Keystone logo
41 North Business School

41 North Business School

41 North Business School

Tanıtım

İŞLETMECİLİK HAKKIMIZDA

41 Kuzey, bizi Türkiye'de benzersiz kılan yeni, özel ve bağımsız. Dijital Dönüşüm Çağında iş uygulamalarını geliştirmeye kendimizi adadık. Amacımız hiç bitmeyen bir öğrenme deneyimine, yönetimine ve kişisel hayata inanan öğrencilere hizmet etmektir.

41 North, DBA, Executive MBA ve Dijital Mükemmellik Yüksek Lisans Belgesi vermektedir. 41 Kuzey, dijital çağda liderliğe ve yeni teknolojilerin değerlendirilmesine ve yönetimine odaklanmaktadır. Okul, toplum, iş dünyası ve akademi arasında disiplinlerarası bir söylem platformu sağlamayı amaçlamaktadır.

Özel programlar

Halihazırda çalışıyorsanız ve işinizden ayrılmak istemiyorsanız, daha yüksek bir pozisyon hedefliyor musunuz? Dijitalleşme için hazır mısınız? Yapay Zeka (AI) ve Robotik, işletmeniz için ne anlama geliyor? Acil dış ve uzman yardımına ihtiyaç duyuyor musunuz? Eğer öyleyse, 41 Kuzey doğru ortaktır.

41 Kuzey, en yeni ve en son öğretme / öğrenme ortamını getirmek için üst düzey uluslararası kuruluşlarla işbirliği yapar ve yaratıcı liderlik stillerine odaklanır; iş başında ve iş başında yönetim gelişiminin harmanlanmış sürümlerini dijitalleştirme.

  • İstanbul zaten Doğu arasındaki Ağ Geçidi şehri
  • Ortak kurumlarımız arasında, her ikisi de AACSB, EQUIS ve AMBA'dan gelen nadir ve imrenilen üçlü taç akreditasyonlarına sahip Grenoble Ecole de Management (GEM-Fransa) ve Avrupa Yönetim ve Teknoloji Okulu (ESMT-Berlin) bulunmaktadır. Yaratıcı Liderlik Merkezi (CCL-Greensboro, Brüksel, Moskova) üçlüyü tamamlıyor.
  • GEM'in EMBA'sı, ESMT'nin Yönetici Eğitimi ve CCL'nin İstanbul'daki liderlik programları, Avrupa'dakilere kıyasla yaklaşık% 50 daha düşük fiyatlar sunuyor. Aynı derece, aynı içerik, aynı nitelik, çok daha az maliyet!

LOCATION HAKKIMIZDA

İSTANBUL İLİ MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul'da, iki kıtadaki ticaretin kalbinde yer alan 41 North Business School yöneticilere kendilerini modern bir lider haline getirmek için gerekli becerileri kazanmaları için ilham verir ve yardımcı olur. 41 North Business School , dünyanın önde gelen okulları ile teknoloji ve inovasyon vb. İle birlikte çalışıyor. East of 41 ile North Latitude boyunca Batı ile birleştiğinde bizi bulun.

İstanbul'daki İş Bölgesi'nin kalbinde bir işletme okulu ve liderlik eğitim kurumu. FERKO imzası bina, keyifli tasarımların bir meclisidir.

İstanbul'da 41 North Business School - Levent:

  • Boğaziçi Avrupa Yakasında

  • Küresel şirket merkezi ile çevrili

  • Modern alışveriş merkezleri, restoranlar, galeriler, konser salonları ve performans merkezleri.

Kampüsümüz, metrobüs, metro ve yaya bağlantılarını sağlamak için tasarlanmış olan erişim yolları ve yeraltı yürüyüş yolları ile ulaşıma elverişlidir. Ayrıca, kampüs, otoparklarda elektrikli araç şarj noktaları, iş konsiyerj hizmetleri, kafeler, restoranlar ve sosyal aktiviteler için hareketli parklar gibi tesis içi olanaklarla öğrenme ortamınızı daha keyifli hale getirerek üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarır.

LİDERLİK HAKKINDA

Liderliğin, hem rasyonel bir yaklaşımın hem de duygusal bir bağlantının da kullanılmasını içeren bir sanat ve bilim olduğuna inanıyoruz.

Öğrenme tecrübesi

Öğrenme süreçleri ve ilgili teknoloji son on yılda büyük ölçüde değişti. Yöneticileri zaman zaman bir araya getirmeye artık yetmiyor, kazanılan performansları gerçek zamanlı olarak ve işte yönetebilmek için eğitilmeleri gerekiyor.

Konumlar

  • Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent, 34394, Istanbul

sorular