Keystone logo
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby MBA Küresel Otelcilik Yönetimi
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

MBA Küresel Otelcilik Yönetimi

Doha, Katar

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

QAR 105.000 / per year *

Kampüste

* iade edilmez, başvuru ücreti: 1.000 QR/- . Öğrenim ücretleri değişebilir

Tanıtım

Ağırlama Yönetiminde MBA Global Pathway

Otelcilik Yönetiminde Küresel MBA Pathway , mevcut deneyiminize, mevcut rolünüze ve gelecek planlarınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Vakıf, stratejik liderlik, finansal performans yönetimi, küresel operasyonlar, pazarlar ve kaynaklar, iş araştırma yöntemleri ve veri analizi konularında kapsamlı bir temel sağlar.

MBA Global Hospitality Management Pathway , mevcut endüstri trendlerine, konaklama operasyonları yönetimine, hizmet kalitesine ve müşteri deneyimi yönetimine odaklanır.

Öne Çıkanlar

  • Yenilik, meydan okuma ve değişime öncülük etmek için stratejik bilgi, vizyon ve güven kazanacağınız birinci sınıf bir eğitim deneyimi
  • Ağırlama Yönetiminde MBA Global, profesyonel deneyiminize ve isteklerinize uyacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Tam zamanlı ve yarı zamanlı teslimat seçenekleriyle kalifikasyonunuzu elde etmeniz için esnek yollar
  • Ağırlama Yönetiminde MBA Global, Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edilmiştir; bu, eğitimlerinizi tamamladıktan sonra Chartered Manager statüsüne başvurabileceğiniz anlamına gelir.
  • Küresel konaklama işletmesi sektöründen alınan gerçek dünya pratik senaryoları aracılığıyla deneyimsel eğitim.
  • Geleneksel bir tez yerine kurumsal bir yerleştirme projesi yürütme fırsatı
  • Sizin için kapıları açmak için etkili küresel ağlarla kapsamlı yönetim ve liderlik deneyimine sahip başarılı fakülte
  • Mentorluk ve koçluk desteği, profesyonel gelişimi artıracak ve kariyer başarısı için hayati nitelikler oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Uluslararası bir perspektiften performans gösterebilen, düşünebilen ve hareket edebilen yöneticiler yüksek talep görmektedir. Ağırlama Yönetiminde MBA Global, bu talebi karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır; yaratıcı, dinamik ve yenilikçi liderler yetiştirmek - dünya çapında üst düzey pozisyonlarda mükemmelleşmeye hazır.

MBA Global programı, dünyanın en tanınmış yönetim ve liderlik yeterliliğine doğru çalışırken iş düşüncenizi değiştirecektir. Hem akademik hem de pratik olarak zorlu, profesyonel profilinizi güçlendirecek, böylece karmaşık iş sorunlarını çözebilir ve sektördeki değişime ilham verebilirsiniz.

Müfredat

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular