Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 43 Global MBA programlar içinde İş Yönetimi 2023

43 Global MBA programlar içinde İş Yönetimi 2023

genel bakış

Global MBA, standart bir İşletme Yüksek Lisans programıyla hemen hemen aynı olabilir, ancak kavramların daha büyük, global resmine ve bunların uluslararası alanda nasıl uygulanabileceğine daha fazla odaklanmaya eğilimlidir. Bu, işletme alanındaki kapsamlı çalışmaları araştırmak ve bilgilerini dünyadaki durumlara uygulamak isteyen biri için iyi bir derece seçimi olabilir.

İşletme alanında Global MBA Nedir? Çoğu MBA programı gibi, bu derecede işle ilgili çok çeşitli konuları kapsayan kursları da içerebilir. Bunlar tipik olarak pazarlama, insan kaynakları, inovasyon ve muhasebe alanlarında yapılan çalışmaları içerir. Küresel bir derece olduğu için, çalışmalar sıklıkla uluslararası pazara ve farklı ülkelerdeki farklı işletmelerin birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğine odaklanabilir.

İş araştırmaları, gündelik hayatınızda kullanışlı olabilecek birden fazla beceri kazanmanıza yardımcı olabilir. Bunlar genellikle şahsen ve çevrimiçi olarak açıkça iletişim kurmada daha iyi olmayı içerir; daha organize ve profesyonel olmak; ve bir lider olarak daha etkili bir şekilde davranmak.

Farklı program türleri farklı maliyet ve fayda sağlamaktadır. Derecenizi elde etmenin maliyetine bakarken birçok seçeneği keşfetmek yararlı olabilir.

Bu derece, bir işletmedeki birçok farklı yönetim pozisyonuna hak kazanmanıza yardımcı olabilir. Kişisel ilgi alanınıza bağlı olarak, bir insan kaynakları yöneticisi, bordro yönetmeni, pazarlama müdürü veya başka bir yönetim pozisyonu olarak kariyer yapmaya karar verebilirsiniz. Derecesi almanız otomatik olarak bu işlerden birini almasını sağlayamayabilirse de, istediğiniz yere işe alınma şansınızı artıracak bir avantaj sağlamanız gerekir.

Küresel MBA'nı kazanmak için geleneksel bir sınıf ortamında veya çevrimiçi ortamda birçok program olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Global MBA
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İş Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (43)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı