Keystone logo

2 Global MBA programlar içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları Sürdürülebilirlik 2024

filtreler

filtreler

 • Global MBA
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
 • Sürdürülebilirlik
Çalışma alanları
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (2)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Global MBA programlar içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları Sürdürülebilirlik

  İşletme alanında Yüksek Lisans, çok yönlülüğü ve tanınması nedeniyle dünyadaki en popüler lisansüstü okullardan biridir. Yüksek lisans derecesine sahip mezunlar genellikle yönetim seviyesinde istihdam elde etmeyi daha kolay bulmaktadırlar ve bir doktora gibi doktora derecesine devam edebilmektedirler.

  Sürdürülebilirlik Küresel MBA nedir? Nüfus arttıkça ve gezegenin sonlu kaynaklarından giderek tükenirken, yaşamın ve iş dünyasının her alanında sürdürülebilirlik giderek önem kazanmaktadır. Sürdürülebilirlik'teki Global MBA, sürdürülebilirliğin bir işletmenin genel organizasyonel yapısında oynadığı rolü ve sürdürülebilir uygulamaların günlük operasyon ve kurumsal stratejiye nasıl uygulanacağını anlamalarına yardımcı olur. Araştırmaya pratik iş uygulamaları ile birlikte güçlü bir odaklanma vardır. Kurslar ekonomi, niceliksel analiz, sürdürülebilirlik yönetimi, kamu politikası, çevre politikası ve finansal planlama içerebilir.

  Araştırma ve analitik beceriler, mezunların, sürdürülebilirlikle ilgili gelişmeler, politika değişiklikleri ve iş standartları hakkında güncel kalmalarını ve yaklaşımlarında yenilikçi kalmalarını sağlar. Ekonomik ve finansal planlamayı anlamak, sürdürülebilirliği başarılı bir genel işletme stratejisinin bir parçası olarak entegre edebilmelerini sağlar.

  Sürdürülebilirlik alanında Global MBA'ya ilişkin öğrenim ücretleri ve ücretleri, programı sunan eğitim kurumuna, programın süresine ve çevrimiçi veya kampüste incelenirse değişir. Çeşitli seçenekleri dikkatli bir şekilde inceleyin ve mevcut program ücretlerini öğrenmek için kabul bürosuyla iletişime geçin.

  Çevre yönetimi, kaynak yönetimi, medya, finans, enerji ve imalat da dahil olmak üzere akla gelebilecek neredeyse her sektörde nitelikli sürdürülebilirlik uzmanları talebi giderek artmaktadır. Olası pozisyonlar, sürdürülebilirlik yöneticisi, iş geliştirme müdürü, sürdürülebilirlik proje yöneticisi ve danışmanı içerir. Kamu ve özel sektörde fırsatlar var.

  Artan popülarite nedeniyle, artan sayıda üniversite, kolej ve işletme okulu şimdi Sürdürülebilirlik alanında Global MBA'yı sunuyor. Çoğu program, çevrimiçi ve / veya yarı zamanlı çalışma esnekliği sunar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.