Keystone logo
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby MBA Küresel
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

MBA Küresel

Doha, Katar

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

QAR 105.000 / per year

Kampüste

Tanıtım

Küresel bir bakış açısıyla hareket edebilen, düşünebilen ve hareket edebilen yöneticilere büyük talep var. Program, sizi entelektüel olarak zorlamak, profesyonel itibarınızı artırmak ve sizi gerçek dünyadaki iş zorluklarını çözme konusunda daha yetenekli kılmak için tasarlanmıştır. Dünyanın en prestijli yönetim ve liderlik derecesinin peşinden giderken, kariyer hedeflerinizi besler ve sizi bir yönetici ve ilham verici lider olarak başarılı olmanız için gereken becerilerle donatır. Küresel bir bakış açısına sahip yeni nesil potansiyel iş profesyonelleri, MBA küresel programının hedef kitlesidir.

Öne Çıkanlar

  • Yenilik yapmak, değişime meydan okumak ve değişime öncülük etmek için gereken stratejik bilgi, vizyon ve öz güvenceyi edinmenizi sağlayan birinci sınıf bir iş eğitim fırsatı sunuyoruz.
  • MBA Global'imiz Chartered Management Institute (CMI) tarafından tanındığından, eğitiminizi tamamladıktan sonra Chartered Manager ataması için başvurabilirsiniz.
  • MBA Global'i tamamladıktan sonra, MBA'inizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diploması almaya hak kazanabilirsiniz.
  • Eğitmenlerimiz uzun yıllara dayanan iş ve yönetim uzmanlığına sahiptir ve kapsamlı uluslararası ağları yeni zirvelere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bir akıl hocası ve koçtan alacağınız destek, profesyonel gelişiminizi ilerletecek ve kariyerinizde başarı için önemli becerileri geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Küresel Düşünme

Bugünün işletme yöneticilerinin küresel vizyon ve düşünce geliştirmeleri gerekiyor. Bu MBA'deki her konu, sizi küresel bir ortamda sofistike ve pratik iş bilgisi ile donatır. Küresel iş sektöründe gerçek dünyadaki pratik senaryoları öğreneceksiniz. Geleneksel bir tez çalışması yerine kurumsal yerleştirme projesi üstlenmenize de izin veriyoruz. Yerleşik ve hevesli iş profesyonelleri de dahil olmak üzere, benzer şekilde motive olmuş çeşitli sınıf arkadaşlarından ve onlarla birlikte en iyi uygulamaları çalışacaksınız. MBA programımıza ilgi duyan öğrenciler dünyanın her yerinden gelmektedir. MBA Global Pathway risk yönetimi ve küresel tedarik zinciri yönetimi gibi önemli konuları içerir ve uluslararası ticarete ilişkin geniş tabanlı, çok yönlü bir anlayış geliştirmeye yardımcı olur.

kabul

Okul Hakkında

sorular