ancak maliyetler okullar arasında değişir. Her üniversitenin kendi öğrenim masrafları vardır, bu nedenle fiyat hakkında tam bir tahminde bulunmak için muhtemel okullarla iletişime geçmek en iyisidir.

Yönetim Araştırmaları bölümünde EMBA olan öğrenciler genellikle çok heyecan verici kariyer yapma fırsatına sahiptir. Bazıları tecrübelerini alıyor ve kendi işletmelerini başlatmak için kullanıyor; diğerleri büyük şirketler için işletme yöneticisi olarak çalışıyor. Birçoğu pazarlama yöneticileri olmayı tercih eder. Reklam yöneticileri veya otel yöneticileri olarak kariyer seçenekleri de olabilir veya öğrenciler proje yöneticileri ve danışmanları olarak işlerde bulunabilirler.

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok üniversite birçok öğrencinin daha fazla esnekliğe ihtiyaç duyduğunu kabul ederek çevrimiçi EMBA programları sunarlar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • EMBA
  • Yönetim çalışmaları
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (110)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı