Keystone logo
Aalto Executive Education Academy

Aalto Executive Education Academy

Aalto Executive Education Academy

Tanıtım

Aalto Executive Education: Eşsiz Yönetici Eğitimi ve Mesleki Gelişim Portföyü

Aalto Üniversitesi, Finlandiya'nın en iyi devlet üniversitelerinden biridir ve dünyanın en uluslararası üniversitelerinden biridir (küresel sıralamada 47. sırada, yaklaşık 120 ülkeden öğrencilere hizmet vermektedir). Aalto Üniversitesi, sanat ve bilimin teknoloji ve iş dünyası ile buluştuğu, dünya çapında benzersiz, çok disiplinli bir kurumdur. Yönetici Eğitimi birimi Aalto EE , yöneticilere ve üst düzey yöneticilere yönelik geniş bir program yelpazesi sunmaktadır ve ilgili konularda kapsamlı araştırmalarla desteklenen sürdürülebilirlik programlarında öncüdür. İşletme okulumuz, dünya üniversitelerinin %1'inden azının sahip olduğu, imrenilen üçlü akreditasyona (AACSB, AMBA ve EQUIS) sahiptir.

Aalto EE , 1990'lardan bu yana Asya'da binlerce EMBA mezunu ve Singapur, Kore, Tayvan, Endonezya ve daha fazlasındaki ortağıyla güçlü bir varlığa sahiptir. Finlandiya, bu alanda en iddialı hedeflere sahip, dünyanın en sürdürülebilir ülkesi olarak kabul ediliyor. Aalto EE Asya ve ötesindeki profesyonellere en ileri sürdürülebilirlik eğitimini sunmak için Finlandiya'nın uzmanlığından ve yenilikçiliğinden yararlanmaktadır. Aalto EE , dünya genelinde bu ödülü alan beş okuldan biri olan Financial Times tarafından 2024 Sorumlu İşletme Eğitimi Ödülü'ne layık görüldü.

Aalto EE programları farklı ihtiyaçlara ve hedeflere hitap etmektedir:

 • Executive MBA - Sürdürülebilirlik odaklı: Konuyla ilgili belirli seçmeli dersler de dahil olmak üzere programa sürdürülebilirlik temasının dahil edildiği kapsamlı ve bütünsel bir yönetim geliştirme programı.
 • Kısa yönetici programları: Kurumsal sürdürülebilirlik, sürdürülebilirlik raporlaması, sürdürülebilir tedarik zinciri yönetimi, sosyal ve dijital sürdürülebilirlik gibi konulara odaklanmış ve uygulamalı kurslar. Bu programlar EMBA'ya kredi sağlar.
 • Çeşitli yönetim ve liderlik konularında kuruluşlara özel çözümler

Aalto EE katılın ve geleceğin oyun değiştiricisi olun!

Amaç, Vizyon ve Strateji

Amacımız daha iyi liderlik yoluyla daha iyi bir dünya inşa etmektir. Bir bireyin yaşam boyu öğrenme için tercih ettiği platform olarak, kariyeri boyunca etkili, hedef odaklı ve kapsamlı öğrenme deneyimlerimiz ile tanınmak istiyoruz. Ayrıca, en son araştırma ve bağlamsal içgörülerin birleşimiyle hızla değişen iş ortamında yetkinlik geliştirme ihtiyaçlarını çözen kuruluşların sürekli öğrenme çözümleri için stratejik bir ortak olmayı hedefliyoruz.

Hayat Çapında Öğrenme Yoluyla Sürdürülebilir Bir Geleceği Şekillendirmek misyonumuz, yönetici eğitimi ve mesleki gelişim alanlarında lisans eğitimi içeriği ve araştırmalarından yararlanmanın yeni yollarını kullanarak toplumu dönüştürme yolumuzu açıyor.

Burslar ve fon sağlama

Aalto EE burslarına başvuru yapılabilir. Daha fazla bilgi için lütfen enstitüyle iletişime geçin.

Bilgi Oturumu

Sürdürülebilirlik alanında Aalto Executive MBA

Sıralamalar

Aalto EE 2022 Financial Times Yönetici Eğitimi Sıralamasında küresel olarak 34. sırada yer aldı ve bu nedenle dünyadaki yönetici eğitimi sağlayıcıları arasında ilk yüzde bir arasında yer alıyor. Financial Times sıralaması yalnızca en iyi 50 yönetici eğitimi sağlayıcısını içeriyor. Dünya çapında yönetici eğitimi ve MBA programları yaklaşık 4.000 enstitü tarafından sunulmaktadır.

Aalto Executive MBA, 2022'de yine bir Finlandiya üniversitesinin Financial Times'ın yıllık küresel sıralamasında ilk 100 arasında yerini koruyan tek programı oldu. Aalto EMBA programı Avrupa'da 49'uncu, genel olarak ise 88'inci sırada yer alıyor. Şu anda dünya çapında yaklaşık 4.000 EMBA programı sunuluyor ve yalnızca ilk 100'ü Financial Times sıralamasına giriyor.

Sıralamamız müşterilerimize program içeriği, yöntemleri ve öğretim kadrosunun birinci sınıf kalitesini garanti eder.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

 • Singapore

  Aalto Executive Education Academy Pte Ltd 36 Armenian Street Unit 01-08 & 02-08 Singapore, 179934, Singapore

 • Espoo

  P.O. Box 11000 (Otakaari 1B) FI-00076 AALTO, 02150, Espoo

 • Helsinki

  AALTO EE HELSINKI Runeberginkatu 14–16 00100 Helsinki , 00100, Helsinki

sorular